Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
8 22
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K Kirand
+8 / 8

Oho. PiS musiał sypnąć groszem. Będzie teraz wysyp troli, którzy będą udowadniać, że czarne jest białe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
+2 / 2

@Kirand szkoda, że nie ma tu opcji "nie wyświetlaj niczego od użytkownika {.......}" można było by filtrować te wszystkie polityczne trolle

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar samodzielny68
+1 / 1

Świetny tekst, ale chyba się przeliczyłeś: część mniej inteligentnych czytelników może nie zrozumieć ironii. Trzeba było dodać że "przecież się należy", "Misiewicz krulem" albo "ochrona pedofili najwyższym dobrem".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar samodzielny68
0 / 0

@Goretex Przed napisaniem komentarza sprawdziłem i to przecież musi być ironia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar egoiste
+3 / 3

To jest mentalność bitej żony, którą mąż co prawda tłucze, ale nie pójdzie na policję, nie poszuka pomocy, no bo przecież musi być wierna. I tak samo jest tutaj - co to jest to "donoszenie"? Jeżeli ktoś uważa, że władza w kraju łamie prawo to jak najbardziej powinien szukać pomocy tam gdzie się da. Widzę że wyznajesz standardy osiedlowych prawilniaków, którzy gdy drą mordę w nocy to jest ok, ale prawdziwa zbrodnia to jest zawiadomienie policji.

Wybrana demokratycznie partia ma rządzić w ramach prawa. Tobie się chyba coś pomyliło i wydaje ci się, że wygrana w wyborach daje władzę absolutną. PIS nie otrzymał nawet mandatu do zmiany konstytucji.

Reforma sądownictwa - a kto i na jakiej podstawie będzie oceniał który wyrok jest ok, a który nie? Nie zastanowiłeś się nad tym? Sędzia nie jest nieomylny, ale ten nad nim, który będzie oceniał jego wyrok już tak? Zwłaszcza że będzie politykiem w którego interesie mogą być takie a nie inne wyroki.

I które te wyroki są "rażąco niesprawiedliwe" i kto je takimi czyni? Pospólstwo które nawet punktu od ustępu nie odróżnia, ani artykułu od paragrafu, na podstawie "tekstu który przeczytasz w minutę"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 grudnia 2020 o 10:51

avatar YszamanY
+2 / 2

" ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite"
"my wiemy jak funkcjonuje w Polsce prawo. Ta opowieść o państwie prawa to bajka jest "
***** ***

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pikkewyn
-5 / 5

Autor demota nie przewidział, że demoty to nie jest miejsce do swobodnego wyrażania opinii. Taki demot zostanie momentalnie zasypany minusami dyżurnych. Z drugiej strony próbować warto, choćby dla spokoju sumienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar egoiste
+1 / 1

@pikkewyn Aha, bo swobodne wyrażanie opinii to polega na tym, że odbiorcy nie mogą skrytykować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pikkewyn
-2 / 2

@egoiste Oczywiście, że mogą. Masz w pełni rację. Tyle, że na demotach raczej nie panują zbyt zdrowe mechanizmy. Sam fakt tego, jaki content trafia na główną może na to wskazywać. Aczkolwiek muszę też oddać, że demoty robione przez bardziej konserwatywnych użytkowników są częstokroć mniej zabawne, sugestywne itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+2 / 2

Dlatego istnieje możliwość odwołania od wyroku i sądy wyższej instancji. A nawet skarga do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu. Reszty nawet mi się nie chce komentować, bo mi ręce opadły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem