Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
336 357
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R raven000
+6 / 8

Jesteś pewny? Rypnął 28 milionów, może więcej. Teraz ile z tego odzyskano?
Za przestępstwo finansowe jak dobrze kojarzę to chyba max jest 5 lat. W przybliżeniu 6 baniek za rok odsiadki, dobry wynik.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SARs9504
+17 / 17

@raven000 Autor ironizował zdaje się. Niemniej Państwo Polskie jest okrutne i represyjne w stosunku do przedsiębiorców jak i pracowników. To akurat fakt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
-1 / 1

@raven000
nic nie odzyskano, bo puki co gosc jest w swietle prawa niewinny wiec mu nic nie moga zabrac:)
nie zdziwilbym sie gdyby oskarzenia o podatki dolozono dlatego bo maja watpliwosci czy uda im sie go skazac, zwlaszcza ze zeby to zrobic musza wspolpracowac zwymiarem sprawiedliwosci w austrii a ta wspolpraca nie koniecznie musi im sie dobrze ukladac

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P polski_niewolnik
+24 / 36

Mógł się wcześniej zapisać do PiSu i odpalić działkę dla jakiegoś posła albo najlepiej ministra to wtedy afera zostałaby zamieciona pod dywan.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+11 / 13

@polski_niewolnik I to był chyba najpoważniejszy błąd. "Nie kradnij. Państwo nie lubi konkurencji".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+13 / 13

"Wysokie stawki podatkowe przy wyższych dochodach pozwalają politykom dostawać głosy przy pomocy retoryki wojny klasowej, ukazując swoich przeciwników jako obrońców bogatych. Tymczasem ci sami politycy mogą zdobywać dotacje od bogatych, tworząc luki podatkowe, które w rzeczywistości pozwalają unikać płacenia  wyższych stawek podatkowych - a czasem podatków w ogóle. Co jest gorsze niż walka klasowa to jest fałszywa walka klasowa. Nieczysta gra "sprawiedliwością" to sedno oszustw polityków starających się roztrwonić więcej narodowych zasobów."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PinkBlob
+8 / 12

TE PIENIONDZE SIE RZOMDOWI PO PROSTU NALEŻOM. Jak tak dalej pójdzie to nie będą mieli czego prze*ierdalać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T termix369
0 / 8

Debil zaczął się chwalić swoją kasą to go dojechali. Takich jak on jest dużo, tylko większość z nich się tym nie chwali. W życiu by nikt nie pomyślał że maja miliony zarobione na lewo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A akuma99
-1 / 1

gunwo w juh

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rademenes_82
0 / 2

Młody to niedoświadczony i głupi, Nie wie, że polska władza nie lubi konkurencji i chce mieć monopol na złodziejstwo. Jeśli chce się z władzą konkurować, należy przygotować kilka milionów na łapówki i się podzielić. A jak się nie chce dzielić, to się dostaje prokuratorskie zarzuty. Aktualna wersja dawnego powiedzenia, że pierwszy milion trzeba ukraść, obecnie mówi, że w Polsce trzeba ukraść dwa miliony. Milion dla siebie a drugi na łapówki, aby ten pierwszy móc zatrzymać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawcio68
+1 / 1

pierw niech pójdą siedzieć Sasin i szumowski , później niech szukają gdzie jeszcze kasa ucieka :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem