Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
342 353
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A adamis62
+2 / 2

Ale co tu odkopywać? Ledwie przyprószone.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J J_R
+1 / 3

Problem w tym, że to nielegalne. Jak chce mieć własne miejsce parkingowe, to powinien je albo wynająć, albo kupić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Pawulon
-1 / 5

@J_R
legalne czy nielegalne ale sluszne! masa jest sepow a pomachac 5min lopata nie ma komu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J J_R
0 / 0

@El_Pawulon Sądy sądami, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie? Po coś się płaci podatki. Jak nie jest się zadowolonym z pracy urzędu miasta, to można zawsze zagłosować na kogoś, kto zapewni poprawną obsługę mieszkańców przez urzędy i spółki miejskie.

Samowola jest ostatnim z rozwiązań i prawdę mówiąc dość boleśnie lubi się skończyć, władza nie znosi konkurencji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 grudnia 2020 o 10:24

E El_Pawulon
0 / 0

@J_R
po pierwsze jaka samowola? to moga byc miejsca pod czyims domem, albo we wspolnocie mieszkaniowej na prywatnym terenie i wladzy nic do tego. jezeli jest podmiot odpowiedzialny za odsniezanie miejsc to oczywiscie mozna mu eskalowac i czekac na reakcje... ale w tym czasie zanim cos sie poprawi (o ile sie poprawi) to zeby zaparkowac to odsniezyc trzeba. i nie ma absolutnie nic zlego w tym ze jak ktos sobie odsniezy a innym sie nie chce ze ma za zle jak ktos mu to miejsce zajmie. pomysl sobie: wracaz z pracy, wszystkie miejsca zakopane na 30cm, parkujesz gdzies przy ulicy, odsniezasz miejsce, wracasz po swoje auto a tu cyk: zajete.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J J_R
0 / 0

@El_Pawulon Tworzysz i tworzysz. Jak nie jest to jego prywatne miejsce parkingowe (znaczy się nie jest wpisane do ksiąg wieczystych jako jego, lub nie jest przez niego wynajmowane od prawowitego właściciela), to nie ma prawa tak blokować do niego dostępu. To jest wszystko w temacie co mu wolno. Jak sobie pozwala na więcej, to jest to samowola.

Jak już pisałem wcześniej, jak się nie jest zadowolonym z pracy ludzi odpowiedzialnych za utrzymanie zamieszkiwanej okolicy, to prawie zawsze są środki demokratyczne, by ich wymienić, tylko trzeba ruszyć d.

Opisałeś też sytuację, która rzadko kiedy ma miejsce, większość miłośników nielegalnego okupowania miejsc parkingowych robi to 24 na dobę, jak wyjeżdża do pracy, to rzuca sobie na miejsce taką blokadę i tyle.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 stycznia 2021 o 11:56

E El_Pawulon
0 / 0

@J_R
to Ty bajki tworzysz, mieszkam na wielkim blokowisku i jakos takich tabliczek nie widzialem. masz jakies dowody na ta "wiekszosc" czy sobie tworzysz na poczekaniu zaleznie od potrzeb i relatywizujesz?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J J_R
0 / 0

@El_Pawulon Wiesz co, ciężko jest prowadzić dyskusję z kimś, kto pisze raz na tydzień czy dwa. Tak więc sorry, ale ja wysiadam. Pa pa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wentyl3
+1 / 1

Lepszym rozwiązaniem jest zaparkować na odśnieżonym i "odkopać" drugie.
Nie musicie dziękować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem