Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
197 228
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kunegunda19
+1 / 13

Posłałbym na front i problemu by nie było:) Na samotna misję pokojową w kraju muzułmańskim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Przytomny
+4 / 4

@kunegunda19 Na razie mamy problem z fundamentalizmem nad Wisłą, nie szukajmy więc fundamentalizmu muzułmańskiego na siłę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kunegunda19
-3 / 5

@Przytomny Dla jednych tak jak ty piszesz dla drugich - mamy problem z wandalizmem i LGBT. Ja uważam że mamy problem zbytnim postępem w złą stronę. Nie akceptuję na siłę wmawianie mi, że jestem nie postępowy bo nie jestem gejem. Jak to ma oznaczać postęp to ja wolę być zacofany. Fundamentalizm to według mnie dobra sprawa - chyba, że nie wiemy co oznacza to słowo. Pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Przytomny
+2 / 2

@kunegunda19 Przyznam w tajemnicy - też nie jestem gejem. Ale świat nie jest dwubiegunowy. Nie jest tak, że ktoś jest albo fundamentalnym prawakiem albo gejem. Jest jeszcze coś po środku. I to "coś" stanowi większość, bo skrajności są marginalne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kunegunda19
0 / 4

@Przytomny Ja myślę, że się mylisz. Świat opiera się na logice i przetrwaniu. Do niedawno gejostwo było choroba i zwyrodnieniem- uważam, iż tylko dlatego, że jest to kosztowne w leczeniu i bardzo trudne jak każde zaburzenie psychiczne zostało to zalegalizowane. A teraz dlaczego tak myślę. Celem każdego życia jest prokreacja i przedłużenie gatunku. Bycie gejem jeśli chodzi o człowieka - nie daje możliwości prokreacji i jest sprzeczne z natura, a tym samym jest wypaczeniem od naturalnego porządku rzeczy. Nie przeszkadzają mi geje, ale stwierdzę że jest to ok jeśli 2 gejów zrobi i urodzi dziecko. Już bardziej zgodne z prawami natury a nielegalne jest wielożeństwo czy związki grupowe. Tak więc jako człowiek logiczny nie mogę uznać gejostwo za coś normalnego bo prowadzi w przypadku 100% do wymarcia gatunku. Nikomu nie wchodzę do łózka niech każdy robi co chce w domu, ale stanowczo przeciwstawiam się propagowaniu w śród młodzieży takich zachowań i nie koniecznie chcę oglądać sceny z marszów lgbt na ulicach- niech nie bombardują mnie tymi rzeczami. Przypominam że w prawie polskim jest coś takiego jak sianie zgorszenia w miejscu publicznym i tak samo para hetero jak i homo nie powinna tego robić na ulicach. pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
-1 / 1

@kunegunda19 Prawie masz rację i generalnie się z Tobą zgadzam. Nie masz racji w tym, że homoseksualizm nie jest naturalny. Jest naturalny, nie koniecznie jest normalny. Homoseksualizm występuje w naturze wśród innych zwierząt (ssaków) prócz człowieka zatem stwierdzenie, że homoseksualizm jest nienaturalny jest kłamstwem. Stwierdzenie, że jest odstępstwem od normalności jaką jest heteroseksualizm który ma zapewnić ciągłość gatunku jest już prawdą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kunegunda19
-1 / 1

@AIkanaro tak a gdzie? w jakiej naturze - tylko proszę bez gatunków 2 płciowych. Tylko głupi stwierdzi że wynaturzenia i choroby dotyczą tylko ludzi. Np. Pingwiny też zdarza się że 2 samców wychowuje kamień- ponoć bo nie widziałem- ale czy z kamienia wykluje się piskle czy nie jest to idiotyzm i sytuacja chora- i jako nietypowa świadczy o odbiciu od normy i chorobie- i całe szczęście bo by wymarły

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
-1 / 1

@kunegunda19 pierwszy z brzegu przykład to psy... Jeśli nigdy nie widziałaś to trudno. Nie wyklucza jednak tego, że zdarzają się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 listopada 2020 o 12:04

K kunegunda19
-1 / 1

@AIkanaro Jesteś chorym człowiekiem - współczuje ci i idź się leczyć. Psy nie są homo - w ręcz przeciwnie pies z psem walczą o terytorium i się ci pogryzą. Jak jakiś pies ma takie zachowania jak piszesz to świadczy tylko o tym, że jest chory - i jest to marginalny, a nie normalny przypadek lub że człowiek już za dużo mu w genach namieszał. Psy nie są gejami a mają czasem zachowania onanistyczne, ale to też jest margines. Ty miałeś wskazać jakiś gatunek u którego jest to normalne. Pozdr i jakbyś potrzebował poszukam ci lekarza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AIkanaro
-1 / 1

@kunegunda19 Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nigdzie nie napisałem, że homoseksualizm u innych zwierząt jest NORMALNY, bo jest on nienormalny tak jak u ludzi. Napisałem za to, że homoseksualizm jest zjawiskiem NATURALNYM ponieważ WYSTĘPUJE u innych zwierząt.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 listopada 2020 o 11:41

K kunegunda19
-1 / 1

@AIkanaro idź się lecz. Szkoda że w przypadku twoim poronienie, które jest zjawiskiem naturalnym nie zdarzyło się - naturalnie oczywiście :) Nie pisz więcej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A akuma99
0 / 4

poznasz glupiego po czynach jego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
0 / 0

nowy poziom żenady i pajacowania osiągnięty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem