Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Googglebox według TVP Zwykli Polacy biją brawo Kaczyńskiemu w Motelu Polska

www.demotywatory.pl
od ~WONSKIII
+
34 44
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar IwanBardzoGrozny
+13 / 13

@kunegunda19

Symbol błyskawicy od niepamiętnych czasów oznacza to samo w większości kultur świata - akcje, szybkość, dynamikę, energię. Używają go energetycy na całym świecie, wojska prawie na całym świecie (nie tylko hitlerowskie), błyskawic używał Zeus w starożytnej Grecji i Mars w starożytnym Rzymie.

Kojarzenie tego symbolu jedynie z faszystami oznacza niezdrową fiksacje tych, którzy tak myślą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kunegunda19
-3 / 5

@Laviol no wreszcie jedna osoba co coś wie. I ja też znalazłem trochę publikacji, ale żadnej sprzed porównania do nazi.. a przecież po łatwo przerobić historyjkę. No i popsułaś/eś mi 100% statystykę niewiedzy piorunowych. O to w zasadzie chodziło, że praktycznie żadna z piorunowych nie wiedziała czemu skąd i po co - tylko nosiła znak. Odwdzięczę się trochę wiedzą poniżej link i zobacz czy nie podobne. Mnie tam błyskawica nie kojarzy się z nazizmem i z doświadczenia wiem, że projektując symbol trzeba bardzo uważać żeby nie powiązano go przypadkowo tak jak tego:) No to miłego Psujo:)
https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fdonald-static.s3.amazonaws.com%2Fembed%2Fe483e848bdd64669aa8a8ee049f1deda.png&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.donald.pl%2Fartykuly%2FyEXhyPL4%2Ftvp-uwaza-ze-strajk-kobiet-uzywa-nazistowskiej-symboliki&tbnid=aST18-8RCQZ7wM&vet=12ahUKEwiU9tqTxKjtAhUDjosKHYDjBV8QMygregUIARCGAg..i&docid=OiasAcPGrgL64M&w=720&h=1004&q=symbol%20hitlerjugend&hl=pl&client=firefox-b-d&ved=2ahUKEwiU9tqTxKjtAhUDjosKHYDjBV8QMygregUIARCGAg

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
0 / 0

@kunegunda19, no to wybacz, że zepsułam zabawę, ale skąd mogłam wiedzieć, że nią jest ;P Straszliwie mnie irytuje kiedy w necie (nie tylko tu) ktoś będąc online pyta o coś co może sam łatwo sprawdzić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T trusty
+7 / 7

Co to za poyeby?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jury1974
+4 / 4

Elektorat PISU. Tempe istoty nie potrafiące myśleć i egzystować bez pomocy tvp! Jak za Stalina, głupota i propaganda. ***** *** Ciężko uwierzyć że to się dzieje naprawdę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
0 / 0

@Jury1974 Jak widać po ortografii nie tylko elektorat PISu jest TEMPY.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beeveer
+1 / 1

brauna wywalili z mównicy za brak maski, a to gówno wszystko może? ktoś mu w końcu przypi..li w ten zakłamany ryj?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J JolantaSpyra
+1 / 1

Żenada!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem