Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
128 139
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Vonel
+2 / 2

Ma do dyspozycji najlepszy bolid i partnera przydupasa, który będzie chronił mu dupe, by go czasem ktoś nie wyprzedził. Kolejny sezon nie przynosi żadnych rewolucji, więc ma kolejny tytuł już nie mal w kieszeni. Jedynie jakiś nie fortunny wypadek i wykluczenie z kilku wyścigów, może to zmienić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-1 / 5

@Vonel Oczywiście, aczkolwiek F1 zawsze tak funkcjonowało. Schumacher czy Vettel zdobywał mistrzostwa w ten sam sposób. Partner Hamiltona nie jest przydupasem lecz po prostu słabszym kierowcą. Bottas często ma problemy z tempem wyścigowym lub startem do wyścigu lub ustawieniem samochodu. Żeby pokonać 7 krotnego mistrza świata, który ma doświadczenie 13 sezonów w F1 nie wystarczy być średnim kierowcą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 listopada 2020 o 23:18

avatar Vonel
0 / 2

@kierowcazetora
Bottas nie jest tylko średnim kierowcą, tylko z jakiegoś powodu zgodził się na rolę przydupasa od spowalniania stawki. W treningach wypada lepiej, na kwali jest tylko o tysięczne sekundy wolniejszy, czasem nawet szybszy, w wyścigu też tempem nie odstaje, jeśli nie musi spowalniać Maksa.
Hamilton jest świetnym kierowcą, ale robienie z niego Boga jest już irytujące. Nie jeden kierowca ze stawki byłby wstanie osiągnąć to co on w Mercedesie, może by musieli by się bardziej natrudzić, może z mniejszą przewagą, ale dali by radę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
0 / 2

@Vonel Jeśli oglądasz F1 to powinieneś wiedzieć, że tam nie wystarczy podpisać kontrakt żeby być traktowanym jako kierowca nr 1 w zespole. W F1 trzeba pokazać charakter. Tak jak to robi Verstappen czy Leclerc lub jak to robił Kubica w BMW. Kierowca musi pokazać, że jest szybszy, lepiej zarządza paliwem czy oponami i co najważniejsze mieć na tyle silną psychikę żeby jechać po swoje bez względu na polecenia teamu tak jak to robił Niko Rosberg i udało mu się wyrwać jeden tytuł Hamiltonowi. On wolał nie skończyć wyścigu niż odpuścić walkę o pozycję. Póki co Bottas nie potrafi postawić twardych warunków stajni Mercedesa a powinien, bo inaczej zawsze będzie kierowcą pomocniczym. Bottas jest kierowcą jak Rubens Barrichello, który miał do dyspozycji bolidy, które były wstanie zdobywać mistrzostwa, jednak zawsze zgraniał je Schumacher w Ferrari lub Button w Brawn GP.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 17 listopada 2020 o 21:32