Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
314 329
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tenqoba
+7 / 7

Jadzia, guru polskiej socjologii wyglądała całkiem nieźle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
+3 / 3

@grescio bardzo długo była jego fanką, dopiero około 2 lat temu przejrzała na oczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mdra
+8 / 14

Nic wam to nie mówi? Pooglądajcie jeszcze inne zdjęcia z tamtych lat. Okaże się, że rządzą wami na zmianę koledzy kiedyś z jednej ławki, a dziś udający że są po dwóch stronach barykady i się czymś różnią. Jedni udają konserwatystów, drudzy liberałów. A jak dostają do ręki władzę na przemian to lecą w tym samym kierunku, po drodze kradnąc ile się da.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mdra
-2 / 4

@Xyf

Nie chodzi o poglądy tylko fakt, że u władzy nie było nikogo spoza tych kilku kręgów. Ci wszyscy ludzie wywodzą się z jednego środowiska. Dzisiaj mogą bawić się w różne poglądy, ale podstawa ich działalności jest taka sama - nie dopuścić do koryta nikogo z zewnątrz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz3652
0 / 0

@mdra W swojej autobiografii Kaczyński pisze o Staniszkis: "Była bardzo piękną kobietą. Chętnie rozmawiała na przerwach ze studentami, łatwo było ją zapamiętać” - wspomina Kaczyński, przyznając, że socjolożka od razu wpadła mu w oko. Poznali się w Białymstoku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar egoiste
0 / 0

@mdra Rządzą nami koledzy z jednej ławki, bo jeden polityki opozycji znał się ze studiów z jedną ze znanych socjologów, która nie pełni żadnej publicznej funkcji? Uwielbiam takie spiskowe teorie które nie wytrzymują krytyki po dwóch zdaniach z wikipedii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 2

, @tenqoba, @mdra, Czy Wy naprawdę nie myślicie i wierzycie autorowi "na oko", bo Wam do teorii pasuje i sprawdzać informacji Wam się nie chce? @Evandro, Co ty za fejki i bzdety wstawiasz? Jak to jest zdjęcie z 1981 roku to Sztaniszkis ma już prawie 40 lat i studia skończyła ponad piętnaście lat wcześniej! Jeśli faktycznie jest w tym budynku na tych studiach, to już jako wykładowca, a nie - jak tu - koleżanka z ławki. Nie kłam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 4 razy. Ostatnia modyfikacja: 26 listopada 2020 o 16:20

M mdra
-1 / 1

@Fragglesik
A dlaczego mam nie wierzyć na oko? Oczywiście że mi sie nie chce, to jest tak mało ważne dla mnie że tak, oczywiście, tego nie sprawdziłem. Ale było to dla mnie bardzo prawdopodobne dlatego uwierzyłem. Za to moją tezę mogę podeprzeć innymi zdjęciami: Michnik + Macierewicz + Kuroń + Geremek + Olszewski i paru innych uśmiechniętych. Nie byli/są to ludzie z jednego obozu jak pamiętasz. Teraz Ty sobie sprawdź czy takie zdjęcie istnieje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 0

@mdra "A dlaczego mam nie wierzyć na oko?" - wiesz, nie mam pytań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zinnejbeczki

@Fragglesik Oskarżasz kogoś o kłamstwo i nie sprawdzanie informacji, a sam nawet nie raczyłeś sprawdzić faktów. A @Evandro zamieścił fakty, a Ty kolejny raz robisz wszczynasz awanturę chociaż nie masz racji. ---> "Staniszkis z Czarzastym w TVN24 komentują zdjęcie z lat 80. Fotografię, do której odnieśli się goście programu, wykonano w październiku 1981 roku, na dwa miesiące przed wprowadzeniem w Polsce stanu wojennego. Czarzasty, wówczas szef ZSP, organizacji studenckiej na Uniwersytecie Warszawskim, organizował wykład, na który zaprosił Staniszkis. " https://natemat.pl/137281,staniszkis-z-czarzastym-w-tvn24-komentuja-zdjecie-z-lat-80-wygladalam-podobnie-do-pani-ogorek#

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
0 / 0

@Fragglesik fraglesik...jak ja się stęskniłem, już martwiłem się o Twoje zdrowie. brakowało mi naczelnego pisiorka demotów. Co z moich postów jest nieprawdziwe.? to, że była guru socjologii, to że wygląda dobrze, czy, że do niedawna była zagorzałą fanką kaczki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 0

@zinnejbeczki Czego się pieklisz? Ty w ogóle czytałeś ten artykuł z linku? Nie muszę znać każdego zdjęcia ich obojga, to raz - dalej opowieści "o kolegach z jednej ławki" to kłamstwo i manipulacja. Jak jakiś studenciak zaprasza 40 latkę na wykłady, to nie jest to równorzędna "koleżeńska" relacja. Byłem niedawno na takim spotkaniu studenckiego koła, gdzie był Terlecki, babka z okopress i ksiądz i jako nikt nie uważał, że Terlecki czy dziennikarka z okopress są na tym samym poziomie lub cociaż wyznają te same zasady co zapraszający student - organizator. Najlepszym dowodem na to, że mam rację, jest zniknięcie z podpisu zdjęcia w democie informacji, że są to "koledzy z ławki". A Ty dostałeś histerii, że zdjęcie jest prawdziwe. Przecież nie o prawdziwość zdjęcia chodziło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 grudnia 2020 o 17:24

avatar zinnejbeczki

@Fragglesik Gdzie w democie masz informacje, że to "koledzy z jednej łąwki"? Sprawdziłem specjalnie historię edycji demota i nigdy nie było w nim takiego tekstu. To jest tylko twój wymysł. Gdybyś w ogóle przyjrzał się zdjęciu zamiast dopisywać sobie wyimaginowane fakty, to zauważyłbyś za ich plecami tablicę, a to znaczy, że oni siedzą na miejscu wykładowcy. Miałeś pretensje do autora demota o coś, co uroiło się tylko i wyłącznie w twojej głowie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 12 grudnia 2020 o 10:17

avatar Fragglesik
+1 / 1

@zinnejbeczki Może faktycznie zlałem tu dwie wypowiedzi osób w jedną, bo ten tekst o koleżeństwie tu widzę u mdra. Jeśli jest tak, jak Ty mówisz, to faktycznie popełniłem błąd. @Evandro PRZEPRASZAM CIĘ ZA FAŁSZYWE POSĄDZENIA, zlały mi się Twój demot z podpisem mdra. PRZEPRASZAM.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 grudnia 2020 o 13:32

avatar zinnejbeczki

@Fragglesik Przyznanie się do błędu i przeproszenie jest zawsze na plus. Szanuję. Ale następnym razem daj sobie więcej czasu na analizę informacji przed napisaniem podobnego komentarza ;) Pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F ff_1
0 / 0

bardziej przypomina K. Krawczyka :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem