Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
309 311
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F fahamore
+1 / 5

japończycy to odważny naród

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+7 / 7

@fahamore

U nas rocznie ponad 5 tysięcy osób popełnia samobójstwa z czego 85 procent to mężczyźni. I jest tak od ponad dekady. Do tego drugie tyle ludzi ma nieudane próby samobójcze.

Walczymy z COVID19 tyranizując i zastraszając całe społeczeństwo i wymuszając by ludzie byli wobec siebie roszczeniowi i agresywni , przejmując się wymieraniem praktycznie starców bo wg statystyk wiek zgonów pacjentów na COVID19 nie odbiega od średniej długości życia w społeczeństwie. Ultra katole walczą o płody i nie usuwanie płodów jakie nie zostaną donoszone albo umrą zaraz po porodzie zakazując aborcji jakich raptem jest 1000 w Polsce. A a nic to nie zmieni bo każdy może wyjechać zagranice do UE gdzie jest to legalne. Nikt za to nie pomyśli tych 5000 ludzi żywych, funkcjonujących i w większości młodych jakie się zabijają bo mamy porypane społeczeństwo i państwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kiraftw
+10 / 10

Jak się ma życie, w którym tylko egzystujesz to po co żyć jeśli starcza tylko na opłaty i byś nie zdechł z głodu. Na przegranych nikt nie zwraca uwagi, dla wielu like'i na facebooku są znacznie ważniejsze od trwałych relacji międzyludzkich. Ja w ogóle nie ufam ludziom, którzy mają tam więcej niż tysiąc znajomych. Kiedyś czytałem artykuł na temat samobójstw w Polsce i pewien policjant stwierdził, że i tak mamy bardzo zaniżone statystyki bo rodziny wolą usłyszeć, że przedawkował, czy wypadł z drogi niż się zabił. Ludzie widzą, że ktoś ma problemy/depresje gdy pacjent leci z 10 piętra.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pantharhei
+4 / 4

Tragiczna statystyka jak na grupę wiekową 15-39. Zabiegani, zapracowani w długich godzinach pracy, chronicznie niedosypiający, monotonia w pracy, niepewność zatrudnienia i wpadnięcia w spiralę nieciągłości zatrudnienia.
https://www.uzaleznieniabehawioralne.pl/pracoholizm/karoshi-i-karojisatsu-pracoholizm-po-japonsku/

A Polska ?

W 2018 roku samobójstwo popełniło według danych GUS 4 441 Polaków, a według statystyk Komendy Głównej Policji – 5 182 (w 2019 roku – 5 255). Prób samobójczych było prawdopodobnie od 10 do 15 razy więcej.


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mwa
-1 / 3

Shit news
Liczba samobójstw w Japonii w 2016 była zbliżona do średniej europejskiej ( niższa niż np. w Belgii, nieco wyższa niż w Polsce ).
A jak widać na wykresie z CNN od tego czasu nastąpił spadek i nawet rok 2020 nie był zły. Mamy wyskok w 1 miesiącu i od razu medialna histeria. Wykres:
cdn.cnn.com/cnn/.e/interactive/html5-video-media/2020/11/28/Japan_Suicides_2015_Oct2020_780px2.png

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar arotka
0 / 0

Jakby ktoś chciał przeczytać, to u mnie na koncie jest artykuł o statystykach samobójstw z Polski 2019... także są przerażające.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erniklb
0 / 2

Ja sie chciałem niedawno zabić. Nadal o tym myśle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LubieWinoKazde
0 / 2

@Erniklb
A może by się tak napić:)
Jest tyle fajnych możliwości na siebie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O onkanalia
-1 / 3

ernik nie pierol mi tu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Amper80
+1 / 1

Spokojnie, spokojnie. Jeszcze rok-dwa lata i Polska będzie mogła "poszczycić się" jeszcze lepszym wynikiem samobójstw. Bieda, brak pracy, kredyty hipoteczne zbiorą swoje żniwo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Erniklb
0 / 0

Właśnie przez to picie sie wszystko wali. Życie sie wali na łeb na szyje. Po co żyć .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem