Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
35 45
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T Tibr
+1 / 3

Proste niektórzy powinni usłyszeć zapie...ć po boisku albo spier..ć z szatni.
Boniek co by nie pisać traktował grę w reprezentacji jaki wyróżnienie i zobowiązanie, mało kto wie, że potrafił urwać się wbrew woli trenera przed ważnym meczem i poleciał na mecz reprezentacji by wrócić i grać w dniu następnym w klubie i nie narzekał, że nie ma siły biegać bo ... tylko zapie..ł w trampkach po wygraną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
0 / 6

@Tibr I to jest właśnie to, teraz takich piłkarzy już nie ma, teraz kalkulacje co i gdzie się bardziej opłaca i za ile.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 listopada 2020 o 10:23

S Siwy121
+2 / 2

@Tibr
Niby tak ale jednak optymalne ustawienie zawodników na boisku, zmotywowanie ich, danie jasnych obowiązków na boisku czy wymyślenie taktycznego planu na konkretnego przeciwnika - jak wykorzystać ich słabe strony nasze mocne jak zniwelować ich mocne a nasze słabe.
O dziwo od trenera dużo zależy choćby Włosi, 2 lata temu nie weszli na MŚ a teraz są jedną z lepszych reprezentacji na świecie.
Przykład klubowy MU po odejściu Fergusona nie potrafią nawiązać do swoich sukcesów. W jego ostatnim sezonie zdobyli mistrzostwo a sezon później z tym samym składem zdobył 25 punktów mniej.
Osobiście uważam, że powinni zatrudnić w Polsce kogoś kto zna się na swoim fachu i ma jakieś sukcesy i nie ważne czy to Polak, Niemiec czy Włoch ważne żeby był fachowcem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
0 / 2

@Siwy121 trener trenerem, taktyka taktyką ale jeżeli jeden piłkarz dostaje piłkę biegnie do bramki przeciwnika, a 4 kolegów stoi i się skrobię w tyłek, to sorry podstawowe zachowanie na boisku, które powinno cechować piłkarza, coś co wiedzą "trampkarze" a tu piłkarze aspirujący do grona dobrych piłkarzy europejskich tego nie prezentują. Dziennikarze potem chwalą o ten wypluł płuca dzisiaj, a reszta? Nikt nie wymaga aby Glik z obrońcy zmieniał się w napastnika ale oczekiwania aby Lewy sobie lub komuś wypracowywał akcję jest pomyłką, prawie cały środek parzy piłka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Siwy121
+1 / 1

@Tibr
No ja to rozumiem i właśnie po to jest selekcjoner, żeby wyselekcjonować tych, którym zależy od tych, którym się nie chce. Tak samo wystawianie zawodników na swoich pozycjach jak np Linetty w meczu z włochami grał jako ofensywny pomocnik gdzie on w klubie jest bardziej od obrony i wyprowadzania piłki dalej do kreatywnych zawodników a tu on miał być tym playmakerm. Kolejny np Walukiewicz, który jest chwalony za grę w Serie A a gra Glik, który w specjalnie dobrej formie nie jest. Z ostatnich meczów to co mi się podobało to właśnie Ci młodzi zawodnicy, którzy starają się o grę w kadrze: Płacheta miał niezłe dwa mecze i potrafił szrpnąć, Jóźwiak strzelił gola, Moder też widać, że może być bardzo dobrym pomocnikiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

@Siwy121 i może po to tych młodych wstawia, raz sprawdzić co ma, dwa wprowadzić konkurencję, trzy dać starym znać, że nikt nie ma zaklepane bo jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem