Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
300 321
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W wojekwiesiek
+4 / 10

Powinien mieć umundurowanie ZOMO, byłoby bardziej realnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Saladyn1
0 / 24

1 Bądz wulgarny i agresywny.
2 Krzycz że to wojna i rewolucja.
3 Czasem coś rozwal
4 Chodź sobie pod domy polityków, księży itd.
5 Nie słuchaj poleceń policji.
6 Płacz że policja użyła wobec ciebie siły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
+3 / 7

@Saladyn1 7 Pozostań bezrozumnym idiotą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
-2 / 16

@Saladyn1 7 Wybierz na szefową protestów osobę, która była w KODzie, feministkę, propagatorkę LGBT i lesbijkę, by swoim chamstwem i agresją coraz więcej ludzi odstraszała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
-1 / 17

@Saladyn1 @wojekwiesiek
A) Probuje kilkukrotnie przepchnąć zmiany w parwie aborcyjnym, jesli sie nie da to:
B) zmien niezgodnie z konstytucją skład trybunału konstutucyjnego u sądu najwyższego
C) Wybierz na szefa MSWiA przestepce ułaskawionegi przez Dude przed uprawomoncieniem się wyroku,
D) nie da się zmienić ustawy to ogłoś wyrok TK ze ustawa jest niezgodna z konstytucją.
E) nieważne ze trybunał orzekał w niezgodnie ze swoim regulaminem
F) wzwij narodowcow i nazistow do walki z protestujacymi, jednoczesnie nakaż przestepcy rzadzacemu policją do splaty długu za uniewinnienie poprzez łagodne traktowanie narodowców rozwalajcych miasto
F) wezwij przesteecd rzadzacego policja do spłaty długu z uniewinnienie poprzez tlumienie demostracji przeci rzadowi nieproporcjonalną agresją

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Saladyn1
-2 / 6

@MG02
Podpisujesz zupełnie różne osoby\organizacje jako jedną.

A) Prawo aborcyjne próbowała zaostrzyć Kaja Godek. Natomiast nie dało się tego zrobić ponieważ PIS nie był tym zainteresowany.
B) Nawet wyrzucajac 2 spornych sędziów ten przypadek i tak byłby uznany za niekonstytucyjny.
C) bez związku...
D) Kto to ogłosił? Kaja Godek bo ona chciała zmienić ustawę. Kto mógł to zrobić? PIS, ale tego nie zrobił.
F) Kaczyński nie wzywał żadnych nazistów do walki z protestującymi kolego. Wezwał do obrony kościołów. Równie dobrze możemy powiedzieć że Strajk Kobiet wezwał do walki Komunistów, anarchistów i antife choć żaden tego oficjalnie nie zrobił. Nieoficjalnie obie strony wiedziały jakich ludzi ściągnie taka retoryka.

Tutaj powinno być chyba G. Tłumienie demonstracji przebiega tak samo jak w przypadku każdej innej demonstracji. Zwyczajnie tego nie widzisz bo to twoi manifestują.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+3 / 5

A) 16 kwietnia 2020 , 232posłow PiS z glosowało za przyjeciem prohektu Godek. Dokĺadnie 2 posów PiS nie było zainterswoanych.
B) Ale sporni sadziowie nie zostali wykluczeni wiec cały trybunał nie jest nie jest trybunałem konstytucyjnym
C) policją kieruje przestepca, na zamowienie partyjnych kolegów, ktorzy go uniewinnili. Bez związku? Nie wydaje mi się.
D) wniosek do trybunału zgłosiła w 2019 grupa posłow ktorej wiekszoś to czlonkoweo PiS. Wniosek czekał od 2019roku na odpowiedni moment i został na wniosek posłw PiS rozpatrzony dokładnie w tej sytuachi epiddmilogicznej jaką teraz mamy.
F) wzywał do obrony za każdą cenę. Odebrałem to jako wezwanie kiboli do walki. I kibole odebrali to hako wezwanie do walki.
G) Nie przebiega tak samo, a jesli tak to przebiega niezgodnie regulaminem. Policja nie jest od "tłumienia" protestów tylko do ich zabezpieczania i do reagowania na egresję w sposób proporcjonalny. Proporcji nie było ani 11listopada ani podczas obecnych protestów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
+1 / 1

@Saladyn1 Ty jednak jesteś bardzo głupi, przepraszam, ale tylko tak mogę cię określisz. Myślisz, że ten pustak Kaja smrodek ma jakąkolwiek władzę w państwie? I na przyszłość uważniej słuchaj swojego kurdupla bezzębnego, bo jak wielu miękkich pisiurków udajesz, że powiedział coś innego niż powiedział.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Saladyn1
-2 / 2

@MG02

A) Przecież projekt został odrzucony. Było to głosowanie w sprawie procedowania go. Podobny projekt był złożony przez lewice i gdyby nie opozycja również byłby rozpatrywany, ale opozycja sobie nie przyszła.
B) Ale ustawa jest niezgodna z konstytucją.
C) Został powołany w czasach gdzie nikt nawet nie myślał o zaostrzeniu prawa aborcyjnego, więc bez związku.
D) No. Przecież każdy głupi wie że data ogłoszenia wyroku jest nieprzypadkowa.
F) Wzywał do obrony... Chodziło o zaognienie konfliktu oczywiście żeby jak najwięcej osób wyszło na miasto by móc przykryć kłopoty z wirusem + mobilizowanie swojego elektoratu. To samo przecież robi Lempart. Myślisz że ona takimi wypowiedziami i słownictwem profesorów przyciąga? No, nie. Sciąga na protesty patologię która liczy na demolkę.
G Przebiega dokładnie tak samo. Policja stosuje te same metody i robi dokładnie tak samo jak w 2010, 2015 itd.

@F18_hornet

"Myślisz, że ten pustak Kaja smrodek ma jakąkolwiek władzę w państwie?"

Obrażanie ludzi o innych poglądach jest bardzo inteligentne. Nie, Kaja Godek nie ma żadnej władzy w kraju, ale cała sprawa wyszła od niej. Była dla PISu mocno problematyczna dlatego ją odłożyli i później wysłali do TK.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
0 / 0

@Saladyn1
A) został odrzucony, ale nie dzieki PiSowi. 232 z 235 posłow PiS głosowało za. Pod wnioskiem do TK o zbadanie zgodnosci podpisało sie 106posłow, w tym jeden dwukrotnie.
B) żeby orzec czy ustawa jest ugodna z konstytucją TK musi orzekać w przepisowym składzie, a w taki składzie nie orzekał. Patrz komantarz powyżej.
C) Przestepca rzadzi policją. Ten przestepca został ułaskawiony i ma dług polityczny wzgledem PiSu. Policja od lat ochrania dom Kaczyńskiego. A teraz tłumi demonstracje przeciwników PiSu. Wybór przestepcy kamińskie na szefa MSWiA nie jest wg. mnie bez znaczenia. Tym bardziej, że demostracja jest przeciw rzadom PiS a nie tylko aborcji. Rownież przeciw temu, że przestepca jest ministrem w MSWiA.
D) no wodać, że nie każdy głupi to wie. PiS ma dalej spore poparcie.
F)Ulica mówi takim jezykiem jak mówią pseudo elity. Patrz kaczyński. Na protestach Kobiet jest wiecej profesorów niż na marszu kiboli. Do wandalizmu dochodziło na poczatku ale od kilku tygodni nic sie nie dzieje tqkiego co usprawiedliwiałoby agresję policji. Do nieszczania miasta o i brażeń wśrod policji bardziej przyczynili się narodowcy. Czyli grupa która odpowiedziała nq wezwaniw kaczyńskiego.
G) to że policja robi to samo co w 2010 i w 2015 to nie znaczy że robi dobrze. Gdzie jest ta dobra zmiana, skoro wszystko dzieje sie tek samo albo gorzej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 listopada 2020 o 0:15

avatar Saladyn1
0 / 0

@MG02

A) Według danych które pokazujesz projekt przeszedł. Do uchwalenie tego typu zmian potrzeba zwykłej większości, a 232 posłów za to nawet jeden więcej niż trzeba. To co opisujesz to głosowanie za procedowaniem ustawy, a nie jej uchwalanie. Ustawa Godek przepadła w sejmie.

B) Tylko że nadal nawet gdyby wymienić spornych sędziów i ci zagłosowaliby przeciw to i tak uznano by ustawę jak niezgodną z konstytucją.

C) Dla tej sprawy jest bez znaczenia. A co do Kaczyńskiego to jednak pół Polski go nienawidzi, więc policja pod jego domem w trakcie protestu nie jest niczym szokującym.

D) Nie ma się co ludziom dziwić że są wkurzeni i realizują polityczny scenariusz Kaczyńskiego. Nawet zachowanie Lempart ma sens bo ona wie że protesty nic nie dadzą i są na rękę PIS, ale ona liczy na to że się na nich wybije.

F) Nie, ulica tylko lewica. Taki język i zachowanie przyciąga patole z obu stron. A protesty nie są takie grzeczna jak je media głównego nurtu malują. Nie ma też znaczenia kto uszkodził policjanta bardziej bo policjant nie powinien być uszkodzony wcale.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
0 / 0

@Saladyn1
Głosowanie z dn. 16 kwietnia 2020. 232 posłow PiS było za kontynuacją pracy nad ustawą o zakazie aborcji w przypadku uszkodzenia płodu.
B) Ale nie wymienili spornych sedziów. Dodtkowo wbrew regulaminowi orzekała Pawłowicz, czyli osoba zangarzowana politycznie w temat. Orzeczenie TK powinno być unieważnione ze wzgledów formalnych. Może I ustawa byłaby uznana za niezgodną z konstytucją, ale do tego potrzebne jest głosowanie zgodne z regulaminem.
C) dla Ciebie bez znaczenia, dla mnie ma znaczenie
D) nie wiem z kąd wiesz co mysłi Lempart i z kak wiesz ze planuje kariere polityczną, ale protesty o tyle dały, że wyrok TK nie został do tej pory opublikowany.
F) protestujacy to nie tylko lewica, to PiS nazywa lewakami wszystkich ktorzy się z nimi nie zgadzają. Ja na przykład zaliczam siebie do centrum a na proteście też byłem. Co do uszkodzonych policjantow to się zgadzam, tylko ilu tych policja tow ucierpiało podczas protestow a ilu podczas marszu kiboli?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Saladyn1
0 / 0

@MG02

A) Dalsze prace to nie uchwalenie ustawy, Jak pisałem, projekt lewicy również nie przepadłby w pierwszym czytaniu gdyby tylko posłowie opozycji przyszli do pracy bo za nim też głosowała część posłów PIS. O ile się nie mylę Kaczyński również.

B) Nadal większość uznałaby ustawę za niekonstytucyjną. Czyli proponujesz by tajemnicą poliszynela było łamanie konstytucji w tej sprawie.

C) Oczywiście możesz łączyć sobie każdą sprawę bez związku, ale nie oznacza to że ma to sens.

D) O tym co myśli Lempart wiedzą wszyscy. PIS to wie, KO to wie, lewica to wie. Wie to profesor i sebek... w zasadzie każdy w kraju o tym wie... no z wyjątkiem kilku osób. Lempart oprócz promowania swojej osoby i masy głupich nierealnych haseł nie przedstawiła żadnego pomysłu na rozwiązanie problemu...
Czyli jedynym co udało się osiągnąć to złamanie konstytucji polegające na złamaniu konstytucji. (przypominam że dawni sędziowie TK z Rzeplińskim na czele twierdzą że powinno się wyrok opublikować i tak wypowiadali się w sprawie tego wyroku)
F) Protestujący obecnie to głównie lewica. Przewodzi nimi babka z lewicy. Ma lewicowe postulaty. To że ty jesteś centrystą nie ma znaczenia skoro bawisz się w zasadzie w lewicowy protest. Nie lewicowy to on był na samym początku, a został lewicowy jak Lempart zaczęła go wykorzystywać jako polityczną trampolinę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
0 / 0

A) Pisałeś, że PiS nie był zaintersowany pracą nad projektem Godek. Był zainteresowany do tego stopnia, że jednomyślnie glosowali nad dalszą pracą. Projekt odpadł w dalszym postepowaniu ale na początku PiS był nkm mocno zainteresowany.

B) nie wiem co to ma do tego. To Ty proponujesz przymknąc oko na to, że orzeczenie jest wydane niezgodnie z prawem. Dla mnie to jest właśnie sprawa poliszynela, którą Ty próbujesz przemilczeć. TK powinen orzekać jeszcze raz w prawidłowym składzie i dopiero wydać wiąrzacy wniosek. Gdybanie, że w sumie naruszono konstytucje, ale jakby nie naruszono to byłoby to samo - to nie jest orzeczenie wydane zgosnie z prawem. Żeby wyrok był wiążacy muszą być dopełnione warunki formalne.

C) w moim przeknaniu ma duży sens. To, że szefem MSWiA jest przestepca, tak jak afery min. z Sasinem, Szumowskim i Banasiem pokazuje tylko jak niekompetenty jest PiS. Protestują nie tylko przeciwnicy zakazu aborcji ale też przesiebiorcy, rolnicy, taksowkarze, także Ci co przez obostrzenia stracili pracę. Ludzie protestują bo mają dość tego, że PiS doprowadził kraj do ruiny. Dla tego protesty są tak liczne i dla tego ja brałem w
ich udział. Dla Ciebie tło polityczne jest sprawą bez znaczenia a dla mnie ma wielkie znaczenie. Przykład Kamińskiego to tylko jedna sprawa. Dla mnie związek jest bardzo wyraźny, bo jak ludzie mają mieć zaufanie i respekt do policji, skoro rozkazy wydaje in przestępca.

D) zapomniałeś dodać, że to PiS teraz po raz kolejny łamie konstytucję. PiS już raz opóźnił opublikowanie wyroku i specjalnie nic sobie z tego nie robił. Rzàd łamie też teraz Art. 54 konstytucji. PiS i konstytucja nie idą specjalnie w parze. To do nich należy znalezienie wyjścia z sytuacji. Ktoś proponował techniczne wyjście z impasu. Opublikować wyrok TK I w tym samym dniu zatwierdzić dokĺadnie tą samą ustawę. W miedzy czasie można pracować nad innym komporomisem. Rozwiązanie głupie, ale z perspektywy prawa zgodne I uciszyłoby protesty. Do tego trzeba współpracy miedzy partiami, a z PiSem to niemożliwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
-2 / 2

@Saladyn1 Kaja smrodek powinna zająć się swoim życiem, a nie mieszać się do zycia innych. I nie ma znaczenia, że podobno pis się nie zgadzał, bo jednak kurdupeł kazał przybłędskiej wydać wyrok zgodny z linią pis. Smrodek tu naprawdę jest marginesem marginesu. Przypadkiem nie wiesz, czemu umilkła? :):):)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kirand
+1 / 9

Zwolennicy bialoruskich metod się odezwali. Merdajcie dalej ogonkami na każde sqrwysynstwo, jeśli tylko was nie dotyka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
-2 / 8

Czy któryś z tych milicjantów był może pierwowzorem tej maskotki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 listopada 2020 o 13:20

avatar ludek_z_lasu
+4 / 4

Nowa blacha ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 listopada 2020 o 15:12

avatar Zieloni
-1 / 1

Jak bili narodowców….Czy można jeździć autem po pijaku? Nie, bo to sprzeczne z prawem. Czy można organizować i uczestniczyć w zgromadzeniach powyżej 5 osób pomimo zakazu?

Celem był Lockdown, #Epidemia #Zaraza #SiewcyŚmierci? Przez zarażenie jak największej ilości ludzi Koronawirusem COVID-19 chcieli doprowadzić do zamknięcia Polski, co miało nastąpić jak zapowiadał premier przy poziomie 27 000 zakażonych dziennie, poziom ten Polska osiągnęła po 10 dniach od #StrajkKobiet. W protestach #SrajKobiet uczestniczyło 400 000 osób, mniej niż 1% Polaków:)

Przykład #StrajkuKobiet pokazuje że wystarczy 1% Polaków (400 000 z 40 milionów) na ulicach, by sparaliżować Państwo. Policja opowiadając, czemu nie reaguje na nielegalne protesty przy zakazie zgromadzeń powyżej 5 osób odpowiadała, że nie ma tylu miejsc w aresztach i nie jest możliwa egzekucja 400 000 mandatów:)

Tylko 20% Polaków jest za "Aborcją na życzenie", 80% jest przeciw (62% aborcja tylko w określonych przypadkach, 12% całkowity zakaz aborcji, 5% nie wiem)

Im gorsza edukacja seksualna tym więcej aborcji, będącej zagrożeniem także dla zdrowia i życia kobiet

Marta Lempart swoje szerokie bogate CV próbowała poszerzyć o pracę dla służb. W 2007 roku jej ówczesna partnerka Katarzyna K. złożyła aplikację do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Weryfikacja trwała ponad 2 lata, kobieta przechodziła kolejne szczeble rekrutacji. Ostatecznie jej kandydaturę odrzucono, nie została funkcjonariuszem. Tą drogą w 2011 próbowała pójść także Marta Lempart, ale jej starania zakończyły się dosyć szybko. Po niedługim czasie jej kandydatura została odrzucona. Zasadne wydaje się jednak pytanie, dlaczego tak radykalnie nastawione kobiety próbowały dostać się w szeregi Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
+1 / 1

@Zieloni Cytujesz przekaz z ciemnogrodzkiej odmrożony trollu? Podobne bzdury czytaliśmy tutaj niejednokrotnie, więc nie wysilaj się tylko... wy......j!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem