Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
139 166
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Antypisior
+2 / 4

Jakoś nie pamiętał o ziemi kupionej przez morawieckiego ziemi od kk
Tam przebitka wartości przyprawia o zawrót głowy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P przymiotnik
+1 / 3

Nawet niech będzie ten milion za 800m2!
Biorę w ciemno!
1250zł/m2
Deal życia! Janusz Tracz by się nie powstydził!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ichna
-2 / 16

tja ona "tylko" prokurentem w tej spółce i "tylko" "ocieplała klimat" w ministerstwie a mamusia kumała się z włądzunią lokalnie we Wrocku...
... i cyk okazja ...jak to leciało? "weź kredyt, zmień pracę", kup tanio kamienice z przetargu ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+3 / 11

@Ichna niegdysiejszy ojciec platformy obywatelskiej pan Olechowski, na pytanie dziennikarza czy nie obawia się ucieczki młodych z Polski po wejściu do UE, czy nie należałoby już zacząć myśleć jak ich zatrzymać, jak zachęcić do zostania w kraju, by tworzyć warunki dla młodych? Odpowiedział: niech jadą, przyjadą specjaliści z innych krajów. (Ciekawe może już myślał o tych inżynierach i lekarzach ubogacających kulturowo zachód?)
Tak tylko piszę jakby ktoś myślał, że w polityce coś się diametralnie zmienia w czasie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2020 o 19:53

I Ichna
-4 / 6

@Tibr w polityce zmieniło by się coś, tylko wtedy gdyby ten wulgarny tłum zwrócił się przeciw mocodawcom wszystkich rządów, czyli "leśnym dziadkom" z banku centralnego... tylko jest mały problem, on też dostaje kasę z tego samego źródełka...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+2 / 2

@Ichna zauważ, kto obejmie wiedzę to mówi "niech jadą", a co innego mówią przed wyborami. Problem jest nie tłum, że dostaje, tylko to, że ten tłum stracił poczucie, że coś się zmieni więc po prostu traktuje to jako swoistą rekompensatę za straty, które ponosi.
Niestety JKM nie ma programu dla większości, więc większość zagospodarowują ci ci chcą dawać, tylko zmieniają grupę beneficjentów.
Nie żebym popierał córkę Le Pena, ale aby uzyskać poparcie we Francji przestała się bawić polityka jak ojciec, kryty twierdził, że walczy z systemem ale żył z niego poniekąd nic nie zmieniając czerpał korzyści bez odpowiedzialności, a ona wykonała mrówczą pracę i uzyskała wynik pozwalający jej na wpływ w polityce Francji. Naszym problemem jest to, że konfederacja jest na etapie właśnie (nie chodzi o szukanie zbieżności programów bo nie o tym piszę ) starego frontu narodowego, niema lidera kryty to pociągnie dalej, każdy się szybko spala.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ichna
0 / 2

@Tibr dokładnie.
Był taki cytat w filmie "Kler" kiedy kochanica proboszcza załatwiła naprawę dachu, a on się wściekł
"Chodzi o to, aby zbierać, a nie zebrać i skończyć zbieranie" ;)
Tu analogicznie nie chodzi o położenie systemu tylko o walkę z nim, bo defacto oni wszyscy z niego żyją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 3

Po pierwsze to ta sama kamienica przed i po liftingu , lub ta wyżej to prezentacja jak ma wygladać po rewitalizacji

A swoją drogą czy ja dobrze widzę. powtórkę z rozrywki?. znów PiS odwala ten sam cyrk. Powstaje społeczny ruch buntu taki jak przy pierwszej próbie zmiany ustawy.. Nagle nie z gruchy ni z pietruchy wszystkie media kreuje na lidera. jakąś Lempart.. H wie kogo.. a teraz cy znowu jakiś przekręt by zdyskredytować... Po to by ruch społeczny zneichęcić do działania..

Ruch zaczęły młode osoby w wieku szkolnym a nie jakieś stare spasione prukfy liderka powina mieć około 17-20 lat ,Pani Lempert już dziękujemy też niech #W#Y#P#I#E#R#D#A#L#A# i nie przestawajmy dobierać się do de władzy.. bo zrobi z polski III rzeszę z obozami zagłady dla LGTB i opozycji albo katolicki taliban

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-2 / 2

@killerxcartoon
Ale... masz świadomość, że pani Lempart... to właśnie osoba LGBT.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+1 / 1

@Rydzykant
może .. mam gdzieś co ją seksualnie rajcuje. Palikot też promował Annę Grodzką...
Protesty są o aborcje i prawa kobiet a nie o prawa LGTB i protesty nie zaczęły grupy LGTB ... choć o ogólnie wolność chodzi.. Wiec chyba liderem powinna być chyba osoba z grupy dominującej w protestach...A ją usilnie w mediach promuje się na siłę jako liderkę strajku kobiet. Jaką moim zdaniem nie jest.. i może właśnie dlatego się ją promuje że da się jakoś do niej przyrypać.. jak wyżej i znowu rozbroić oddolny ruch buntu społecznego pokazując niemoralnego lidera....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-3 / 3

@killerxcartoon
Skoro protesty są o aborcję (temat kompletnie nie dotyczący osób LGBT - z oczywistych przyczyn fizjologicznych), skąd na Strajku Kobiet tyle tęczowych flag? Dlaczego główną twarzą protestów, promowaną przez antypisowski i antykościelny TVN jest zagorzała lesbijka Lempart? Sami działają na szkodę własnej ekipy? Wydaje mi się to mało wiarygodne.
Wiesz, gdyby Lempart pokazywało głównie TVP, mógłbym zaakceptować twoja koncepcję. Ale tak? Czyżby TVN bało się zwycięstwa Biedronia???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Escitalopram
+3 / 9

Poza tym mieszkanie 39 m2 we Wrocku za tą cenę w 2016? Pani, kto Panią tak w prącie zrobił? No chyba, że to bardzo luksusowe mieszkanie było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2020 o 19:54

avatar Escitalopram
+1 / 1

@Obeznany Realna, ale nawet jak na ścisłe centrum to takie raczej dość drogie byłoby teraz, a warto zwrócić uwagę, że od 2016 ceny mieszkań wzrosły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2020 o 22:30

B Bihar
+1 / 1

@Escitalopram na zdjęciu to mieszkanie jest gołe xd

Za tę cenę to można kupić sobie działeczkę na wsi, zbudować 100m2 dom i jeszcze pewnie na samochód starczy (albo i dwa jak używane)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vlkplzn
-3 / 7

Kto był sponsorem remontu kamienicy? Wrocławianie, czy wszyscy Polacy płacący podatki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
0 / 2

@vlkplzn była w prywatnych rękach gdy ja remontowali. Nie jestem ekspertem ale koszt gigantyczny. Patrząc po zdjęciach pewnie taniej byłoby zburzyć i postawić od nowa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vlkplzn
0 / 2

@lech2

Na mój gust, cześć środków od miasta, a część od rządu czy samorządu województwa.
Kto wie czy nie więcej z podatków niż Lempartowie zapłacili za kamienicę.
Grunt to dobrze się ustawić. Palikot też kupił Polmos za pieniądze Polmosu. Dał mniej niż Polmos miał na koncie, które przejął jako właściciel.

Ponawiam pytanie, kto odremontował kamienicę?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
0 / 2

@vlkplzn remont rozpoczął się w 2012 roku, kamienice kupiono w 2010 roku. To chyba oczywiste, że remont przeprowadziła ta prywatna firma. Tego typu kamienic nie kupuje się z pieniędzmi na koncie. Nie mam pojęcia czy dostali jakąkolwiek dopłatę z Unii czy samorządu do remontu. Mi się zawsze wydawało, że jak ktoś wysuwa hipotezę w stylu - załatwili sobie po znajomości finansowanie- to potrafi podać jakikolwiek dowód na to.
Osobiście uważam, że w Polsce tragicznie ciąży nam wizja świata, którą można streścić- odniósł sukces=złodziej i kombinator. Tymczasem różnie to bywa. Ale jak ma być dobrze w Polsce, jak uczy się dzieci, że trzeba oszukiwać, aby odnieść sukces.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
0 / 2

@vlkplzn w 2018 prezydent miasta nie ujawnił komu przyznał nagrody, to oznacza że w 2010 ojciec aktywistki kupił po zaniżonej cenie, a później wyremontował za publiczne pieniądze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vlkplzn
-1 / 1

@lech2

Od 1989 tym miastem rządzi ten sam układ. Huskowski, Zdrojewski (było nie było min. kultury dający kasę na renowację zabytków), Dutkiewicz czy Sutryk, to ci sami ludzie, zamieniający się stołkami. Jakie znaczenie ma to, że Adamski nie jest już wiceprezydentem, a jest szefem zarządzania kryzysowego?

https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,24314703,byly-wiceprezydent-wroclawia-zostal-dyrektorem-w-magistracie.html

https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/83581/Rozmowa-Dnia-Wojciech-Adamski-nowy-dyrektor-Centrum-Zarzadzania-Kryzysowego

Brak systemowego powiadamiania o zagrożeniach.
Sukces zasolenia Adamskiego
https://gazetawroclawska.pl/miasto-drogi-byly-posypane-sola-pewien-efekt-pozytywny-byl-sprawdzilismy-prawdy-w-tym-zero/ar/13780407

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-3 / 5

@lech2 I co to zmienia? Naprawdę uważasz, że ta kamienica w tej dolnej wersji jest warta mniej niż dwie kawalerki i to, ze to zrobił mąż tej Pani, nie ona, ma tak fundamentalne znaczenie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 listopada 2020 o 21:28

L lech2
0 / 4

@Fragglesik została sprzedana na publicznej licytacji. Wziął ten kto dał najwiecej. Osobiście przypuszczam, że działka bez tej ruiny byłaby sporo droższa. A ponieważ budynek już stal należało od wartości działki odjąć koszty wyburzenia, albo co gorsza jak to zabytek albo coś w tym stylu, koszty remontu przekraczające koszty wyburzenia i budowy od nowa.
Dla ciebie może to nic nie zmienia, ale demot jest zwykłym pomówieniem. Ja osobiście za tą kobietą nie przepadam, ale ani nie jest właścicielem, ani nie zarządza firmą, a kamienice mógł kupić każdy kto da najwyższą cenę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem