Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
453 479
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B Bongo123xyz
+2 / 10

@taymishi1 Czy sądzisz, że jak wyjdzie ustawa o Policji, która przewiduje prewencyjne przeszukanie twojego domu i spałowanie cię pałką teleskopową bo tak po prostu przez funkcjonariusza publicznego z opaską na ramieniu to dalej będziesz bronił/broniła Policji? Opaskę możesz sobie kupić na alledrogo. Ja tych opasek na ich ramieniach nie widziałem i naturalną reakcją jest samoobrona.
Te działania przypominają mi działania milicji podczas ostatnich demonstracji na Białorusi. Ktoś tam w polskiej Policji całkowicie postradał zmysły i jakoś nie bardzo umie wypośrodkować ich działań w stosunku do różnych protestujących grup.
Ta posłanka - skądkolwiek była - stała (nie napierała na Policjantów) przed Policjantami z wyciągniętą ręką w której miała legitymację poselską a mimo to Policjant użył gazu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
+1 / 5

Po czym z mównicy sejmowej dodaje - "Gdyby w Polsce była praworządność to byście już siedzieli". Czyli sam przyznał, że w Polsce praworządności nie ma ale z drugiej strony wiązanie budżetu UE z praworządnością już jest be.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M morowindus
-1 / 3

Dlatego trzeba ciężko trenować i dbać o siebie, żeby móc bronić się przed nimi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Ksg69
0 / 2

Autora demota nikt nie trzyma na siłę w kraju.Może wyjechać.Demokracja jest niestety przereklamowana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A asdur
0 / 4

Zrób w czasie pandemii nielegalną manifestacje, wdaj sie w bójke z policją, a później rób w necie demoty jak to policja źle wykonuje swoje zadania, i narzekaj na rząd że nic nie robi żeby zwalczyć pandemie. Jak tylko rząd coś zrobi to narzekaj że rząd niszczy biznes i łamie prawo do zgromadzeń. Na koniec sprzedaj się jakiemuś niemcowi za pieniądze i narzekaj, że żaden Polak nie płaci tak dobrze...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wandejczyk
-2 / 2

Bardzo się cieszę, że posłanki i pseudodziennikarki dostały gazem!!!!!!! Nienawidzę ludzi z kompleksem wyższości. W prawdziwej demokracji nie ma arystokracji. A jak ktoś chce być uznany za arystokrację, dostaje manto.

Zwycięzca wyborów nie może łamać praworządności bo sam w sobie jest prawem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2020 o 19:46