Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
42 51
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N natohk
-5 / 9

Zaczyna robić co myśli i tyle - czemu? Bo nie jest już zależny od PiS-u - ie będzie następnej kadencji, więc nie musi mieć zaplecza w tej partii - Kwaśniewski dokładnie tak samo zrobił - ot kalkulacja polityczna i tyle, lub aż tyle

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+2 / 2

@natohk Długopis zrobił to co mu jarek kazał. Zauważyli, że im w sondażach spada, a wieś to ich główny bastion wyborczy. Rolnicy za długo strajkowali, więc Adrian odrzucił projekt jarka, aby ten drugi zachował twarz i nie tracił w sondażach. Albo tracił mniej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 listopada 2020 o 0:19

avatar konradstru
-1 / 7

Czyżby Adrianek zaczął dojrzewać i właśnie przechodził młodzieńczy bunt?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Forget_about_it
0 / 0

Pani Agata najpewniej rzekła: "albo przynosisz mi szynszyle na święta, albo możesz się wynosić do jakiegoś Ruchadła Leśnego"...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar matek1998
+5 / 9

Piątka dla zwierząt to pomysł Kaczyńskiego, pewnie doradzili Naczelnikowi, że ochrona zwierzaków ociepli jego wizerunek i podniesie słupki PISU. Niestety ich twardy elektorat czyli rolnicy się wkur... i teraz trzeba się z pomysłu wycofać z twarzą. Takim oto sposobem Prezydent otrzymał wytyczne z Kaczogrodu o niepodpisywaniu ustawy. Z poprzednich prezydentów, głupków robiła ówczesna opozycja, z obecnego jego własna strona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+1 / 3

@matek1998
Mam podobne odczucia. Zwłaszcza, że ostatnio uchwalili w ustawie zapis o podwyżkach dla służby zdrowia, którego nie chcieli uchwalić a jak zwykle Andrzej z rozpędu w ciemno podpisał. Kolejna akcja z ustawą, której nie chcą byłaby już wyraźnym tropem, że to nie pomyłki a zwykłe partactwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+1 / 3

Albo Duda bierze świadomy czy nieświadomy udział w jakiejś grze rozrywanej przez Kaczyńskiego albo to stanowisko to jedna z fatalniejszych mieszanek życia politycznego - brawura + naiwność. Jakby co, to Prezydent jest jednym z pierwszych kandydatów, którzy mogą kiedyś stanąć przed Trybunałem Stanu a bez wsparcia ze strony PiS może się to dla niego skończyć niewesoło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ludek_z_lasu
-1 / 1

Na prezydenta już nie pójdzie ale jaja w imadle za Katyń kaczka trzyma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+3 / 3

Chodzi pewnie o to, że jak tego nie podpisze to nasz wspaniały rząd zachowa większość sejmową i ci posłowie, którzy mieli założyć własne koło poselskie jednak zostaną w partii..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dymins
0 / 0

Zdecydowanie to drugie. Od początku robią ten sam numer. Jak namieszają z jarkiem na czele tak że nie da się już tego ukryć, to robią z andrzeja niezależnego bohatera. A ludzie ciągle dają się nabrać na ten sam trick...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem