Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
379 397
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Anonim_Gall
+12 / 18

W punkt!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zorroQ75
+5 / 13

a oczywiście wszystko wiesz i jesteś niezależny i tylko przez przypadek mieszkasz u rodziców

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kawanalawe
+8 / 8

Córek to też dotyczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F feroxa
+2 / 20

To się nazywa nauka. Ciekawe że kolejne pokolenia mają coraz wiecej wolnosci i coraz więcej problemow psychicznych... I dobrze ze te nowoczesne brednie nie trafiają do plemion żyjących w pierwotnych warunkach, gdzie oderwanie się od madrosci i doswiadczeń starszych skonczyloby się natychmiastową śmiercią w dżungli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Anonim_Gall
+13 / 13

Oni nie tyle mają więcej problemów psychicznych, co dużo więcej problemów się nazywa i diagnozuje. Kiedyś co nsawyżej zwyzywano od głupków czy nieudaczników.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P PitaaP
+5 / 9

1. To czy mają więcej już ktoś wcześniej ładnie wyjaśnił więc sobie podaruje
2. Możesz sprzedać dom i zamieszkać w szałasie gdzieś w Afryce albo może Australii... Nikt naprawdę Ci nie broni. A póki co zamiast polować na dzika, piszesz komentarze na demotach... Istna esencja boomera

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
+1 / 1

Zapomniał o odrobinie inteligencji. Niezależny, pewny siebie i odważny może być i osiedlowy Seba. Chajs skołuje, na flachę zdobędzie, golfa jakoś utrzyma, a co do pewności siebie i odwagi to nie ma co się spierać. Wszystko jednak sprowadza się do odpowiedniego zachowania i nawet niezależna, pewna siebie i odważna osoba będzie odpowiednio traktować swojego szefa aby mieć z nim dobre kontakty i wyrobić sobie dobre imię. Tego młodzieży często brakuje. Domagają się szacunku i zaufania jednocześnie nie potrafiąc wykazać, że są tego godni. Każdy rozsądny rodzic daje dziecku na tyle wolności, aby mogło się wykazać. Jak korzystając z odrobiny wolności narozrabiasz, to dostajesz łatkę nieodpowiedzialnego i tak będziesz traktowany. To też często różni stosunki między różnymi dziećmi i rodzicami. Jak zdobędą odpowiednie zaufanie, to i rodzic przestaje już traktować dziecko jak nieporadne i wymagające ciągłej opieki.
Pomyśl sobie też w drugą stronę. Jak często korzystasz z możliwości, które masz? Jak często wychodzisz z jakąś inicjatywą i zajmujesz się czymś z własnej woli? Masa dzieciaków jęczy jacy to rodzice źli, ale sami zupełnie nic ze swoim życiem nie chcą zrobić. Nawet mało kto teraz uprawia jakieś sporty, a już o pracach manualnych nie wspomnę. Jeśli ktoś niezależność kojarzy z nieograniczoną zabawą, to faktycznie nie dojrzał jeszcze do dorosłego życia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Agitana
0 / 0

Czyli jak ktos bedzie posluszny i spokojny to znaczy, ze nie bedzie niezalezny i odwazny w doroslym zyciu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mam2koty
+2 / 2

"Dzieci i ryby głosu nie mają", "dzieci można widzieć, ale nie trzeba ich słyszeć", "nie odzywaj się, jeśli nikt cię nie pyta!". A za kilka lat w tym samym gronie "czemu nic nie mówisz?", "w ogóle nie da się z tobą rozmawiać", "nadęty", "nigdy nie będziesz normalny" itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem