Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
od ~niktoniejedoma
+
138 150
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E ewmario
+3 / 5

Szanowny autorze. Właśnie udowodniłeś moją tezę, że Polska to kraj kretynów. Otóż właśnie kretyni wbiegający na przejście dla pieszych na czerwonym są w większości sprawcami wypadków drogowych. Ponieważ jednak polscy kierowcy nie zrozumieli jeszcze, że tylko kamera jest w stanie ich ochronić przed odpowiedzialnością, to właśnie oni są poszkodowaną grupą. Służby z góry traktują kierowcę jako sprawcę. Bez kamerki nie udowodnisz, że kretyn wszedł lub wjechał na przejście na czerwonym. I dlatego nigdy w tym kraju nie będzie dobrze. Ponieważ kretynizm ma pierszeństwo przed zdrowym rozsądkiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bartoszewiczkrzysztof
0 / 0

Po zmianie przepisów w ruchu drogowym, kamera będzie wręcz niezbędna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P polm84
0 / 0

@ewmario Ja jestem w UK i tak samo tutaj jest z rowerzystami. Jak potracisz rower to musisz udowodnic/wybronic sie, ze to nie bylo z twojej winy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
0 / 0

@bartoszewiczkrzysztof spokojnie zaraz wprowadzą poprawkę zakazującą używania kamer, żeby nikt nie nagrał jak durne przepisy są wprowadzane w życie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zasysacz
0 / 4

@~niktoniejedomaSkomentuj jak Ci chatę okradną albo skują buźkę to ciekawe co będziesz krzyczał? Czy miał na tyle "chonoru" no i przekonania ze nie będziesz korzystał z bandyckiej organizacji do łapania bandytów :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
-1 / 3

@zasysacz Ja zostałem pobity przez grupę osób, wiedziałem kto i gdzie mieszkają i podałem to na policji, efekt był taki że po roku zostałem wezwany na okazanie sprawców a dopiero po prawie 1,5 roku sprawa trafiła do sądu a kara jaką dostali za zaplanowaną akcje i napaść w 5 na 1 była śmieszna. Tak więc skuteczność policji jest żadna, jeżeli chodzi o drobniejsze ale uciążliwe sprawy to już w ogóle olewają wszystko. Mojemu bratu niedawno ukradli z pod sklepu rower, sam musiał prosić w sklepie o zabezpieczenie monitoringu bo policja olała sprawę i rower ani winni nadal się nie znaleźli a z tego co się dowiedział to nie jest to pojedynczy przypadek. Takich spraw z mojego doświadczenia i moich znajomych znam aż nazbyt wiele aby wierzyć policji.

Oczywiście w samej sprawie przechodzenia na czerwonym przez jezdnie, podzielam tutaj zdanie większości, czyli że w 99% przypadków przechodzenie na czerwonym to idiotyzm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 listopada 2020 o 21:45

W wans
-1 / 1

@zasysacz mnie napadli i okradli wiec z cala świadomościa odpowiem że na policje nie ma co liczyc i nie warto się fatygowac. Szkoda czasu i nerwow na PiSlicje. Nie pomoga, a jeszcze z Ciebie zrobia podejrzanego.

Na zdjęciu nowa formacja pislicji, chodza juz we trzech: jeden umie pisac, drugi czytac, a trzeci jest od pilnowania pozostalych dwoch inteligentow.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
-1 / 1

@niktoniejedoma Poczytaj sobie o osobach które zginęły, bo próbowały nie przejechać pieszego, który jak głąb, wypadł na jezdnię, nie patrząc na boki, które przez to wpakowały się na czołówkę, latarnię, drzewo lub - co gorsza - na grupę stojąca obok jezdni, bo autem rzuciło w czasie gwałtownego manewru. Poczytaj i nie pisz więcej debilizmów. taka dobra rada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar komarzyca76
+1 / 1

w uk bez problemu, nawet przed radiowozem, czy idąc kolo policjanta możesz przejść na czerwonym świetle. Idziesz na własne ryzyko. Ale tu ludzie maja większą kulturę jazdy. Bardziej uważają. Rzadko się zdarza, że wymuszają czy powodują inne zagrożenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem