Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Oaza spokoju i kultury u Lempart, chamstwo u Bąkiewicza, a nie zaraz... :]

Przypominam, iż Bąkiewicz potępił zadymy na Marszu Niepodległości, Lempart popierała i nawoływała do ataków na kościół, przerywania mszy, malowaniu po murach.

www.demotywatory.pl
+
71 104
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B Bihar
+1 / 11

Ojeja, potępił, jaki on kochany

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
+1 / 3

@Bihar Zachował sie jak trzeba, nie nakręcając festiwalu nienawiści, czego nie można powiedzieć o Lempart, która ogłosiła wojnę totalną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
0 / 2

@wojekwiesiek wojnę totalną to zaczął Jarek ze swoim "orędziem" Czwarty tydzień protestują, wychodzą na ulicę. I nie, nie tylko w Warszawie. W każdej miejscowości, w każdej gminie. A on nawet nie wyszedł z inicjatywą rozmowy, załagodzenia konfliktu, a wręcz przeciwnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
+1 / 3

@Bihar Odniesiesz się do słownictwa Lempart z demota, czy to jest poza możliwościami Twojego konta?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
-1 / 1

@wojekwiesiek moje konto beze mnie nie ma żadnych możliwości, więc odniesienie się do tego przez samo konto rzeczywiście jest poza jego możliwościami.

Ale ja z chęcię się odniosę. Lempart - tragedia, która spotkała protestujących w słusznej sprawie. Ale wiesz, w Łodzi - tysiące ludzi w Poznaniu - tysiące - to samo we Wrocławiu, Piotrkowie, Legnicy, Płocku i wielu mniejszych miastach. Ludzie protestują także na wsiach. I tam nie ma Lempart. Tam są ludzie, którzy są zirytowani arogancją i nieudolnością tej władzy. Ja nie mieszkam w Warszawie, daleko nie mam, ale bywam może raz może dwa do roku.
Pojawienie się tego "Kijowskiego bis" niestety jest dużym minusem i mam nadzieję, że wkrótce ta babka zostanie odsunięta, bo nie nadaje się na przewodniczącą czegokolwiek.

A jak tam twoje konto? Co ono powie na organizowanie MN i późniejsze umywanie rączek od burd?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
+1 / 1

@Bihar Szanuj innych, tak jak sam chcesz być szanowany, nie osądzaj innych o bycie trolem, gdy wrzucają demoty nie po twojej myśli, bo podobnie możesz być oceniony.

Popieram, ale nie sądzę, by Lempart została odsunięta od władzy (bo przez kogo?), ona liczy, iż na plecach kobiet wejdzie do Sejmu. Tego jestem pewien.

Moje konto nie jest tak stronnicze, jak Twoje, jak ktoś zasłuży, nawet jak z mojej bajki dostanie po łapach.
A któż to umywał ręce w temacie zadym na marszu niepodległości? Na pewno nie Bąkiewicz o którym mowa w democie, to nie strajk kobiet, którego szefostwo nawoływało do przemocy i wojny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

@Bihar o ile część wypowiedzi masz merytoryczny to twoim problemem są wycieczki ad personam. Przyczyn często odbiegasz od tematu wtrącając inny wątek tak sprytnie jakby o tym była mowa. Demot jest o konkretnym temacie nie o PiS i Jarku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
0 / 0

@wojekwiesiek ależ ja Cię szanuję i nie posądzam o bycie trolem. Ostatnie moje zdania to ironia nawiązująca zresztą do twojego pytania.
Czy demot jest nie po mojej myśli? Nie, demot jest manipulacją. Bo można też znaleźć filmiki gdzie Lempartowa mówi elegancko, kulturalnie i nawet z nałożonym ładnym makijażem (to tak a propos tych wszystkich prztyczków o jej wygląd), a Bąkiewicz drze się o wieszaniu komunistów (czy wszystkich tych, którzy nie wierzą w boga i mają inne poglądy od niego).

Czy jestem stronniczy? Pewnie tak. Każdy w jakiś sposób jest. Ale podobnie jak ty potrafię krytykować tych których popieram - bez tego nie byłbym stronniczy tylko fanatyczny, a takimi osobami gardzę.

Jeśli byłbym organizatorem jakiegoś wydarzenia i każde przewinienia ludzi biorących w nim udział nazywałbym prowokacjami to byłbym co najmniej niepoważny. Jeśli chłop nie potrafi przyznać, że w środowisku narodowców są chuligani i bandyci to umywa ręce. Gdyby się wziął za tych ludzi to być może sami narodowcy by na tym zyskali wizerunkowo, a i ich głos byłby bardziej szanowany. A tak, nawet jeśli pojawią się tam jakieś pomysły, idee, które są rzeczywiście dobre to znikają przykryte wyrywaną kostką z chodników, podpalonymi rowerami i bohatersko powalonymi znakami drogowymi.
Sam człowiek - dla mnie fanatyk religijny, ale gdyby nie to to nie miałbym zbyt wiele do zarzucenia.

Natomiast strajk kobiet - poza nielicznymi incydentami to w te 4 tygodnie żadne miasto nie zostało zdemolowane, żadne mieszkanie podpalone. Został pomazany tylko jeden kościół i jak się okazało to już wystarczyło aby władza tego kraju nawoływała do wojny. Jeśli natomiast pisząc o szefostwie strajku kobiet nawołującego do wojny i masz na myśli pewien sławny i wszędzie pokazywany wpis na tweeterze to jest to fejk pisany z obcego konta. Jeśli natomiast masz jakieś nagrania to nie śledzę tego jakoś bardzo i pewnie do mnie nie dotarło. W każdym razie całe szczęście, że wśród strajkujących idą "normalne" osoby nie chcące bawić się w wojenki, a jedynie pragnące bycia szanowanymi i słuchanymi przez władze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
0 / 0

@Tibr wycieczki ad personam? Staram się tego unikać jak ognia, ale owszem czasem zdarzy mi się nazwać kogoś debilem, ale to bardziej z powodu oporności na argumenty, a nie ze względu na inny pogląd. Nie wiem dlaczego mi to wytknąłeś teraz.

Demot jest o konkretnym temacie, do którego się zresztą odniosłem. Pozwoliłem sobie na wycieczkę o Jarku (nie o PiSie), bo jest ona jak najbardziej związana z tematem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
+2 / 2

@Bihar Nie zrozumiałeś, od pewnego czasu innym przyklepujesz trolowanie, więc potraktowałem Cię podobnie, musiałeś tłumaczyć, iż nie jesteś wielbłądem.
Demot pokazuje, iz twierdzenie iz strajk kobiet to cud miód i orzeszki jest mijaniem się z prawdą, podobnie twierdzenie, iz Bąkiewicz nawoływał do zadym na Marszu Niepodległości.
Kibole nie byli i nie bedą narodowcami, że takie rzeczy trzeba tłumaczyć, wstyd. Kibol- chuligan, zadymiarz, od nich się Bąkiewicz odcina.
Strajk kobiet... rannych 5 policjantów, zakłócono 15 mszy, pomazano 75 kościołów... gdyby nie zdecydowana reakcja narodowców, byłoby tego więcej, przypominam iz Lempart nawoływała do ataków na kościół. Do tego malowanie na pomniku Powstania Warszawskiego i to już śmiech... pomniku Ronalda Reagana. "To jest wojna" było używanie nie tylko przez szefostwo strajku kobiet, jak i na plakatach protestujących, podobnie jak "To jest rewolucja". Teraz mamy "Wojnę totalną", czy mamy się tym martwić? Tak, bo Lempart z koleżankami dyktuje, co ma sie zmieniać, i jak usłyszałem, iż lektury maja być zmieniane pod względem poprawności politycznej było dla mnie jasne, iż socjalistów mają zastąpić komuniści.
A to już jest chore.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
0 / 0

@wojekwiesiek wiesz, u mnie na wsi też zdemolowano kościół... Tylko, że to jest bujda na resorach, ale ludzie tak gadają.

Irytujesz mnie z tym trolowaniem xd Gdzie ja się z czegokolwiek tłumaczyłem? Ja Ci tylko napisałem, że moje konto beze mnie (czyli operatora) nic nie może zdziałać.
Przyklepuję trolowanie nie od pewnego czasu tylko odkąd tu jestem ;) i tylko wtedy gdy widzę, że ktoś wstawia demota, który ma grać emocjami (może to być sam obrazek, albo pospis pod nim), a konto ma założone 5 minut przez jego wstawieniem. Nie wiem czy wiesz, ale właśnie tak działają trole internetowe. I z tego co pamiętam to być może przedwczoraj skomentowałem w taki sposób właśnie jednego demota, a wcześniej to ja wiem... nie pamiętam nawet, a ty mi piszesz, że od pewnego czasu to robię? XD to tak jakbym to robił regularnie.

Ale mniejsza, tak jak napisałem, Lempart korzystając z okazji chce przepchnąć jakieś swoje poglądy co mi się też nie podoba. Bo ludzie protestują przeciw władzy i przeciw możliwym restrykcjom dotyczącym aborcji (nawet nie za jej legalizacją ot tak), a nie za zmianą lektur szkolnych czy innym rzeczom, które powinny być dyskutowane przez ekspertów, a nie przez randomową babę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
0 / 0

@Bihar Nie wiem co u Ciebie ludzie gadają, ale wiem co mówiła policja, śmiechem tego nie zgasisz, feministki przegięły.
Tak, robisz to regularnie, akurat przeglądałem komenty pod dwoma demotami, i tak pojechałeś z dwoma różnymi użytkownikami.
Trzeci temat, pełna zgoda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
0 / 0

@wojekwiesiek feministki? Na protestach spotkasz bardzo różnych ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
0 / 0

@Bihar Tak, feministki, bo to one są stroną agresywną, zwykłe kobiety protestują pokojowo, feministki jak na filmiku.
Temat wjazdu do kościołów i zacięć artystycznych eksponowanych na ich murach pominięty? Trudno go bronić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
0 / 0

@wojekwiesiek mylisz się. Po 4 tygodniach (teraz już 5 tydzień) niemal codziennych protestów wszyscy są wku*wieni. Nie wiem co ci każe myśleć, że to tylko feministki są stroną agresywną, ale wiem, że żadnych danych na to nie masz.
Nie sposób wybronić pomalowania fasady jakiegokolwiek budynku, ale chyba można się zastanowić nad szkodliwością tego czynu. Wulgaryzmy i te kilkadziesiąt chuligańskich czynów są przez pewne środowiska wznoszone do rangi morderstwa. Nie dziwi mnie to, że takie coś się działo, bo tak jak już napisałem - protesty są w niemal każdym miejscu, bierze w nich udział mnóstwo osób - niemożliwym jest upilnowanie wszystkich. Po za tym KK święty nie jest ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
0 / 0

@Bihar Na początku protestów było 5 rannych policjantów, nie po 4 tygodniach.
Przypominam, iż te protesty są POKOJOWE, więc na przemoc i agresję nie ma miejsca. I słusznie, bo by Kaczorek dostał pretekst, by te protesty spacyfikować siłowo.
KK święty nie jest, ale jeśli ktoś oczekuje szacunku i TOLERANCJI, musi sam ją posiadać, a wjazdy ogłupiałych feministek (delikatnie mówiąc) na msze, były zaprzeczeniem tego, co to środowisko oczekuje od innych. Są pewne granice, które w tym momencie przekroczono.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antykaczka
+1 / 11

Tak to jest, jak się wypuści na wolność wściekłe feministki.
Kibole w spódnicach, jego mać. Ten sam poziom agresji ale całe szczęście jest ich za mało, żeby wszczynać rozruby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem