Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
1838 1875
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J jeszczeNieZajety
+22 / 32

@seksistefan Jeśii to prawda to co za różnica kto to napisał....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 25

@jeszczeNieZajety
Jeśli...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pajda3
0 / 16

@jeszczeNieZajety Nie wiem czy to ma znaczenie, kto napisał, ale takiego księdza nie ma w diecezji poznańskiej. Ani w spisie, ani w historycznych zapisach święconych kapłanów. Śmierdzi mi to fejkiem po prostu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pajda3
-1 / 1

@bazyl73 Pomyślałem o tym później ale mnie wyprzedziłeś. Sprawdziłem listę księży diecezjalnych, a ten jest zakonnikiem - zgromadzenie salezjanów - SDB.
Określenie "ksiądz" w ogólnej mentalności oznacza "'czarnych" czyli diecezjalnych stąd moja poprzednia uwaga w poście.
Dzięki za te linki, bo oszczędziłeś mi szukania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P poiman
+38 / 56

Wywiady, reportaże jedne, drugie, dokumenty, śledztwa i *pokazywanie światu* na filmach... Niektórym to klecha nasra przed domem to potraktują to jak relikwię :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nicemen1
+11 / 19

@poiman Ja myślę że jakby znalazł ktoś stary wychodek z Wadowic to i zawartość by wykupili za dobre pieniądze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rafix5
+18 / 24

Najgorsze, że takie skurvyzyny niszczą szacunek do normalnych księży, co naprawdę pomagają. To jest prawdziwe robactwo. Normalny sadysta by trafił do pierdla. Ten sadysta by pranie trafił na jakiś czas do cichej parafii i potem jeszcze dalej, by go "zgubić". Szanuję księży, a nie skurvyzynów w sutannach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Plaskaflaszka
+5 / 7

@rysz2 normalny ksiądz nie ma wiele do powiedzenia. My mieliśmy fajnego-- niby nie jest dobrze szerzyć plotki, jednak ponoć biskup go do innej parafii przeniósł tylko dlatego, że nie podpisał jakiegoś papierka który go popiera (a że biskup jeden z tych gorszych, to trudno się dziwić). Są dobre jednostki, co nie zmienia faktu, że instytucja jest przeżarta rdzą...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krisiek44
+4 / 8

Owieczki same oczyszczają środowisko pasterskie i bardzo dobrze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tulasinek
+4 / 6

@Herme.s_Trismegistos
Chyba Łukasz Michnik, który nagłośnił przestępstwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nicemen1
+2 / 2

@tulasinek I chwała mu za to bo w TVP i Niedzieli byśmy się tego nie dowiedzieli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nightlord33
+9 / 15

nie za kraty bo z moich podatków bedzie żył zj-eb
do dołu z wapnem wyj_ebac smiecia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D deathrider123
+8 / 10

@nightlord33 jeśli kumple spod celi dowiedzą się za co siedzi to uwierz mi: będzie to dużo gorsza kara niż to co opisałeś.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 grudnia 2020 o 19:30

N nicemen1
+12 / 18

I dlatego kosciół jest przeciwko aborcji, aby zbierać od państwa za jedno dziecko, w takim ośrodku "opieki" 5.500 miesięcznie. Sprawdźcie jaka kasa idzie na to z budżetu - bez żadnego nadzoru.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nicemen1
+5 / 7

@deanthehunter To sobie sprawdź - nie od zawsze aborcja była przez kościół potępiana.
Kiedyś to ją nawet zalecano. Ale to zmieniło się jak można było z niechcianych dzieci świetnie żyć.
Więcej "towaru" większe wpływy. Piszę towaru bo pod taką "opieką" człowieczeństwa nie było.
To szczyt hipokryzji i sku....ństwa kazać się innym rozczulać nad cierpieniem Jezusa 2000 lat temu w odległym kraju a obok sprawiać cierpienie i okrucieństwa drugiemu człowiekowi.
"Co uczyniliście najmniejszemu z moich sług - mnie żeście uczynili" - Słowa Jezusa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maxim212
+15 / 21

Nic temu księdzu się nie stanie. Przecież on tylko katolicyzował dzieci. Może, ewentualnie, zostanie przeniesiony do kolejnego domu dziecka, aby dalej działał po katolicku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tulasinek
+10 / 10

Drań. zasługuje na szybką i dotkliwą karę. Zróbcie wszystko, by była adekwatna. I oby nikt nie ważył się go bronić, że niby ksiądz. Chyba, że to argument na PODWYŻSZENIE kary. Waściwie, powinien to być argument, bo był osobą zaufania publicznego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pavi28
+9 / 9

Cos wam opowiem. W kanadyjskiej francuskojezycznej prowincij Quebec do roku 1960 Kosciol Katolicki praktycznie przewodzil prowincja. Z powodow historycznych w ktore nie chce mi sie wnikac szkoly, universytety, szpitale i wilele innych rzeczy bylo zarzadzanych przez KK. Rzad prowincji szedl reka w reke z Kosciolem.

Zakony zajmowaly sie domami dziecka i szpitalami psychiatrycznymi. Za kazdego pacjenta dostawaly pieniadze od rzadu federalnego, wiecej na chorych psychicznie niz na sieroty. Widzicie juz numer? Uznajesz czesc sierot za chore psychicznie i wysylasz je do psychiatryka a pieniadze wchodza, Wszystok to za cichym przyzwoleniem rzadu prowincji i lekarzy. Zreszta nawet w normalnych sierocincach dzieci byly niesamowicie wykorzystywane, min seksualnie.

Nie jest to bajka ani jakas wymyslona historia. Dzisiaj to jest fakt bedacy czescia historii Quebecu. Dzieci a potem dorosli ktorzy przezyli sierocince i szpitale psychiatryczne nazywane sa Dziecmi Duplessisa (Les Enfants de Duplessis), od nazwiska pierwszego ministra Quebecu z epoki. Oczywiscie te przezycia calkowicie zepsuly im psychike, staraja sie od rzadu prowincji o zadousczynienie pieniezne od bardzo dawna. Ale z iloscia poszkodowanych sumy bylyby ogromne i idzie to bardzo wolno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar nivavalin
+3 / 7

Pora na apostazję,jak najszybciej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
+13 / 13

Nie, nie byłoby. I bardzo szybko, prawdopodobnie po pierwszym, jednynym i ostatnim tego rodzaju incydencie byliby zamknięci. Prowadząca i ośrodek. W Klechistanie sutanna jest do tej pory najlepszym immunitetem. DOSYĆ!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
0 / 4

@Aqq300
stawiam tez ze byl by to tez dla wielu wytsrarczajacy argument zeby trzymac lesbijki z daleka od dzieci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rex4
-5 / 9

@MajorKaza, własnie miałem o tym napisać. Jeśli nawet tych zarzutów jest prawdziwa, to więzienia dla niego to za mała kara. Ale mało czy nie i tak bezwzględnie powinien tam trafić. Np. z poinformowaniem współwięźniów.

Ale jak się ma do procesu potrzeba medialnych nacisków na prokuraturę? Czy dowody są tak słabej jakości, że grozi to odrzuceniem przez prokuraturę? Czy to podejrzenie, że z powodów politycznych zostanie wszystko zamiecione pod dywan?

Wiem, że to nie baśń, ale wolałbym aby jakakolwiek prokuratura nie kierowała się naciskami czy to politycznymi czy społecznymi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+6 / 6

@MajorKaza
dowody nie wystarcza, bo prokuratura zmiecie sprawe pod dywan
nie byla by to pierwsza tego typu akcja obecnej prokuratury
dlatego sa potrzebne naciski spoleczne i medialne, zeby wiedzieli ze musza sie zajac sprawa

przypomnne ci tez, ze nie wszystkie przypadki pedofilii w kosciele pokazane w filmach braci siekielskich sie przedawnily. a jakos prokuratura nie wszczela postepowania zadnej z tych spraw tylko siedzi cichutko bo nikt glosno sie nie domaga zeby sie tymi sprawami zajeli

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 grudnia 2020 o 19:34

W wans
+1 / 3

tu nie trzeba nacisków medialnych, jedynie dowodów i sprawiedliwego sądu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maciar8i2
+6 / 8

Jeżeli to prawda. Jeżeli są na to dowody. To jak najbardziej śmiecia usunąć z życia publicznego. W normalnym kraju za takie czyny powinno się wieszać. Albo przynajmniej wsadzić do więzienia pod przymusem ciężkiej pracy w ramach swojego utrzymania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U usiek1992
0 / 2

O ile co do zasady jestem przeciwnikiem kary śmierci, to nie życzę sobie aby takie ścierwo żyło sobie w więzieniu za moje pieniądze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TeooPoz
+8 / 8

Byłem wychowankiem tego domu. Pamiętam jak pojechaliśmy na wycieczkę, a wieczorem ten ksiądz gdzieś poszedł (zostaliśmy z wychowawcą). Wrócił nawalony, schylając się z kieszeni od koszuli wypadły mu kapselki od piwa... Z gościem było coś mocno nie halo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zomos
-1 / 1

@TeooPoz Wciąż nie znam żadnego domu dziecka prowadzonego przez organizację feministyczną, równościową czy lewicową.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+1 / 11

To ja dedykuję tego demotywatora wszystkim obrońcom kościoła na tym forum, a w szczególności @saladyn1 i @rydzykant. Którzy z uporem maniaka bronią tej instytucji pobujać wmówić wszystkim, że to dobra i przychylna ludziom organizacja. Zaraz zapewne podniosą się ich głosy, że w ośrodkach świeckich też dochodzi do nadużyć.Ok pewnie tak, ale tam nie grzmi się z ambony, że wszyscy są grzeszni, tylko nie MY (w znaczeniu kościół) i nigdzie nie mówi się tyle o moralności i miłości względem bliźniego jak w KK. Cały czas twierdzę, że kościół katolicki to organizacja zbrodnicza o charakterze mafijnym. Po raz kolejny mamy potwierdzenie tej tezy.
@TeooPoz, jeśli masz jeszcze jakąś historię to opisz. Jesteśmy ciekawi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 grudnia 2020 o 21:34

R Rydzykant
-1 / 1

@profix3
A kto ci powiedział, że zamierzam bronić "instytucji" albo tym bardziej sprawców? Czy obowiązkiem ateisty jest bronienie NKWD, której członkowie z definicji byli ateistami?

Przestępcy są wszędzie. Przestępców należy ścigać. Masz inne zdanie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-1 / 1

@Saladyn1, @Rydzykant

Zmieniacie front i retorykę ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
0 / 0

@saladyn1 @Rydzykant "nie jestem obrońcą kościoła", "nie zamierzam bronić instytucji" - hehehehehe, nic innego tu nie robicie. A jeśli sami przez przypadek uważanie coś innego to wyprowadzę was z błędu. Jesteście najbardziej zajadłymi obrońcami kościoła na Demotywatorach.
@killerxcartoon no właśnie, też mi to przyszło do głowy, jakbym ja, silko, albo belzeq napisali, że wcale nie bronimy kościoła, to miałoby to sens. Panowie dalej żyją w swoim absurdalnym świecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 grudnia 2020 o 18:46

Z zomos
0 / 0

@killerxcartoon Nie po prostu "nie wszyscy muzułmanie to terroryści ale większość terrorystów to muzułmanie". Czegoś nie rozumiesz ? Aha spoko. Idź wlej w siebie więcej propagandy sukcesów lewactwa które nie prowadzi ŻADNEJ organizacji pomocowej dla dzieci, samotnych matek, samotnych kobiet, bezdomnych... Lewactwo to bezczelna hamówa która pięknymi hasłami wyciera sobie gęby i nic nie robi bo jakby robiła to jeszcze by jakieś uchybienia znaleźli. A zapomniałem lewactwo tylko bierze kasę. Tylko, nic więcej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
-1 / 1

@Saladyn1 Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Jesteś i katolikiem fanatykiem, mistrzem manipulacji rozsiewającym dalej kłamstw KK. Fanatycznym obrońcą katolickiej sekty, sam względem siebie nie jesteś w stanie być sędzią. Odwracasz kota ogonem, tymi samymi metodami co kościół, też mistrzowie kłamstwa i manipulacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 2

@Saladyn1
Dziwnym trafem chyba każdy , absolutnie każdy post czy komentarz pokazujący jak kościół jest powiązany z Faszyzmem i nazizmem czy wykazujący jego zbrodnie , każdy post o pedofili wśród duchownych albo okrucieństwo lub dwulicowości zwiera komentarz twój @rydzykant i jeszcze ze trzech takich jacy podważają zarzuty lub rozwadniają je
Przy czym oboje stosujecie ciut inną retorykę .
Więc taką mam opinię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
0 / 0

@Saladyn1 Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. Elokwencją tego nie zmienisz. Jesteś fanatykiem katolikiem i tyle. @killerxcartoon i kilku innych pisało ci to samo co ja (nie tylko pod tym demotywatorem), w sumie miałem dodać dokładnie taki sam wpis. Ale nie będę się powtarzał. A ty dalej tego nie pojmujesz. Więc kto tu żyje w informacyjnej bańce?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 grudnia 2020 o 19:45

R Rydzykant
-1 / 1

@profix3
A ty co robisz? Atakujesz, wyśmiewasz, ubliżasz. Gdybyś atakował homoseksualistów, stanąłbym przeciwko tobie. Gdybyś czepiał się Azjatów, im udzieliłbym pomocy. Obecnie modne jest bycie wojującym ateistą. Jesteś niczym bolszewik w ZSRR - robisz to co aktualnie jest "na topie".

A spieram się z wami, fanatycznymi ateistami, tylko po to abyście nie rościli sobie prawa do reprezentowania całego społeczeństwa. Ile % głosów w ostatnich wyborach zebrał ateista? 2,22? Nędzna reprezentacja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 1

@killerxcartoon
I te słowa pisze człowiek, który nawoływał do podpalania kościołów i mordowania katolików. Doprawdy wspaniały z ciebie "autorytet".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+2 / 2

@Rydzykant Całe dorosłe życie spieram się z katolikami fanatykami. W czasach kiedy nie było internetu robiłem to samo. Więc nie jest to kwestia mody. Wy po prostu jesteście źli. Tak samo atakuje neofaszystów i neokomunistów. Trudno akceptować ludzi, którzy świadomie, lub nieświadomie krzywdzą innych, lub wspierają TAKIE organizacje. Na tej samej zasadzie stoję murem za skrzywdzonymi dziećmi, czy gwałconymi kobietami (np. zakonnicami gwałconymi przez księży, firm ci podesłałem). Każdy empatyczny człowiek postępuje w ten sam sposób, jeśli ma jakąkolwiek moralność. Ty i saladyn widocznie nie potraficie tego zrobić (wam ewidentnie brakuje myśli krytycznej w stosunku do kościoła, dlatego inni muszą ją mieć za was). Więc ja i wielu mi podobnych (na szczęście jest nas dużo) piętnujemy zbrodnie kościoła, które ty i tobie podobni próbujecie dewaluować/rozmywać. Homoseksualistów też popieram, no może nie tych co chodzą ze smyczami i piórami w dupie, ale normalnych jak najbardziej.
My nie jesteśmy fanatycznymi ateistami, piszemy wam tylko jak wygląda rzeczywistość, której nie jesteście w stanie pojąć.
Tu masz wpis @J_R, @Free_Willy też ci pisze to samo i wielu innych. A wy ciągle nie pojmujecie, że bronicie przestępców.
"Ale ludzie chcą się skupić na tych, co dotychczas byli wyjątkowo nietykalni, czyli chcą się skupić na klerze. W przypadku zwyroli z innych grup społeczno-zawodowych, jak nie masz konkretnego nowego przypadku do pokazania i ukarania, to będziesz traktowany jako ten, co odwraca uwagę od tematu dnia. Czyli plugastwa w kościele katolickim” – to jest wpis dokładnie puentujący wasze skrzywienie na punkcie kościoła.
Możesz dalej farmazonić, ale prawdy nie zakrzyczysz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 grudnia 2020 o 22:20

K killerxcartoon
+1 / 1

@Rydzykant

Tak te poglądy nie wzięły się znikąd i wyewoluowąłey we mnie jakieś 3-4 lata temu przy czym coraz bardziej się radykalizuje. Wzięły się z powodu retoryki PiS i Kościoła i już jawnego oraz nachalnego nie tylko krycia pedofilów w sutannach czego apogeum jest wybranie Piotrowicza do TK czy nie wymienianie skazanych księży na listach Ziobry ale zrozumienie że usiłuje się tu zbudowąć albo koszmarny system teokracyjny rodem z Talibanu lub Irlandii jaki upadł albo budowa dyktatury i systemu Faszystowskiego na wzór III rzeszy lu Chrowcji ustaszy lub Słowackich hilkowców.

Po prostu wkurzyło mnie szczucie ludzi przez kościół na mniejszości i nie katolików , utrudnianie ludziom korzystania z ich konstytucyjnych praw czy formowani bojówek katolickich ONR niewolników Maryi, rycerzy Chrystusa czy żołnierzy Chrystusa .
To trzeba zatrzymać wszelkim kosztem nawet radykalnym zanim powstaną tu obozy dla tych co nie pasują do świętobliwego wzoru obywatela państwa fanatyków

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 1

@killerxcartoon
Może zechcesz wyjaśnić kogo zmordowali katolicy działający w PiS, że sam jesteś gotów ich zabijać?

Bulwersują cię dziwne nazwy młodzieżowych grupek? A co obchodzą cię nazwy? Wystarczy pilnować, by owe "bokówki" nie łamały prawa (oraz żeby PiS nie zmienił prawa na ich korzyść) i cały problem traci na znaczeniu. Chcesz "to zatrzymać wszelkim kosztem nawet radykalnym"? O, marzy ci się powrót do czasów stalinizmu. Pogadaj z Kaczyńskim, on też ma podobne fantazje. Obyście obaj zebrali to na co zasługujecie. Czyli wyrok i długie lata we wspólnej celi, bo obaj prowokujecie ludzi do przestępczej działalności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 1

@profix3
Dopóki na demotach nie spotkałem się z ateistycznymi fanatykami, nie traktowałem ich poważnie. Uważałem was za kuriozum podobne na nawiedzonych wierzących, dla których jedynym celem jest narzucanie swej wiary inny. Dzięki tobie i kilku twoim kolegom zrozumiałem, że stanowicie realne zagrożenie. Czasy zbrodniarzy takich jak "kolumny piekielne" nie minęły, tylko ukryliście się, czekając na okazję.
Piszecie jak wygląda rzeczywistość? Rzeczywistość Killercartoona to nawoływanie do mordowania katolików i podpalania kościołów? To jest normalność?

Masz rację, każdy empatyczny człowiek broni ofiar i przeciwstawi się sprawcom. Wszystkim sprawcom, a nie jednej organizacji której przypisujecie wszystkie możliwe zbrodnie. Mówi ci coś nazwisko D Cohn-Bendit? Działacz lewicowy, ateista, pedofil publicznie chwalący się swoimi preferencjami i doświadczeniami. Nigdy nie został ukarany. Jednak na podstawie tego przykładu nie zakładam, że wszyscy przedstawiciele lewicy lub wszyscy ateiści są degeneratami. Po prostu wśród was trafiają się tacy, a wy nie potraficie skuteczni ich usunąć. Czym różnicie się od KRK? Nie macie jednej wspólnej organizacji, tylko wspieracie się pozaorganizacyjnie. Bardzo sprytne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
-1 / 1

@Rydzykant @Saladyn1. Panowie. Całkiem sporo osób tłumaczyło wam proste rzeczy. Dawało przykłady bezczelności, chamstwa, oraz zwykłych zbrodni ludzi kościoła i CAŁEJ ORGANIZACJI z papieżem włącznie. Do was dalej to nie trafia. Nie będę wam tłumaczył tego samego po raz setny, bo i tak nie zrozumiecie. Mur fanatyzmu jakim się otoczyliście jest szczelny. A wasze argumenty, w stylu "bo w stanach to murzynów biją" (głównie retoryka rydzykanta) są bezsensowne i w żaden sposób nie zmniejszają win kościoła. Co staracie się cały czas robić. Może robicie to intuicyjnie i nie celowo, więc burzycie się jeśli wam się to wytknie, ale tak po prostu działacie.
Nigdy nie doznałem krzywd, ze strony nauczycieli, działaczy sportowych, celebrytów etc. Natomiast ze strony katolików fanatyków bardzo dużo, nie będę mówił o prywatnych cierpieniach, bo to moja sprawa. Podejrzewam, że większość dzieci w Polsce nie widziała na oczy, działaczy sportowych, sportowców, aktorów celebrytów itp. Natomiast doznała krzywd ze strony różnej maści fanatyków, tych pracujących w kościele i od tych, którym kościół wyprał mózgi. Więc będę piętnował tą grupę, zwłaszcza, że poziom hipokryzji, bezczelności głupoty i zwykłego skur***ństwa, przekracza wszelkie normy.
Panowie, jest weekend, więc wolę go spędzić z rodziną, a nie z wami, zatem bez odbioru. Jak mnie kiedyś najdzie, to jeszcze wam krwi napsuję.
Mały apel na koniec, znajdźcie sobie dziewczynę, albo chłopaka, jak wolicie, może wam się poukłada w głowie jak traficie na kogoś mądrego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 5 grudnia 2020 o 19:00

M marcinsus
+2 / 2

to ch*u*j jeden!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
-3 / 3

Głosujecie na PIS, bo jako polscy obywatele za pięćset złotych miesięcznie na gnoja gotowi jesteście mordować. Więc nie dziwcie się, że takie demoty powstają. Wkładają wam kaktusy w odbyt, ale spoko, bo w zamian jest pięć stówek. Tyle kosztuje godność polaka biedaka. Największą hipokryzją okazują się Ci, co klną na pana naczelnika, ale kasę na kaszojada biorą. Śmiecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nicemen1
-1 / 1

@wonskji Niech się walą z tymi 5 stówkami - zrobiłem wazektomię po 2 dzieci.
Z taką służbą zdrowia już podziękuje - więcej nie mam zamiaru.
A Polska to tylko niech mi nie przeszkadza ręce do pracy mam i głowę do myślenia. Pozdro

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Puolalainen
-1 / 1

@wonskji

kase biora wszyscy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Qrvishon
+2 / 2

Co to jest dom młodzieży? Czy to dom dziecka czy poprawczak? Przecież widomo że to nie są instytucje jednoosobowe. Musieli być tam inni dorośli którzy bezczynnie przyglądali się sprawie przez co są współwinni, przez co raczej nie będą zeznawać. Może trzeba poszukać byłych wychowanków żeby opowiedzili o sprawie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bergara308
0 / 2

Mnie zastanawia tylko taka troszkę inna sprawa. Gdyby się okazało, że ten ksiądz czy ktokolwiek inny pomówiony publicznie jest niewinny i rzeczywiście są to tylko pomówienia, to powiedzcie mi: kto naprawi krzywdę mu wyrządzona? Chodzi mi o to: publikujemy imię i nazwisko i od razu już osądzamy publicznie. Od kiedy to lincz jest dobry? A jeżeli już uważamy, że mamy prawo linczować księży katolickich, to niebawem każdy będzie mógł być linczowany. Każdy kto jest wrogiem systemu będzie mógł być pomówiony i zniszczony. Mi nie chodzi o księdza - jeśli to prawda, to do piachu z nim. Mi chodzi o nas tutaj, na demotach. Jesteśmy tak sfrustrowani, że byle co wystarczy i już jesteśmy w stanie kogokolwiek rozszarpać na strzępy. Ktoś wskaże palcem i już tona osądów. Bardzo się boję, bo w momencie gdy upada domniemanie niewinności, wszyscy my jesteśmy zagrożeni! I dlatego uważam ten temat i wzywanie do nacisków medialnych na sąd za obrzydliwe. Sąd ma być bezstronny! Możemy twierdzić że nie jest. Ale czy sądy będą bardziej bezstronne czy mniej bezstronne, jeżeli zrobi się praktyka, że ten kto głośniej krzyczy jest w stanie zmusić sąd do wydania wyroku na swoją korzyść? Lud chce krwi - Cezar mu ją da.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem