Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1097 1142
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F konto usunięte
+31 / 45

Tak się dzieje, gdy dla wyborców z Podhala od sensownego programu ekonomicznego ważniejsze było, że PiS ma poparcie kościoła.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+17 / 25

@fak_dak
Jak się patrzy na mrzonki, bo w mrzonki wystarczy wierzyć to wychodzi.
Gospodarka, ekonomia czy nawet socjologia to zagadnienia zbyt trudne dla większości. Dla elektoratu PiSu to niedostępny pułap. Niestety później cierpią wszyscy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+4 / 8

@michalSFS Demokracja dla wszystkich to idiotyzm, a jej efekty właśnie widzimy :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AdiJuve
+2 / 2

@fak_dak
Jedyny w miarę rozsądny program ekonomiczny to miała i ma konfa. Lewica to wypisz wymaluj PiS tylko podmieniasz propagandę KK na propagandę LGBT. W sprawach ekonomicznych ten sam poziom. Ale większość ludzi woli się spierać światopoglądowo, gdyż zwyczajnie o ekonomii nie mają bladego pojęcia. A światopogląd zawsze ktoś jakiś ma, zmanipulowany przez media czy nie ale ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F konto usunięte
+2 / 4

@AdiJuve Niestety, ale Konfederacja próbuje ożenić środowisko konserwatywno-liberalne z etatystycznymi nacjonalistami. To nie miało szans się udać. Wskutek tego Konfederacja jest niespójna wewnętrznie. Bosak w czasie kampanii jak ognia unikał deklaracji co do programu ekonomicznego, by nie urazić albo liberałów gosporadczych marzących o państwie minimum, ani narodowców, marzących o silnym państwie mocno ingerującym w gospodarkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AdiJuve
+1 / 1

@fak_dak
Dlatego napisałem w miarę rozsądny. Na pewno przynajmniej część bardzo pro obywatelskich ustaw udało by im się wprowadzić jak chociażby zwiększenie kwoty wolnej od podatku co da więcej pieniędzy każdemu. Dla porównania lewica żeby najchętniej opodatkowałaby jeszcze bardziej osoby więcej zarabiające czy też zniosła podatek liniowy. Ile by na tym biedniejsi zyskali a no nic by nie zyskali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
0 / 0

@fak_dak

a kto mial ten sensowny program ekonomiczny?
Nie mowiac o tym, ze inne partie tez by pozamykaly pensjonaty?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NothingMore_
-1 / 1

@AdiJuve Mimo wszystko plusik, bo zgadzam się z PiS = Lewica (można zobaczyć jak bardzo podobnie głosują, w sprawach skrajnych idą w swoją stronę (KK. LFBT). Podobnie myślę o podejściu ludzi do ekonomii, ale co do Konfy to się nie zgadzam. Nie za bardzo mi się ich program podoba, a wywalenie podatków może okazać się bardzo trudne.
.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+21 / 33

Serio wierzycie, że oni przejrzą na oczy? To widać, że nigdy nie mieliście styczności z tzw. bastionami PIS. Ci ludzie są już tak zaślepieni nienawiścią, że do nich nic nie dociera. Żadne argumenty. Ponadto często są niezbyt inteligentni (delikatnie mówiąc) i niewykształceni, bo ledwo podstawówki ukończyli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+9 / 19

@Cammax
Znam niestety ludzi po studiach, który głosowali na pis. Są ściśle uzależnieni od KK. Jedna znajoma to skrajna fanatyczka, o której kiedyś już pisałem. Na studiach jednak orłami nie byli. Raczej to było prześlizgiwanie. Błąd systemu edukacji szkolnictwa wyższego, które z powodów ekonomicznych stawia na ilość a nie jakość.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 listopada 2020 o 11:53

avatar Cammax
+3 / 15

@michalSFS piękny dowód na to, że inteligencja=/=wykształcenie. Można mieć dyplomy, nawet mimo prześlizgiwania się na warunkach, zaliczaniu wszystkiego na 3, ale jeśli jest się szowinistycznym (a nawet nazistowskim), skrajnie religijnym, konserwatystą , to z inteligencją raczej kiepsko. Nie ma bardziej szowinistycznej i ultrakatolickiej partii niż PIS. Pół biedy, gdy na takich głosują tylko niewykształceni. Ale jeśli głosują też wykształceni, to jest to oznaka klęski nie tylko szkolnictwa, ale i państwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+3 / 9

@Cammax
W pewnym momencie odczuwasz po prostu wstyd, że skończyłeś tą samą uczelnię, co dana osoba:)
Niby nie powinienem, działam w wyuczonym zawodzie i odnoszę sukcesy, jednak jest to pewne pole do refleksji.

Niestety i wśród osób wykształconych trafiają się oszołomy. Tak, jest to klęska i pokazanie, że w wielu przypadkach wykształcenie to tylko papierek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+1 / 11

@michalSFS racja. Zdarzają się nawet przypadki, że za taką osobę wstydzi się cała uczelnia (jak UJ za Dudę).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nace92
-4 / 8

@michalSFS @Cammax

Tak tu pięknie jeździcie po systemie edukacji, ale pragnę przypomnieć, że uniwersytety to jest główne miejsce wylęgu wszelakiego lewactwa.
Przeprowadzono badania w USA, z których wynikało, że 17% (!!!) profesorów i absolwentów identyfikuje się jako skrajni komuniści. Cała, przytłaczająca większość to mniej lub bardziej, ale wciąż typowo lewicowe środowisko.
Właściwie w tej chwili za większość problemów na świecie odpowiada lewica.

Znacznie mniej ultrakonserwatystów opuszcza mury uniwersytetów, niż robi to skrajnych komunistów :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 3

@Nace92 konserwatystów praktycznie się nie spotyka na uniwersytetach. W większości są tam środowiska liberalne, czy nawet lewicowe.
Najlepiej żeby uniwersytety były wolne od wszelkiej polityki, bo to nie jest jej miejsce (chyba, że mówimy o kierunkach politycznych).
Nie tylko system szkolnictwa wyższego jest beznadziejny, ale ogólnie, cały system edukacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B borekpp
-4 / 6

A protestujący na ulicach mają hasła pełne miłości.. ha ha ha

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
-1 / 1

@Cammax
Z tego, co pamiętam to na studiach prawie nie rozmawialiśmy o polityce. Nawet nie wiem, kto jakie poglądy miał z mojej grupy. Skończyłem studia ponad 10 lat temu. Wtedy chyba wielu osobom wydawało się, że małymi krokami idzie ku lepszemu. Sam chciałem zostać w kraju, by skończyć zagraniczne wojaże i "budować".

Jasne, były afery i masa politycznego...g. Kto nie miał klapek na oczach, to widział. Jednak dziś przy tej pisowskiej sekcie to ośmiorniczki z łezką w oku można wspominać

@Nace92 Być może i tak jest. Mieszkałem w USA, ale tam nie starczyło mi środków na studia. Moja uczelnia w Polsce wypięła się na mnie i nie było szans na dofinansowanie. Za to tłumnie dofinansowywali studentów z zagranicy, którzy przyjeżdżali do nas:) Wolałem więc pozwiedzać:)

Dla mnie ogólnie skrajności są niedobre. Być może w takich środowiskach akademickich działa wpływ autorytetów. Trafi się nawiedzony i robi krecią robotę. W Kościele to widać najlepiej, gdzie są mega przegięcia a jeszcze do niedawna ksiądz uchodził za najwyższy autorytet - wyrocznię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-2 / 2

@michalSFS zależy od wykładowcy. Są tacy, którzy najchętniej cały czas opowiadaliby o polityce, ale są i tacy, którzy nawet gdyby ich jakiś student zapytał o zdanie, to powiedzą coś typu "ale to nie temat wykładu, przechodzimy dalej".
A propo uniwersytetów i liberalizmu: Czarnek chce mieć wpływ na uniwersytety, żeby nie było tam liberalnych środowisk, tylko środowiska narodowo-konserwatywno-katolickie.
Mi się przypomniało jak niektórzy narzekali na UE. Dziś wiele byśmy oddali żeby do UE wrócić. Bo wspólnie z równie totalitarnymi Węgrami jesteśmy tylko formalnymi członkami. A Kaczyński skoczyłby w ogień za Orbanem, wiec jeśli Węgry zdecydują się na hunexit, to polexit będzie kwestią czasu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mo_cuishle
0 / 0

@Cammax głód każdemu otwiera oczy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
0 / 2

@mo_cuishle
Dopóki Jarek albo jakaś klerykalna wyrocznia nie pokaże - to wina TYCH! (i dodaj sobie wybraną grupę).
Wtedy nienawiść i żal ukierunkowuje się a klapki znowu spadają...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
+1 / 1

@Cammax

A wiesz, ze czytajac Twoje wpisy o pisie tez widze duzo pogardy i nienawisci do pisu jak i ich wyborcow, ktorych obrazasz za kazdym razem. Mozna by powiedziec, ze jestes zaslepiony nienawiscia do pisu.
Ludzie plujacy na wyborcow pisu nie roznia sie bardzo od wyborcow pisu plujacych na tych drugich. Moze stoja po innych stronach ale pogarda i nienawisc do drugiego czlowieka jest taka sama. Brakuje jeszcze wpisow, ze politycy nas podzielili. Nie, ludzie sami sie podzielili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N NothingMore_
-1 / 1

@Cammax 10000% zgody. Pani 40+ z dalszego otoczenia potrafi wszystko wytłumaczyć i wybaczyć. PiS pomaga, pis rządzi etc. Sasin ukradł? Opozycji wina, po też kradło. Jakiś czas temu dołączyłem do grupy na fb: jesteśmy za dobrą zmianą. Myślałem, że ludzie tam sobie chwalą Dudę i resztę, no ale się zdziwiłem. Jest typiara, która zamowiła ojcu tort z Kaczyńskim na środku i ten był zachwycony. wstawiają jakieś zdjęcia z bzdurnymi podpisami (jakiś młody Brad Pitt z podpisem: nie uprawiam seksu z aborcjonistkami), i inne cuda. Co jeszcze? Jak wyszły brudy o Dziwiszu "Jak oni tak mogą mówić o Biskupie Staszku, jeszcze nic nie udowodnili". Za to jak Giertycha złapali. to od razu chcieli go na karę 25 lat skazać. Hitem jest kobieta, która wstawia przefiltrowane zdjęcia i mówi, że to zrobione przez nią szkice, a jak ktoś pyta czy to Photoshop, to rzuca teksty: jak śmiesz obrażać mnie jakimiś zachodnimi lewackimi nazwami, to z zazdrości". Zdjęcia są polityków, np.: Pinokio podpisany jako najwięszy premier w dziejach Polski. Nie są to więc wyborcy, to są fanatycy. Zamknięci im biznesów zwalą na rządy PO lub Strajk Kobiet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 2

@mo_cuishle to prawda. Ale może też zadziałać w drugą stronę i być wykorzystany przez populistów w celach propagandowych. Oczywiście w przypadku partii rządzących już od kilku lat będzie trudniej, ale nie jest to niemożliwe. Kto jak kto, ale politycy potrafią manipulować i kłamać. A jak mawia klasyk "ciemny lud to kupi".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-2 / 2

@Puolalainen 90% ludzi nie wypowiadałoby się w taki sposób, gdyby nie politycy. Mnie inne poglądy nie przeszkadzają, dopóki ktoś mi ich nie narzuca. Przykładowo: PIS nie umie uszanować, że większość ludzi w Polsce popiera UE. Oni mają prawo nie popierać, ale skoro naród zagłosował na "tak" w 2003 i nadal popiera obecność w UE, to powinni to uszanować. Nikt nie będzie robił polexitu tylko dlatego, że chce tego 30%(? Nie wiem, nie śledzę zbyt często sondaży poparcia dla partii) wyborców.
Statystyk, kto na daną partie głosuje nie da się oszukać. Ktoś, kto ma z PISowcami małą styczność może się kłócić, zwłaszcza jeśli miał styczność z tą normalniejszą częścią elektoratu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-2 / 2

@NothingMore_ zgadzam się. Ja znam tą grupę, bo mieszkam w bastionie, gdzie PIS ma po 90%+ więc wiem do czego są zdolni. Oni chętnie urządziliby tu drugi Wołyń (pod względem okrucieństwa, ale motywów w sumie też) połączony z Rabacją Galicyjską (hurr durr burżuje, zabijmy ich wszystkich, bo to wszystko ich wina) i zbrodniami niemieckimi, gdyby w tym regionie były mniejszości narodowe.
Ci ludzie w znacznej części są chorzy z nienawiści (głównie do mniejszości narodowych i innych orientacji seksualnych/wyznań, bogatych i wykształconych.
W innych partiach też są fanatycy, ale do nich przynajmniej cokolwiek dociera.

Mnie i tak bardziej rozwalają PISowskie trolle udające obcokrajowców. Mnie kiedyś jakiś zablokował (nie pamiętam z jakiego kraju) za pytanie jak można popierać partię, która nienawidzi twojego kraju i jednocześnie krzyczeć, że ludzie walczący o powrót do demokracji srają na własny kraj.

PISowski elektorat bardziej oburza ośmiorniczka niż przej**anie 70 mln na wybory. Bo boli och, że ktoś pracuje, jest wykształcony, więc na tą ośmiorniczkę go stać. Poza tym przecież "hurrr durrr!! Zagraniczne dania!!! Zakazać!! Tylko bigos i kiszona kapusta!"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
+1 / 1

@Cammax

Widzisz, tylko, ze PIS nigdy nie chcial wyjsc z UE. To opozycja zaczela tak mowic a ludzie to podchwycili. To, ze nie ze wszystkim sie zgadzaja nie oznacza, ze chca opuscic wspolnote. Niestety unia sie bardzo zmienila i to na zle. Zaczyna pchac sie tam, gdzie nie jest jej miejsce i ludzie to widza- nie tylko w Polsce. Czlonkostwo w UE nie powinno polegac na tym, ze na wszystko sie zgadzamy, bo inne kraje tak chca. Kraje powinny byc rowne i miec prawo powiedziec, co im sie nie podoba.
Unia za bardzo pcha sie w polityke ale tylko tam,. gdzie im sie rzad nie podoba. Na wiosne w pewnych wyborach w Niemczech wygral gosciu, ktory nie mial rzadzic. Wszystko odbylo sie demokratycznie. Zaszczuli go, jego rodzine, ktora dostala pogruszki tak bardzo, ze po parunastu godzinach zrezygnowal. Zanim zrezygnowal politycy i media powiedzialy- nie, tak nie moze byc, potrzebne nowe wybory. Slyszales o oburzeniu w innych krajach czlonkowskich albo w Brukseli? Nie. Gdybym nie mieszkala w Niemczech to pewnie tez bym nie wiedziala.
Pis nie chce wyjscia z uni, wiekszosc Polakow tez nie chce tego.
Co do wyborcow to znam nawiedzonych po jednej jak i po drugiej stronie. A sama partia? Katastrofa. radza sobie jak jest dobrze a przy problemach same glupoty i bardzo nieodpowiedzialne decyzje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-2 / 2

@Puolalainen szczerze mówiąc, nie słyszałam. Nawet nie wiem jakie poglądy on reprezentował. Zakładając, że miał poglądy podobne do PISowców, to być może wynika to z tego, że w innych krajach bardzo przestrzega się zakazu istnienia partii głoszących nienawiść. Bo np. w Polsce taki PIS może legalnie głosić nienawiść do innych narodów. Jeśli jednak miał inne, to nie wiem.

W żadnym kraju nie ma tak fatalnej sytuacji z epidemią jak w Polsce. Jak tak dalej pójdzie, to będzie trzeba budować cmentarze epidemiczne, tak jak dawniej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
+1 / 1

@Cammax

Nikt nie slyszal, bo dzialo sie to w Niemczech a tam mozna. Nie, on byl z liberalnej partii. Po prostu wygrac mial inny.
Inna sprawa, ze to, co piszesz jest duzym zaprzeczeniem demokracji. Nawet jakby byl z NPD czy AFD ale w wyniku demokratycznych wyborow zostalby wybrany to powinno sie to uszanowac. A jesli nie to moze przestanmy sobie wycierac buzie demokracja i walka o nia.
PIS nie lubi Ruskich i maja jakis kompleks co do Niemcow ale nienawisci do innych narodow jakos nie widzialam.

Trudno mi powiedziec, bo nie wiem jak to wyglada w innych krajach. Orientuje sie tylko tam, gdzie znam ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-1 / 1

@Puolalainen w Polsce teoretycznie zakazane jest istnienie partii promujących nazizm i głoszących nienawiść (jest tych punktów więcej, ale recytowanie całego artykułu nie ma sensu, skoro PIS narusza konkretnie te). W praktyce jest to martwy przepis, bo PISowcy w pełni legalnie wykrzykują antyniemieckie i antyrosyjskie hasła z mównic w sejmie lub w PE. Nie wiem, jak wyglądają przepisy w tym zakresie w Niemczech, ale kto jak kto, ale Niemcy powinni być wyczuleni na takie partie. A niektórzy przedstawiciele AFD otwarcie głoszą dumę z "osiągnięć" III Rzeszy.

PIS nienawidzi wielu narodów. Oczywiście, pierwsze kryterium to historia, więc dlatego najbardziej nienawidzą Rosji (najmniejsze straty, ale wiadomo, Smoleńsk). Nie wiem, czy Smoleńsk i to całe śledztwo można już zaliczyć jako historię, czy bardziej politykę, ale o walkach z Rosjanami mówią bardzo często. Niejednokrotnie obwiniając ich o wszystkie zbrodnie ZSRR. Na drugim miejscu- Niemcy (tu chyba nie trzeba rozwodzić się nad tym, jak dużą rolę odgrywają tu zaszłości historyczne, ale w grę wchodzi też polityka, bo zdaniem PISu PO=Niemcy). Jedyny kraj, którego nienawidzą czysto za historię- Szwecja. Może ktoś znajdzie czynniki polityczne, ale PISowi bardziej o historię chodzi, bo chyba prościej udowodnić. Nawet pomocy z pożarami im chcieli odmawiać (potem oczywiście przypisali sobie organizację akcji).
Drugie kryterium- polityka. Tu zaliczyć można wszystkie kraje, oprócz Węgier i wcześniej wymienionych. Chyba dość jasne kryterium- po prostu każdy kraj niezgadzający się z ich polityką.
Trzecie- religia. Izrael, bo PIS ciągle straszy Żydami i doszukuje się u przeciwników korzeni żydowskich (to drugie to bardziej ich wyborcy, ale jednak). Poza tym kraje muzułmańskie, w których widzą wszystkie plagi świata.
No i ostatnie kryterium- różnice rasowe. Nie da się ukryć, że gardzą ludźmi innych ras.
Najbardziej jednak nienawidzą Rosji i Niemiec i głównie na tym się wybili. Większość nawet nie wie, że w sumie to oni tylko Węgrów lubią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+4 / 8

Właściciele pensjonatów dadzą sobie radę. Trzeba mieć tylko tupet, nieco odwagi i w d*pie prawo. W pensjonatach będą "za darmo" mieszkać "przyjaciele rodziny". Tylko jakby podatek nie wpłynie do państwowej kasy.
Takie mamy państwo prawa i sprawiedliwości.
Dziękujemy wam wyborcy PiS!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+4 / 8

@koszmarek66
Tu nie chodzi, żeby sobie dawali radę. Nawet nie chodzi, żeby państwo ułatwiało prowadzenie biznesu (chociaż nie zaszkodziłoby). Chodzi, żeby - przy okazji jak zdziera na nas ogromną kasę - nie utrudniało pracy, nie rzucało kłód pod nogi. Tymczasem chyba każda branża to odczuwa. Zaradni mają najgorzej, dobrze, że są zaradni...

Na przestrzeni wielu lat różnie bywało. Byliśmy już i do pas w g....Teraz już jesteśmy nie po szyję a w całości. Niedługo zabiorą nam rurki do oddychania. Bo Kaczyński znienawidził nas za coś, czemu nie jesteśmy winni a do czego być może sam się przyczynił...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 listopada 2020 o 16:21

M majek85
+2 / 2

W hotelach i pensjonatach będzie wysyp trenerów i sędziów od szachów, biegania itp (wszystkie sporty gdzie tanią składką roczna)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M morowindus
0 / 2

Niech sobie teraz siedzą w kagańcach sami :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nace92
+6 / 8

Prawie zawsze pierwszymi ofiarami reżimów padają albo jego zwolennicy, albo Ci, którzy naiwnie myśleli, że dzięki bierności nikt nie zwróci na nich uwagi i będzie OK.

Chodzi o to, że ludzie świadomi zagrożenia w mniejszym lub większym stopniu powściągną jakieś środki zaradcze, przeciwdziałające lub łagodzące problem.
Zwolennicy i bierni idioci są prawie zawsze brani z zaskoczenia, a tylko część z nich w ostatniej chwili orientuje się co jest grane, ale na reakcję jest na ogół za późno.
Zwykle nie żal mi takich :)

Ja tam na ten przykład bardzo czekam, aż rząd zgnoi moich rodziców pisowców. Od kilku lat zbieram baty w każdej dyskusji, mają na wszystko głupio mądrą odpowiedź, zawsze usprawiedliwiają poczynania władzy. Czekam choćby na proste "przepraszam".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mo_cuishle
-1 / 1

@Nace92 dokładnie! Tyle na ile mogłam przygotowałam się np żeby stracić jak najmniej i przenieść wartość mojego dzisiejszego kapitału w czasie. Teraz mogę tylko otworzyć szampana i czekać aż to wszystko pierdyknie żeby powiedzieć fanatykom pisu(zwłaszcza tym zakredytowanym) "a nie mówiłam"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B borekpp
-2 / 12

Nie tylko na Podhalu, bo i w Niemczech, czy Belgii wprowadzono godzinę policyjną, a to wszystko na rozkaz Kaczyńskiego... Kto by się spodziewał, że macki pisowskiej mafii rozciągają sie na całą Europę..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
0 / 4

@borekpp

I minusy, bo nie naplules na pis a napisales, ze w innych krajach tez dochodzi do podobnych sytuacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kmaster
+3 / 5

Ostatecznie nie zamkną, bo podobno któryś z wiceministrów ma udziały w wyciągu narciarskim

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grescio
+2 / 6

A w Austrii, światowym potentacie narciarskim wprowadzono całkowity lockdown. Ciekawostka, Pis nie startował tam w wyborach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elpowaz
+4 / 4

Czy ktoś powiązał fakt zamkniecia czegokolwiek z sytuacją na świecie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dinaeel
+2 / 2

Niedługo dowiemy się że SARS COV-2 wyszedł z piwnicy pewnego budynku na Żoliborzu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2020 o 21:35

avatar griff
+1 / 5

Jak to się dzieje, że dając minusa osobom z dużą ilością pozytywów wskakuje im na plus zamiast na minus? Zrobiłem wycieczkę po demotach i wszędzie tak się dzieje. Ch()jnia z patatajnią a nie uczciwe głosowanie. Białoruś normalnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
0 / 2

To samo z rolnikami, ciekawe kto następny?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
0 / 2

I dobrze. Przy minus 10 na zewnątrz pani ci w takim góralskim pensjonacie ogrzewania nie włączy bo szkoda dutków i wracasz z zapaleniem płuc. Oby im te interesy popadały w cholerę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem