Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
43 46
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar tomekbydgoszcz
-1 / 1

Brawo Panie Tomku! :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 listopada 2020 o 6:14

T Tibr
0 / 0

@tomekbydgoszcz jeżeli jeden piłkarz dostaje/odbiera piłkę zaczyna biec do przodu, drugi biegnie obok, a 4 stoi i patrzy co się dzieje, a aspirują do miana dobrych piłkarzy na poziomie europejskim to chyba jedynym problemem trenera jest wiara, że oni się w końcu przełamią. Jeżeli komuś brakuje tak podstawowego instynktu piłkarskiego jakim jest włączenie biegania gdy kolega biegnie z piłką i próba budowa akcji aby tamten miał do kogo podać. Może czas niektórym powiedzieć albo zap...ć na boisku albo s...ć z szatni. Mamy dobrych bramkarzy, kogoś na obronie kogoś z przodu i obserwatorów w środku, których parzy piłka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
-1 / 1

@Tibr No tylko trzeba mieć kogoś kim można by ich zastąpić. Po za tym jeśli już o trenerze to akurat ten dużo więcej młodych graczy wprowadza do kadry niż jego poprzednik i może właśnie dla tego, że poprzednik to zaniedbał teraz są te problemy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
-1 / 1

@tomekbydgoszcz dlatego osobiście na Brzęczku bym psów nie wieszał, jest coś w tym co piszesz o poprzedniku. Treningi, obecnie zwłaszcza, kadry to nie zastąpi inteligencji piłkarskiej jeżeli piłkarz jej nie ma. Chciałabym wierzyć, że Brzeczek ma pomysł jak Löw.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
-2 / 2

@Tibr Na ten moment tylko spokój, nowy trener w pół roku nic nie zrobi tym bardziej teraz kiedy każdy w każdej chwili może być wyłączony z gry z powodu jakiejś kwarantanny czy nawet zakażenia. Zobaczymy jak zaczną eliminacje do MŚ 2022 i jak pójdzie Euro i wtedy będzie mement na ewentualne decyzje choć wydaje mi się, że Brzęczek jak przebrnie pozytywnie eliminacje do MŚ to powinien być do końca 2022 (MŚ w Katarze odbędą się listopad-grudzień 2022).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem