Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
75 89
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar samodzielny68
+1 / 1

Skoro go pan Duda chwalił, to przecież z pewnością jest satanistą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P polm84
0 / 2

Zostal usuniety, a jakies zarauty my postawili? Bo ukrywanie przestepstw czy przestepcow to chyba karalne jest? Czy moze sie myle.?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+5 / 5

@polm84
Karalne, ale przez KOGO? Przecież nie przez instytucję, jaką jest KRK tylko przez systemy sądowe krajów, w których przestępstwo zostało popełnione.
Bo chyba nie chcesz, by jakaś korporacja więziła swoich pracowników, prawda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P polm84
-1 / 1

@Rydzykant nie chodzilo mi any kosciol karal. Bron boze ;) Chodzi mi tylko, czy skoro jest odwolany I kosciol mial do tego podstawy (jak w democie) to czy np. Podano do niemieckiej prokuratury, ze popelnione bylo przestepstwo I czy zostal za to zatrzymany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+1 / 3

@polm84
Czyli nikt nie wcześniej nie zgłosił faktu popełnienia tych przestępstw na prokuraturę? To na jakiej podstawie gość został usunięty ze stanowiska?

Były przypadki, gdy policja naużywała swych uprawnień, i wówczas "leciała głowa" ministra sprawiedliwości. Podobnie zdarzało się w innych ministerstwach, gdy w podległych instytucjach dochodziło do skandali. (oczywiście nie piszę tu o ministrach w Polsce pod rządami PiS, bo oni stoją ponad prawem) Jakoś nikogo nie dziwiły takie dymisje, a prokuratura robiła swoje. Aż tu nagle zdejmują ze stanowiska szefa Kongregacji Nauki Wiary (resortu znanego niegdyś jako Kongregacja Rzymskiej i Powszechnej Inkwizycji) a ty doszukujesz się osobistego uczestnictwa w przestępstwach i czekasz na donosy.
Zamiast pisać na demoty, zgłoś się z zapytaniem do niemieckiej prokuratury. To ich obszar działania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P polm84
0 / 0

@Rydzykant ja niemoge chlopie Jakie Ty masz problemy. Zapytalem Bo nie wiem a Ty mi jakos wyklad dajesz. Jak nie umiesz odpowiedziec to poprostu nie pisz. Wyluzuj...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 listopada 2020 o 15:27

R Rydzykant
-1 / 1

@polm84
Podpowiedziałem gdzie możesz spytać, bo demoty nie są wiarygodnym źródłem informacji. Moje pierwsze zdanie też jest pytaniem w tej samej kwestii. Tam wyraźnie wskazuję na prokuraturę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 1

@Rydzykant
Na podstawie wewnętrznych akt kościelnych i wniosków z niej wypływających. Jak ci mówiłem jesteś naiwny. W aktach są informacje że danemu księdzu zarzuca się .. molestowanie czy sodomię. Potem wychodzą sprawy gdzie wzięła się prokuratura za takich i albo ich usadziła albo sprawa się już przedawniała ale prasa to rozdmuchała. (tak jak u nas) Mają to w aktach. I teraz wystarczy poszukać co się z takim księdzem działo .
I jeśli wychodzi z akt że np pierwsze sygnały o tym ze molestuje dzieci były w 95 roku po czym biskup przenosi go na inną diecezje.. i znowu po dwóch latach jest w aktach informacja ze jest oskarżany o molestowanie dzieci i znowu ten sam biskup przenosi go do kolejnej parafii... i to się kilka razy powtarza i to nie z jednym takim duchownym . To czego się spodziewasz.? Franciszek wyciągnął wnioski.

To jak w korporacji .. firma poniosła straty wizerunkowe i finansowe bo jakiś menager np tolerował niezbyt rzetelne faktury i że był w pewnych podejrzanych układach. To się go zwalnia z powodu utraty zaufania. Nawet jak on tych faktór nie podpisywał tylko księgowa i to ta była z 10 lat temu.. A to czy skazali czy nie księgowa i czy zależy na tym korporacji to inna spraw. to są porządki w korporacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 listopada 2020 o 16:41

O Obeznany
-1 / 1

@Rydzykant
Mullerowi skończyła się "kadencja". Niestandardowe było to, że nie pozwolono mu zostać na stanowisku do emerytury, co zawsze czyniono. Powód decyzji jest prosty: kardynał Muller trwał przy katolickiej doktrynie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 1

@killerxcartoon
Co proponujesz? By skazywać ludzi na podstawie ich akt personalnych? Bo nie otrzymaliśmy informacji, że ten duchowny brał udział w przenoszeniu. Jeśli robił to któryś z jego podwładnych, można oskarżyć wyłącznie o nie dochowanie standardów nadzoru nad pracownikami. Można też go zdegradować, właśnie ze względów wizerunkowych.
Cała reszta to sprawa prokuratury - o ile wiem w Niemczech nie rządzi PiS z Rydzykiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@Rydzykant

Czy został skazany przez sąd cywilny ?
Franciszek wyciągnął konsekwencje w swojej organizacji względem udokumentowanych działań tych osób.

Sprawa dla prokuratury często nie ma bo tego typu przestępstwo się przedawnia dość szybko i nie może być ścigane ..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 0

@killerxcartoon
Też pytam co na to sąd KARNY (nie cywilny!)
Bo chyba nie chciałbyś, by przestępstwa kryminalne osądzano na podstawie prawa kanonicznego?

Prezesi nie zawsze odwołują podwładnych a podstawie konkretnych zarzutów. Wystarczy trochę zamieszania w mediach i już taka osoba a stanowisku traci wiarygodność. O fałszywe zarzuty nie trudno, a reputacja cierpi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Joe357
-1 / 7

Ludzie, proszę wznieście się choć odrobinę ponad dno... Czy tak trudno odnieść się do faktów zamiast zmyślać. Autor przytacza wypowiedź prezydenta Dudy, w której ten chwali wypowiedź jakiegoś niemieckiego Kardynała, z czego autor wyciąga tyle, że Duda chwali Kardynała. Chwalenie wypowiedzi, jednej, konkretnej, a chwalenie osoby to są dwie różne sprawy. Nie bądźcie jak GW, trochę rzetelności. Jak krytykujecie, to trzymajcie się faktów, inaczej cała krytyka wychodzi śmiesznie i trafia co najwyżej do wtórnych analfabetów, którzy się nie z orientują w bredniach które wypisujecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C carramia
+1 / 1

@Joe357

"Dzisiaj jesteśmy zaledwie skałami w rzece, za kilka lat los może wznieść nas jako tamę, o którą zostanie rozbity główny strumień, po to tylko, aby popłynąć naprzód nowym korytem"... Piękny cytat, nieprawdaż...?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 6

Zaraz... Duda chwalił Niemca? Przecież to niezgodne z fundamentalnymi zasadami PIS, po pierwsze: historia po ad wszystko (chyba tej zasady nie trzeba rozwijać nikomu, ani PISowcom, ani przeciwnikom tej partii), po drugie: PIS to partia antyniemiecka. Rozumiem, że marionetka poniesie konsekwencje za naruszenie fundamentalnych zasad swojej partii, a zwłaszcza zasad głoszonych przez ich elektorat.
A tak na poważnie, co się Dziwisz? Swój swojego zawsze będzie bronił. Nie po to rząd PIS bronił naszych pedofilów żeby teraz nie robić tego samego na skalę światową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+2 / 2

PIS partia gloryfikująca przestępców seksualnych w sutannach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F F18_hornet
0 / 0

Budyń adrian jak zawsze w wyokiej formie:):):) czy ten człowiek kiedyś czegokolwiek się nauczy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem