Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
8 20
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G grekzak
+1 / 1

A ty jesteś w stanie wymienić więcej niż 1 światowej klasy zawodnika w naszej reprezentacji, która w 2007r. zdobyła srebrny medal MŚ w piłkę ręczną?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
-5 / 5

@grekzak Ja się piłką ręczną nie interesuję więc nie ale co sugerujesz, że ten typ z telewizji wypowiada się na temat piłki nożnej nie wiedząc jakich mamy piłkarzy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pranelt
+4 / 4

jak popatrzyć na składy zespołów, które notują solidne wyniki, to rzadko kiedy te światowe gwiazdy cokolwiek osiągają w reprezentacji. Argentyna czy Brazylia najeżone światowej klasy piłkarzami i co? i nic. Niemcy na ostatnich MŚ odpadli razem z nami, a mieli tam gwiazdy nie tyko bundesligi ale ze wszystkich najsilniejszych lig europy.

Problem Polskiej reprezentacji polega na tym, że Brzęczek nie ma pomysłu na nich. Nawałka potrafił stworzyć średni zespół, który od czasu do czasu korzystał z potencjału takiego Lewandowskiego, Glika czy Grosickiego. Brzęczek od początku nie potrafi wykorzystać naszych atutów, gramy nijak, bez pomysłu, strategii.

Patrząc na nich mam ochotę wyłączyć telewizor. Nawałka nie był jakimś mega utalentowanym trenerem, ale miał posłuch w kadrze i przede wszystkim - pomysł. Poukładał rozbitą po Smudzie i Fornaliku reprezentacje, zagrał dobre eliminacje i euro 2016, zagrał dobre eliminacje do MŚ 2018 i tam mu się noga powinęła. To nie był przypadek czy szczęście, to był efekt solidnej, długotrwałej pracy. Szczęście, to jest jak za Brzęczka coś wygramy albo zremisujemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 19 listopada 2020 o 10:40

avatar tomekbydgoszcz
-3 / 3

@Pranelt
No ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie tylko Twój punkt widzenie z którym ja osobiście się nie zgadzam, bo na tych piłkarzy to pomysłu nie miałby nawet Górski, Piechniczek, Klopp, Guardiola ani Mourinho.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pranelt
0 / 2

@tomekbydgoszcz to jest odpowiedź na Twoje pytanie - wywalić należy Brzęczka a nie Szkolnikowskiego ;) Bo to ten pierwszy a nie drugi odpowiada za stan naszej reprezentacji. Ten drugi może wygłaszać tylko swoje opinie.

Z tymi piłkarzami można zagrać przynajmniej na przyzwoitym poziomie, a nie tak jak np. z Włochami czy Ukrainą, gdzie tylko wynik wygląda dobrze. Nie wiem czy oglądasz te mecze, bo ja widzę jak byk - brak pomysłu, doboru składu, strategii, czegokolwiek.

A czy Ty się ze mną zgadzasz, czy nie - jest mi to obojętne, widzę liczby, wyniki i statystyki, a one wyraźnie mi mówią, że Brzęczek powinien odejść w podskokach :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
-1 / 1

@Pranelt
No tak trenera najłatwiej wywalić tylko, że to nic nie zmieni. Drugi odpowiada za stan kanału sportowego czyli totalne bagno, Polsat bez pieniędzy z budżetu bije ich na głowę ale to inny temat.

0:2 z Włochami czy 1:2 z Holandia to jest przyzwoity poziom jak na nasze możliwości, a stylu to Ty oczekuj od klubów, gdzie piłkarze trenują ze sobą cały czas, a nie tylko 3 dni przed meczem.

Statystyki są za Brzęczkiem, z 1 klasowym piłkarzem w polu (nie licząc bramkarza) utrzymał się w dywizji A LN!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem