Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
47 68
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Ixpire1234
0 / 0

Życie na pokaz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+4 / 4

Wiesz jak działa homoseksualizm w ogóle? To nie tak, że dziewczyna Cie zrani w serudszko to od razu idziesz do drugiego chłopa. Patrząc na treści jakie wrzucasz to chyba nie do końca orientujesz się w jakim świecie żyjesz, ale na siłe z tym walczysz bo ksiądz tak każe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 listopada 2020 o 12:30

S szeropinjon
-3 / 5

@SkrajnieCentrowy Chodzi o to, że Ci ludzie wychowują się w takich patologicznych małżeństwach, gdzie mamusia i tatuś robią wszystko, żeby synuś był dostosowany do mainstreamowego otoczenia i potem wyrasta z takiego człowieka homuś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+3 / 3

@szeropinjon Byłoby to prawdą, gdyby homosie istnieli od tego wieku, a są znacznie starsi. Warto poczytać jakieś książki z tym związane, szczególnie jeżeli się z tym walczy, a nie ma się zielonego pojęcia na ten temat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szeropinjon
-4 / 4

@SkrajnieCentrowy Bo takie zepsute małżeństwa istnieją od dawna. W zdrowym środowisku to się nie przydarza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A agronomista
+3 / 3

@szeropinjon Nie ma takiej możliwości. Poczytaj o takiej osobie jak David Reimer. Urodził się jako chłopiec, ale lekarze uszkodzili mu genitalia. Jakiś seksuolog(John Money) wymyślił, że można go zamienić w dziewczynkę i tak wychować. Pomimo ubierania w sukienki, podawania hormonów i wszelkiej maści innych starań zachował on swoją wrodzoną tożsamość. Było jeszcze kilka innych przypadków za które zabrał się ten dziwny doktor. Żaden się nie powiódł. Nie da się przez wychowanie ani przez jego brak zmienić ludziom płci ani orientacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+1 / 1

@agronomista Niektórym ludziom nie przetłumaczysz takich rzeczy. Czasami warto się poddać chociażby dla własnego spokoju. Mają swoją wizje na świat i czasami wystarczy fakt, że matka włosy farbowała i już jest powód dlaczego dziecko jest homoseksualne albo jest weganem. Walczą z czymś czego nawet nie znają. Żyją przez teorie z ambony i traktują to jako prawdę objawioną.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 listopada 2020 o 13:56

S szeropinjon
-2 / 2

@SkrajnieCentrowy Nie wszystko zależy od środowiska ale niektórzy ludzie będą na to podatni a niektórzy nie. Po prostu miałam okazje żyć w różnych środowiskach małomiasteczkowym, wielkomiejskim i wiejskim.No i naprawdę najwięcej dziwnych i zniewieściałych mężczyzn jest w dużych miastach. Na wsiach jest tego proporcjonalnie mniej. Mi się po prostu w większości mężczyzn z dużych miast w ogóle nie podoba, bo większość jest zepsuta. Mają nieodpowiednią hierarchie wartości w głowie i dlatego są dziwni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+1 / 1

@szeropinjon Zniewieściały mężczyzna nie jest tym samym co homoseksualny mężczyzna.
Co do twoich upodobań to jest kwestia jedynie tego w jakim miejscu żyjesz. Jeżeli jesteś przywiązana do wartości ściśle związanych z religią to tacy mężczyźni będą bardziej dla Ciebie atrakcyjni. Dla kogoś wychowanego w innym otoczeniu, mężczyzna religijny może być uważany za odpychającego. Religijność to głównie domena mniejszych miasteczek i wsi. W miastach jednak jest ona mniej dominująca i wartości, przyzwyczajenia czy samo postrzeganie poszczególnych zjawisk i zachowań jest również inne.
Racje możesz mieć jedynie z tym, że przez wychowanie może występować większa liczba zniewieściałych mężczyzn, ale nie ma to żadnego wpływu na liczbe homoseksualistów.
Pewne zmiany co do partnerów mogą występować jedynie gdy facet jest biseksualny to wtedy może sobie zdecydować, że z kobietami nei chce się męczyć itd, Ale gdy jest hetero to prędzej zostanie samotnym kawalerem niż złapie się za innego faceta.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 listopada 2020 o 14:19

K killerxcartoon
0 / 0

@szeropinjon
Opowiadasz.. Homoseksualizm zwalcza tylko Judaizm,Chrześcijaństwo i Islam. We wszytskich innych kulturach jest i było to normalne zjawisko a osoby takie miały specjalny status. Często razem z osobami trans półciowymi stając się kapłanami ,szamanami czy mędrcami rozstrzygającymi spory. Paradoksalnie większość osób o tej orientacji ucieka do stanu duchownego w katolicyzmie z powodu poczucia wstydu.

Homoseksualizm to popend seksualny do przedstawicieli tej samej płci. Jest on zakodowany w mózgu. Powstaje niezaleznei od religii pochodzenia etnicznego czy sposobu wychowania. I istnieje nie tylko wśród ludzi wiec jest zjawiskiem naturalnym mieszczącym się w wariacjach możliwych rozmaitości kombinacji genetycznej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@szeropinjon nie ma podatności. Ma się takie skłonności albo się ich nie ma. Być może myślisz o osobach biseksualnych (jacy mają popęd do obu płci). Zniewieścieli chłopcy są zniewieścieli bo maja taką psychikę. Kulturowo dawniej zmuszano osoby homoseksualne do sprzecznego z ich orientacją sposobu życia. Wiedli niezbyt szczęśliwe życie udając "normalnych". Miedzy innymi z tego powodu że nie da się wyleczyć żadnymi metodami z homoseksualizmu WHO w 1974 wykreślono homoseksualizm jako jednostkę chorobową.
Co do miast i wsi. Proporcjonalnie jest tyle samo niestety na wsiach takich ludzi się zastrasza , zresztą zastrasza się kazdego kto choć trochę odstaje od reszty. To właśnie tacy zastraszeni homoseksualiści ze wsi na ogół uciekają do kościoła i wstępują do seminarium. Miasto jest ogromne więc nie ma możliwości byś wszystkich znał. A anonimowość daje możliwość swobodnego życia, do tego większa zbiorowość pozwala znaleźć ludzi sobie podobnych i stworzyć własną społeczność.

Jak o tym wspominasz przypomina mi się "Mała Brytania" cholernie ciężko być jedynym gejem w wiosce.

Sa jeszcze osoby transseksualne. to co innego niż osoby homoseksualane. Do tej grupy zalicza się hemafrodyty osby dupóciowe lub bezpółciowe lub adrogeniczne czyli takie u jakich wynikły zaburzenia rozwojowe tworzace kobietę z penisem , czy faceta z waginą.. Tak takie osoby istnieją np zespół odporności na androgeny , cefalja czy radykalny rozrost łechtaczki albo mikro penis i wewnętrzny uwiąz jąder
Ten pierwszy jest najciekawszy bo genetycznie jest mężczyzną XY ale gen SRY kodujący testosteron w hromosomie Y jest uszkodzony i tworzone białko nie reaguje z komórkami przez co się nie różnicują płciowo po mimo utworzenia jąder wykształci się pochwa wagina i srom a jądra będą w miejscu jajników wykształcą się też potem piersi .. choć raczej niezbyt duże bez gruczołów mlecznych. Nie będzie macicy i oczywiści osoba będzie bezpłodna . Podobnie jest przy migracji genu SRY do hromosomu X masz wtedy XX wtedy masz kobietę z penisem bez jaj.
Oraz osobną grupę traswestytów osoby jakie mają tylko psychiczne poczucie przynależności do przeciwnej płci
Jest też grupa osób zaliczana do fetyszystów transseksualnych jaka ma normalne poczucie płci jak i popęd seksualny do przeciwnej płci ale podnieca je przebieranie się w strój przeciwnej płci ..

Jak mówię świat jest bardziej rozmaity niż się to ludziom wydaje . Zwłaszcza prostym i mało wykształconym.
Warto więc poczytać o tym co powstaje i co opisuje nauka. A nie to co opowiada ci ksiądz. A przy okazji nie wiem czy wiesz ze występuje polifalusja i poliwaginja czyli osoby z dwoma penisami i osoby z dwoma waginami i pochwami ... Ba są nawet osoby dwupółciowe mąjące oba sprawne organy przeciwnych płci (jak na razie 6 osób na świecie z czego jedna doczekała się dzieci)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cylindryk
+2 / 2

A ja po prostu bym chciał, by mnie ktoś przytulił po prostu... :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem