Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
17 25
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F fahamore
+6 / 6

wieszać to albo gilotynę podstawić

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
+5 / 9

Ale latem w Dębkach też?
Dla MATOŁusza pytam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 listopada 2020 o 9:05

U uderz_w_stol
0 / 2

Ludzie pokochali te maski

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kubalego
-2 / 4

ok foliarz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dabronik
0 / 2

@Kubalego Ok pisowiec

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pejter
+6 / 12

A tresowane bydło na wszystko się zgodzi, oczywiście dla swojego bezpieczeństwa piętnując jeszcze przy tym innych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 2

I tak oto debile ze sztucznie zaszczepionego strachu godzą się na odbieranie kawałek po kawałku wolności i swobód obywatelskich. Za moment znowu obudzicie się w świeci gdzie będą politycy i biznesmeni szalchtą i magnatami a wy będziecie bydłem i niewolnikami.

Ludzi pozbyli się szlachty i uznali się równymi w czasie rewolucji francuskiej ale za napoleona upadła. i znowu przywrócono poprzedni ustrój ze szlachta i ludźmi uprzywilejowanymi . W 1846-49 wiosna ludów doprowadza znowu do tego że ludzie zaczynają chiceć być wolni i mieć równe prawa. Nie wszystkim się udało i poprzedni porządek zaczyna powoli powracać. W 1875 znowu wonna Francusko- Priuska sprawia że system republikański powraca.. ale znowu powoli zaczyna się odbudowywał władza uprzywilejowanej klasy. 1913 Wojna wywołana przez klasy rządzące i cesarzy powoduje gigantyczny konflikt i wtedy w 1917 ludzi się buntują i upadaja cesarstwa . W rosji znika arystokracja i carat Romanowów. upadam Austria Habsburgów Upada cesarz Niemeic choć związek zostaje i staje się republiką , rozpada się sułtanat imperium otomańskiego . II wojna usiłuje przywrócić świat z arystokracją ale się nie udaje ostatecznie w latach 70 znikaj w europe zachodniej ostatnei prawicowe dyktatury. W latach 90tcyh rozpada sie blok wschodni i żelazna granica .
I oto mamy rok 2020 i ponad 200 lat walki o równość , prawa obywatelskie idą w cholerę bo ogłupione debile przestraszyli się jakiesgoś gównianego wirusa.
A znając hostorę za moment prawicowcy będą chcieli rozpętać jakąś wojnę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Davit77
0 / 2

@killerxcartoon na skrzyżowaniu, na czerwonym pewnie też przejeżdżasz. Przecież nie będzie, jakiś tam sygnalizator ograniczał twojej wolności, nakazując kiedy masz jechac, a kiedy nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
+1 / 1

@killerxcartoon Czyli twierdzisz że żaden wirus nie istnieje?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-1 / 1

@Eskim0s69 Twierdze że pandemia jest wyolbrzymiona po to by ograniczać prawa obywatelskie w dobie kryzysu i wojny handlowej z Chinami.
Nie różni się ona od tej z 2011 przy jakiej nikt nie robił takiego cyrku. Ba nawet powiedział bym że wygląda to na ten sam wirus. Przebyłem wtedy ostrą grypę na przełomi 2010-2011 apogeum w sylwestra gorączka 39 stopni straciłem pzrytomność na 48 godzin bo tyle przespałem . Potworny ból mięśni jak bym był pobity przez kogoś. zaburzenia smaku wszystko miało taki dziwny posmak nie czułem smaku cukru a tak jak by we wszystkim był aspargan. Byłem tak osłabiony ze przejście z kuchni do pokoju to było jak udział w maratonie. Potem byłem osłabiony przez trzy miesiące bo tak na dobrą sprawę koło marca kwietnia dopiero odzyskałem siły. Co ciekawe objawy podobne do tych z 2007

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Eskim0s69
0 / 0

@killerxcartoon Z tym że wirus jest wyolbrzymiony to mogę uwierzyć, tylko że zdecydowana większość firm traci przez to i nie muszą być Chińskimi.
Markety jakoś to przetrwają, restauracje z funkcją na wynos lub podwózka też, ale np. salony kosmetyczne, fryzjerskie, sale gimnastyczne, siłownie, baseny, parki rozrywki czy zoo tylko cierpią, więc jaki to ma sens?
Z tego co słyszałem w Czechach i wielu innych krajach wprowadzono mniejszy podatek, ułatwienie dla lokalnych firm, które mogły by zbankrutować itd. ale w Polsce jest wręcz przeciwnie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem