Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
24 38
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar jeykey1543
-1 / 3

Widzę, że przeciętny użytkownik demotywatorów zna z imienia i nazwiska wszystkie julki biorące udział w strajku kobiet, ale Polaków, z których rzeczywiście można być dumnym nie kojarzy :D czego ja się spodziewałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Lulus
+1 / 1

@jeykey1543 Dziwisz się? Mało kto siedzi w grze królewskiej i w jakimkolwiek stopniu docieka w to głębiej. Natomiast o strajkach i poczynaniach trąbią media, są emocje to temat(chwytliwy), jak i osoby się zgłębia.
Możesz spróbować zmienić ten dolny podpis - coś bardziej w stylu "zgadza się, to nie prezydenta chodzi"(oczywiście coś lepszego wymyśl, ale by w tę deseń uderzało), albo całkowicie go skasować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar jeykey1543
0 / 0

Mnie np. te śmieszne aktywistki nie interesują. Póki to był strajk kobiet to był to strajk ludzi anonimowych. Gdy teraz dołączyli się politycy, którzy chcą ugrać jak najwięcej dla siebie to jest farsa. To jest kwik lewicy czemu mają tak małe poparcie. Ale to było wiadome od początku, że lewaczki pod płaszczykiem obrony kobiet będą smażyć swoje pieczenie. Nikt normalny kto ma pracę nie ma czasu strajkować w czasie, gdzie bardzo łatwo stracić pracę. A najlepsze, że to Polaków nie wzrusza, że firmy upadają, mamy najwyższą inflację w Europie, że np. ludzie umierają masowo na inne choroby niż covid, bo nie otrzymują leczenia. To nie jest ważne. Najważniejsze jest to, że 0,001 % kobiet nie będzie miało dostępu do aborcji za darmo. Żeby tylko tyle Polaków straciło pracę, nie miało refundowanych leków na raka czy było w biedzie to by Polska była krajem miodem i mlekiem płynącym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem