Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
24 42
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S Syphar
+2 / 4

Ważniejsze w tym źródle jest to:

"W ubiegłym tygodniu minister ds. żywności Mogens Jensen, który tłumaczył, że nie wiedział o tym, że decyzja o wybiciu norek nie ma podstawy prawnej, zrezygnował ze stanowiska."

Panie ministrze Kamiński, czekamy. Premierze, również. Wiedzieliście, że nie macie podstaw do większości obostrzeń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 listopada 2020 o 16:49

I irulax
0 / 6

Na tym właśnie polega wyższość cywilizacji zachodniej nad innymi. premierka(?) płacze na fermie norek. Ministry(?) obrony płaczą wspólnie po kolejnym zamachu, przedsiębiorca pyta rząd w co ma inwestować i czeka na dotacje, mąż pyta zanim się przytuli do żony, ideał rodziny to dwaj faceci i pies... inni nie mają szans. Nasza cywilizacja pokona wszystkich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar komarzyca76
+6 / 6

a za chwilę odkryją kolejną mutację np u świń, potem u krów..... itd
i co? wybiją wszystkie zwierzęta???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+3 / 5

Nie spodziewaj się łez, nasi wykańczają przedsiębiorców na chłodno. To jest to mityczne "dziedzictwo Lecha Kaczyńskiego", który rzekł "jeśli ktoś ma pieniądze, to skądś je ma".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lukasz345
-2 / 2

nasi rządzący gdyby wprowadzono 5 kaczyńskiego to hodowcy dostaliby odszkodowania i jakieś 2 lata możliwości hodowli -teraz strajkujące tempaki nie dostaną nic i zdechną z głodu jak ich norki

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beeveer
0 / 0

jakie setki tysięcy? was już posrało z tym kataklizmem, za chwilę się dowiem, że cała polska pracuje przy hodowli norek. setki tysięcy nie są nawet zatrudnione przy wypieku chleba czy w górnictwie, no ale futra z norek to pewnie bardziej chodliwy towar niż chleb czy węgiel....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem