Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
147 171
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W waldas81
+16 / 16

Przez te genialne rządowe obostrzenia, zaostrzenia, zakazy, nakazy, pomysły i wymysły, niektórzy już nawet do pracy nie mogą chodzić, gdyż ją stracili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fox21
0 / 2

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fox21
0 / 2

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jankowskijan
+10 / 14

@Kubalego jeśli coś Ci nie odpowiada, nie musisz od razu wyzywać od debili bo to tylko źle o tobie świadczy. Nie uważam, że nie ma pandemii, lecz nie pojmuję pewnych pomysłów Kiedy było kilkaset zakażeń dziennie, zamykano lasy,, we wakacje było życie jakby koronowirus zniknął. kilka tygodni temu zamykano galerie handlowe, za kilka dni je się otworzy ( chociaż liczba zakażeń jakoś znacznie nie spadła. Itp, itd. Premier raz mówi, że sytuacja jest opanowana, za chwilę mówi, że sytuacja jest dramatyczna, po czym zapowiada otwarcie centrów handlowych ( żeby setki ludzi zbierały się w jednym miejscu) po czym zapowiada, że nie można spędzać Bożego Narodzenia w kilkanaście osób. Czy tylko ja czegoś nie zrozumiałem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W waldas81
+6 / 10

@Kubalego A czy w treści demota jest napisane, że nie ma pandemii? Bo nie zauważyłem? Czy to z przyzwyczajenia żeby sobie dać prawo do obrażania innych w obronie polityki rządu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grik1
+4 / 8

@jankowskijan
Bo brakuje im kasy. Otwarci galerii ma tylko jeden cel - aby ludzie wydali kasę na święta. Sklepy zarobią i zapłać podatki.

Wiele decyzji jest, ze sobą sprzeczna - gdyby testowano tyle samo osób - już 11.11 musieli by ogłosić zamknięci kraju.
Do tego całe te pierniczenie o ilości łóżek. Jak są wolne miejsca w szpitalach to niby po co te tymczasowe się stawia? Kto tam ma pracować - lekarzy nagle wyczarują z kapelusza?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dinkel
+3 / 5

@Kubalego Ej debilu, wiesz ile etapów zostało pominiętych? Zalecenia, rekomendacje, apele, obwieszczenia, orędzia, ostrzeżenia. Jesteśmy mentalnym zaściankiem byłego ZSSR, czyli pała i lej, ale nie tak z Polakiem. Patriotyzm wymaga łagodniejszego podejścia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 listopada 2020 o 23:41

K killerxcartoon
0 / 2

@Kubalego
uważam że jest wyolbrzymiona i za wszelką cenę udowadniaj mi że muszę się bać. Obecna ilość zgonów nie różni się od ostatniej ostrzejszej pandemi grypy z 2011. ba nawet jej jeszcze nie osiągnęła .. Mało tego by straszyć ludzi COVIDEM19 zmienili metody pomiarowe by więcej wykazywać.

Swoja drogą dla mnie to przykrywka jak ma zastraszyć społeczeństwo by się nie buntowało bo cały 2019 to masowe protesty. Chile, Wenezuela, Meksyk, Irak, Francja i Hong-kong . Warto zwrócić uwagę czego nie ma w prasie. Niema informacji o Brexicie i negocjacjach i jego statusie handlu z UE oraz statusie Irlandii północnej. Nic nie ma o wojnie handlowej UE i USA przeciwko Chinom i jakoś praktycznie nikt nie informował o powstaniu największej strefy wolnego handlu w Azji jaka obejmuje ponad 1/4 populacji świata Chiny, Wietnam, Australia, Korea Południowa , Japonia , Malezja , Indonezja, Filipiny , Kambodża ,Tajlandia , Laos, Birma i jeszcze jakieś drobne wyspy pacyficzne dogadały się i stworzyły sojusz handlowy. Biorąc pod uwagę że w 2018 po raz pierwszy Emiraty zaczęły handlować ropom w oparciu o Juana a nie dolara może to oznaczać za moment koniec Dolara jako światowej waluty co będzie początkiem upadku USA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 7th_Heaven
+10 / 12

Nie tylko stajemy się niewolnikami, ale wystawiono nas na targu na sprzedaż

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Taktyczny
+6 / 8

Usunęli poprzedniego takiego demota?
Powtórzę co napisałem.
Poczekają aż się tępy motłoch przyzwyczai i uzna to za normalność.... Jak do tej pory.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dabronik
+3 / 5

Zobaczyli, że baranki się dają to czemu śruby nie przykręcić, coraz bliżej Białoruś i Korea Północna proszę państwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fox21
+1 / 5

To było jasne już w kwietniu. Ideał lewactwa - jeden wielki obóz koncentracyjny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nenesh
0 / 0

Cóż, żyjąc w społeczeństwie, zakazy i nakazy są potrzebne, zwłaszcza w szczególnych sytuacjach należałoby je rozumieć i dostosować się. Sęk w tym, by te zakazy i nakazy były logiczne, rozsądne i faktycznie służyły dobru społecznemu... Co do wielu wprowadzonych w kontekście obecnej pandemii mam wątpliwości.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yamter
0 / 0

Patrząc na to troszkę inaczej to Ty i inni będą się stawiać ale dzieci które w tym będą wychowywane za 10-15 lat będą to traktować jako normalność.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem