Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
106 130
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Buka1976
+4 / 6

Ależ mu krzywdę uczynili. Tym co nie oglądali to zwisa a fanatycy kupią (o ile już nie mają) "antenę satelitarną". Wszak to taki nieznany wynalazek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A AdiJuve
-2 / 4

@Buka1976
Dokładnie raczej Rydzyk tego nie odczuje. Swoją drogą proponuję zwrócić uwagę na powody, próżno w nich szukać bronienia pedofili, pogoni za mamoną, upolitycznienia stacji tylko oczywiście jak zawsze ksenofobia i antysemityzm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+1 / 1

@Buka1976 --- Sama antena jeszcze niczego nie załatwia.
Aby odebrać sygnał danej stacji TV, to musi ta stacja być nadawana na dany obszar.
W Polsce TV Trwam jest odbierana z satelity Astra, która emituje sygnał tylko na obszar Europy.
Aby więc odebrać sygnał TV Trwam w Kanadzie, to musiałby on być nadawany na tamten obszar.
Czy tak jest?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Buka1976
-1 / 1

@JanuszTorun Satelita Galaxy 19. Wujek Google podpowiedział.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+4 / 14

Oby tak dalej. Utrudniać pasożytowi na każdym kroku i oby ostatecznie - zagłodzić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V vicrac
+3 / 7

No i prawidłowo - wolny rynek, czyli konsumenci (tamta stacja raczej nie zerwała współpracy ze względu na jakieś "dobro publiczne", tylko po prostu wykalkulowała, że współpraca z tym człowiekiem podkopuje jej wizerunek) zdecydowali, że nie chcą słuchać ani płacić hipokrycie, i w ten sposób powoli będzie się go eliminować z przestrzeni publicznej. Normalny, zdrowy mechanizm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zomos
+6 / 10

Justin Trudeau premier Kanady, syn Pierre`a Trudeau - Gość który doprowadził do odejścia Partii Liberalnej od wolności osobistej i gospodarczej do socjalnego państwa opiekuńczego. Program akutalnej partii liberalnej to min. Wprowadzenie nowego progu podatkowego z podatkiem 33%, rozszerzenie naszego odpowiednika 500+ o 2,500 usd przy 4 osobowej rodzinie, 100mln usd na uchodźców z Syrii. Samego Trudeau też ciężko nazwać liberałem a bliżej mu komuniście bo zwiększa podatki i zwiększa wydatki państwa i jednocześnie żąda uchawala budżet z minimalnym deficytem właśnie na tzw. opiekę, URATOWAŁ BOMBARDIERA za 370mln cad z podatków obywateli(coś jak u nas ratowanie na siłę górnictwa czy Ursusa tudzież PESY - tyle że za 1mld złotych) który zwolnił 14,500 ludzi a zarząd dał sobie 33mln nagród za tę akcjęa teraz ludzie z zarządu Bombardiera siedzą w Trudeau Fundation. A już o polityce Trudeau na podstawie ideologi genderyzmu to temat na inną bajkę...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
-1 / 9

Z ciekawości - co dokładnie miało miejsce w radiu MaRyja co miało treści rasistowskie, antysemickie, nieeuropejskie, antyimigranckie, ksenofobiczne, i nienawistne?

Bo podejrzewam ogólny ból d^py związany z modą i kościelnymi nastrojami - a jako pretekst dali te ogólniki.... kościół jest przecież bardzo tolerancyjny i miłujący, szczególnie pedofili w ich szeregach. Czyżby pedofobia ze strony kanadyjskiej stacji? hmm?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
0 / 0

@teszwonsz
zachod jest duzo bardziej przewrazliwiony na rasizm antysemityzm i ksenofobie niz polska
tak ze to co wg naszych standardow jest ok, na zachodzie juz moze podejsc pod rasizm
idac dalej, nie wiem jak to wyglada teraz, ale 20 lat temu mialem nieszczescie spedzac rodzine na wsi u brata dziadka ktory z eks komucha zrobic sie radiomaryjny, i zapamietalem audycje w ktorej prowadzacy najpierw obwinial zydow o wszystkie nieszczescia jakie polske spotkaly w przeciagu ostatnich 100 lat po czym wmawial ludziom ze politycy inni niz ci ktorzy popieraja radio maryja to zydzi.
kolejna rzecza jest to ze rm czesto gosci na swoich lamach wolniewicza ktorego wypowiedzi czesto sa pelne nienawisci do wszystkiego co stoi w opozycji do konserwatywnego katolicyzmu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+1 / 5

@mieteknapletek pomijając zasadność (żydy odpowiadają za wiele tylko że nie wolno o tym mówić bo antysemityzm, lista polityków żydów u władzy - mimo że pozmieniali swoje imienia to lista jest dostępna w necie) i prawdziwość tego co słyszałeś... to jednak to co było 20 lat było niewystarczające by przerwać współpracę. Także fajnie było by znać jakieś konkrety co się zadziało ostatnio, a co dokładnie było powodem / pretekstem zerwania współpracy. Z czystej ciekawości.

Mi np usunięto konto na yt za mowę nienawiści, groźby czy tam inną negatywną energię - mimo że w czasach cenzury i inwigilacji nie przyszło mi to nawet do głowy i nigdy tego nie robiłem. Tam trzeba się pilnować najgorsze co robiłem to w komentach podawałem fakty typu: że obecnie jest więcej czarnych niewolników niż Ameryka miała w całej swojej historii, że targi niewolników były zdominowane przez żydów oraz flota transportująca była prawie w całości żydowska. Że to murzyny zniewalali swoich braci i ich sprzedawali a nie biali na nich polowali. A to tylko jakieś 2 procent wszystkich moich komentarzy. Takie cośbłyskawicznie usuwali albo nie przechodziło filtrów mimo że wulgaryzmów nie było, ale konta nie ruszali, a nagle bum i konto usunięte bo "przynajmniej jeden mój komentarz głosił coś tam niepoprawnie politycznego i jakaś przemoc i nienawiść" pytam który komentarz konkretnie, to nie potrafią udowodnić i go podać / odpowiedzieć.
Także w czasach "wolności słowa" żądzą tym ogólniki i bezpodstawne oskarżenia by kogoś uciszyć, zerwać współpracę a to nie jest fajne.
Jak chcą zerwać współpracę bo mam taki kaprys to spoko, mają prawo. Ale jak zrywają współpracę bo jesteś ^uj, cham, bijesz kobiety i czcisz hitlera z szatanem to niech chociaż mają i przedstawią dowody że tak jest, a nie że "mają takie odczucia"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S staryy
+1 / 1

król cwaniaków t.r. to mistrz w wykrywaniu frajerów..bogatych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
0 / 0

Się obudzili

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LordArchest
0 / 0

Ja nawet nie wiedziałem że ktoś puszcza Radio Maryja za granicą. Ale cieszę się :P Mniej dla tej czarnej mafii :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem