Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
97 112
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar maat_
0 / 10

Ćpun Maradona, milioner degenerat, współpracownik kartelu z Sinaloa, taaa i on przeżył kryzys wiary po wizycie w Watykanie. Nie przeżył go gdy brylował w ociekających bogactwem domach zwyrodnialcow z kartelu, ani gdy cpal i chodzil do burdeli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maat_
+4 / 6

@tomekbydgoszcz nie wspierał kościoła katolickiego tylko wspierał hitlerowska wrrsje katolicyzmu, wspierał protestantów. W Auschwitz stracono ponad 2000 księzy. Tak samo jak komuniści nie wspierał kk tylko utworzyli organizacje zrzeszająca księży popierających komunizm ( na ogol byli to donosiciele i szuje z zarzutami kryminalnymi lub tacy na których byly haki obyczajowe)

Maradona to hipokryta, narkomanię. Wspierał kartele

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Joe357
+3 / 3

@tomekbydgoszcz Ciężko pojąć brednie które wypisujesz na temat wspierania KK przez Hitlera. Jakbyś zadał sobie choć minimum trudu to nawet (dla leniwych) na Wikipedii znajdziesz: "(...) Reżim Hitlera podjął wysiłki zmierzające do koordynacji działań niemieckich protestantów w ramach zjednoczonego kościoła protestanckiego w Rzeszy (ale Kościół Wyznający się temu oparł ) i szybko przystąpił do eliminacji politycznego katolicyzmu . Hitler zgodził się na konkordat Rzeszy z Watykanem, ale potem rutynowo go ignorował i zezwolił na prześladowania Kościoła katolickiego . Religijne poglądy Adolfa Hitlera - https://pl.qaz.wiki/wiki/Religious_views_of_Adolf_Hitler. To gdzie on niby wspierał KK, sam wymyślasz te brednie? Co do kryzysu wiary Maradony, to niby Jan Paweł II zabrał komuś i zbudował Watykan, czy może sam Jan Paweł II był tyko gościem w świątyni wzniesionej przed jego przybyciem na stanowisko, na które został wybrany? Tak, jak prezydent nie może sobie sprzedać Belwederu i rozdysponować pieniędzy wedle swojego uznania, tak i papież nie może wyprzedać Watykanu, bo nie jest jego właścicielem. Tutaj jest grube nieporozumienie, bo rozdawać możesz swoje i Maradona mógł rozdawać to co zarobił. A co było osobistym majątkiem Jana Pawła II? Ktoś ma dokumenty i dowody świadczące o tym, że zostawił po sobie jakiś znaczący majątek, który powinien był rozdać biednym? Ktoś udowodnił, że Jan Paweł II był obłudny i nawołując do umiaru i skromności sam żył nieskromnie (wystawnie)?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ata11
+1 / 5

Dlaczego mnie to nie dziwi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pawelkolodziej
0 / 4

A tępy polski naród nadal klęka przed tą burżuazją która istnieje TYLKO po to by stawać się coraz bogatszą. Dlatego ten naród zawsze będzie biedny i zacofany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
-2 / 2

@pawelkolodziej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 grudnia 2020 o 13:38

R Rydzykant
+1 / 5

Człowiek, który był fanem Fidela Castro oraz Che Guevary (obejrzyjcie jego tatuaże) przeżywał kryzys wiary? Czyli zapewne przestał wierzyć w komunizm.

Nawet nie chce pytać na co wydał swoje pieniądze. Oj tak on "pomagał mądrze".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
-1 / 1

@Rydzykant Czyli nie był nic lepszy niż kościół katolicki, z tym, że on tego nie ukrywał i nie udawał świętego jak ta sekta :-).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+1 / 1

@tomekbydgoszcz
A kto mówi że był lepszy/gorszy? Jeśli za autorytet w sprawach wiary i odejścia od niej stawiasz wielbiciela Che, sam się pogrążasz.
Równie dobrze mógłbyś cytować porady Boba Marleya udzielane Piotrowi Fijasowi odnośnie jego techniki skoków narciarskich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
-2 / 2

@Rydzykant
No widzisz, dla Ciebie najważniejsze jest to: "Maradona przeżył kryzys wiary"
może dalej już nie doczytałeś?
Bo, dla mnie najważniejsze jest nie kto i co tylko DLACZEGO czyli to: "Byłem w Watykanie, widziałem złote sufity i słuchałem papieża martwiącego się o biedne dziecko. Pomyślałem sobie, jak można być takim człowiekiem, by mieszkać pod złotym dachem, a później jechać do biednych krajów i z pełnym brzuchem całować biedne dzieci"

Łapiesz różnice?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 2

@tomekbydgoszcz
Doczytałem całość. Natomiast ty zadaj sobie pytanie PO CO Maradona, od dzieciństwa wielbiciel komunizmu, wybrał się do Watykanu.
Idąc twoim trybem myślenia, po wycieczce do Azji i obejrzeniu świątyni Khajuraho przeciętny człowiek powinien stać się aseksualny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
-2 / 2

@Rydzykant Przeczytałeś ale dalej nic nie rozumiesz z tego co przeczytałeś. Smutne ale cóż, nie mój problem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem