Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
142 150
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K KittyBio
+8 / 8

Bzdury!!!
Byłam w tych zachwalanych ZEA - Dubaj to miasto bogaczy. Konie w marmurowych stajniach (nota bene wiele z naszego "dawnego" Janowa Podlaskiego czy Michałowa), tygrysy i złote Porshaki na ulic, bankomaty z kostkami złota, wieżowce czy galerie ociekające luksusem. Jakieś 50 km dalej, wioska z biedą, mułami i wygłodzonymi krowami. Dzieci moze nie aż tak zabiedzone, ale dalej się nie zapuszczaliśmy, bo w sumie w tych wszystkich krajach arabskich strach jechać gdzieś, gdzie nie żyją z turystow...
Podobnie w Rosji - Moskwa,Petersburg - kurde ale wrażenia. 20 km za Moskwą ludzie chodzą s*ać za stodołę, a wode biorą ze studni i na kuchni weglowej grzeją w "lepiankach", bieda już nawet nie piszczy, bo nie ma siły.
W Jemenie jeszcze nie byłam, ale byłam w Brazylii i Indiach. Też tam są takie obrazki (fawele widziałam osobiście, w Indiach byłam w szpitalu służbowo - widziało się już gorsze rzeczy, na widok których dosłownie można się po*ygać ).
W zasadzie i w Polsce też tak jest. Wystarczy przejść się po własciwych dzielnicach. Może nie aż tak, ale bieda ma wiele obliczy. Z pewnością w samej Polsce jest też mnóstwo dzieciaków, które żyją o kromce chleba, które nie mają tak naprawdę gdzie się schronić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+4 / 4

@KittyBio
Wszędzie tak jeszcze. Zazdroszczę ci tych podróży. Mieszkałem w USA i trochę tam zwiedzałem. Waszyngton - w nocy prawie każda ławka zajęta przez bezdomnego. Mniej reprezentatywne dzielnice w NY - paskudnie. Niestety dotyczy to także polskiej. Miałem wrażenie jakby tam czas zatrzymał się w latach 60-tych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
-1 / 3

Koń nie zagłosuje na PiS. Biedne głodne dziecko za obietnicę kromki chleba - tak.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PMY
-1 / 1

@koszmarek66 jak Jarek da koniowi 500+ to ten też zagłosuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+2 / 2

@PMY Koń to mądre stworzenie i nie każdy da się kupić za garść owsa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TomorrowNeverKnows
+1 / 1

@PMY Nie przypuszczam. Nawet najgłupszy koń jet parę razy mądrzejszy od najmądrzejszego wyborcy PIS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+1 / 1

@TomorrowNeverKnows Nie, no, znam dwa takie głupsze konie... A nie, jeden się utopił w kałuży a drugi... sorki to nie koń. Masz rację!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem