Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
742 758
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar koszmarek66
+9 / 11

Abstrahując od lewicowych poglądów Leszka Millera, brakuje obecnie na opozycji ludzi tak inteligentnych i tak trafnie potrafiących analizować sytuację i wyciągać trafne wnioski
Gdyby PiS zdecydował się na wybory parlamentarne, nie widzę kto miałby rządzić Polską w tak trudnych warunkach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
+11 / 13

@koszmarek66
Leszek Miller niby ma lewicowe poglądy ale jego rząd był ostatnim, który znacząco obniżył podatki przedsiębiorcom* co pchnęło gospodarkę do przodu, nie zwiększał też specjalnie socjalu więc to taki lewicowiec mający pojęcie o ekonomii, teraz już takich jak on czy choćby Marek Belka albo Włodzimierz Cimoszewicz nie ma w polskiej lewicy dlatego obecna lewica w sprawach ekonomicznych to PiSbis.

* Rząd Leszka Millera obniżył podatek od przedsiębiorstw (CIT) z 27% do 19%, co wówczas było jedną z niższych stawek w Europie. Tym liniowym podatkiem obłożone zostały także zarobki osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Za rządów SLD w dół poszła akcyza na wódkę, co zgodnie z krzywą Laffera doprowadziło do... wzrostu wpływów podatkowych z tego tytułu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dinaeel
+7 / 9

@koszmarek66 to jeden z ostatnich dinozaurów którzy byli lewicą. Polityk wykształcony, ukierunkowany i obeznany w tym co robi. Nie jest pierwszym lepszym z łapanki bo kiedyś coś tam niby zrobił, został stworzony do bycia politykiem. Lewica skończyła się w momencie przytulenia do "tęczy" i teraz odbija im się czkawką. Polską ogólnie rządzi zaściankowa szlachta, czy to PiS, czy to niby opozycja - małostkowi, płytcy i zadufani w sobie, byle przy korycie. I nie patrzą na dobro państwa a swoje krótkoterminowe interesy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem