Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
109 116
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar koszmarek66
+2 / 4

Bo trudniej wydobyć od jednego myślącego bogatego milion dolarów niż po dolarze od miliona głupich biednych ludzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-1 / 1

Maradona wywodzi sie ze slumsow, wiedzial co to glod i popieral lewice zanim stal sie bogaty. Gdy byl juz bogaty, rozdawal swoj majatek potrzebujacym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+2 / 4

@tomkosz tak kupując coce i alkohol wspierał "rodzinne interesy" i drobny przemysł samochodowy (np. Ferrari). Żył z pensji bo majątek przehulał.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jur4578
+10 / 14

Myślę, że poziom intelektualny Maradony nie upoważnia do twierdzenia, że on miał jakieś POGLĄDY. Zobaczył fajny obrazek, koledzy coś tam powiedzieli i (zapewne po drugach) sobie to i owo wytatuował.
A ten wizerunek Che Guevary to komercyjna ikona jak logo McDonald’s albo św. Mikołaj z CocaColi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 30 listopada 2020 o 16:46

avatar perskieoko
+4 / 4

Zadziwiające (a może i nie): jeśli jesteś wybitnym naukowcem, znają ciebie rodzina i ludzie z branży. Jeśli potrafisz dobrze grać w piłkę, zna ciebie cały świat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S severino
0 / 0

Ameryka Południowa,tam się myśli trochę inaczej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
0 / 0

Najczęściej socjalizm popierają ludzie biedni. Zwłaszcza w Ameryce Południowej. Tam zwykle polega to na tym, że prawica to bogate elity, które resztę społeczeństwa mają głęboko gdzieś (taki współczesny feudalizm), póki tamci się nie zdenerwują i nie zaczną masowo protestować. Wtedy albo realizują część ich postulatów albo tylko stwarzają pozory, przez co niezadowolenie rośnie, a to jest znakomita pożywka dla socjalistów i komunistów.

Oczywiście zdarzają się bogaci, którzy z różnych powodów też popierają takie rozwiązania, ale na pewno nie stanowią większości w tych kręgach. Mogą mieć większy wpływ na takie organizacje czy nawet im przewodzić (Lenin wywodził się z arystokracji), ale jednak nie są większością.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem