Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
208 227
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S sceptyk_kazio
+2 / 4

ale magia, czego nie rozumiecie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar polm84
+6 / 10

Zaraz bedza komentarze, ze lekarze chca go uciszyc bo traca przez niego kase, albo jakies takie "mundrosci"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P przyplyw
-1 / 3

@polm84 twój tekst to standardowa procedura z podręcznika Goebbelsa żeby zapobiegać krytyce i wzbudzać wstyd ale niestety nie ... nikt się na to już nie nabierze - ile masz lat? 12? naprawdę myslisz że jesteś mądrzejszy od kogokolwiek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
+9 / 11

Zięba skończył budowę maszyn, wyjechał zagranice gdzie pracował fizycznie. Skończył tam kurs hipnozy, dzięki czemu stał się wybitnym specjalista w dziedzinie medycyny.. Powrócił do Polski i zaczął promować wiedzę. Jego książka stała się bestselerem, a sklep w którym sprzedawał suplementy przynosił miliny zysków. I trudno z nim cokolwiek zrobić. Suplementy diety to z punktu widzenia polskiego prawa to prawie to samo co jedzenie. Nie jest lekarzem i nie podaje sie za niego więc nie ma jak go skazać za to, że niewłaściwymi zaleceniami przyczynił się do utraty zdrowia i życia ludzi. Państwo jest praktycznie bezradne. Ostatnio ma problemy, bo handlował bez pozwolenia, ale zdziwiłbym się jak dostał coś więcej niż grzywnę. Promowane przez siebie produkty sprzedaje teraz w innym sklepie. Jakiś doktor go pozwał za pomówienia, ale znowu bedzie go to kosztowało najwyżej kilkudniowy zysk.
Dziwić może jedynie, że tylu ludzi mu wierzy. Wiadomo, że na medycynie się nie zna. Na farmacji czy chemii najwyraźniej też. Witamina C jest zawsze prawoskrętna. Lewoskrętny kwas askorbinowy nie wykazuje aktywności biologicznej więc witaminą nie jest. W sprzedawanych przez niego produktach też go nie ma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P przyplyw
-3 / 5

@PaulVanGogh jak ty zrobisz eksperyment myślowy i przeczytasz jego książkę (a widać po wypowiedzi że nie czytasz za bardzo nic poza pudelkiem i wiadomościami rządowymi) to zobaczysz setki odniesień do badań naukowych które było robione kiedyś a zostały pominięte lub zapomniane, Zięba nie ma żadnej swojej teorii on w książkach skompilował tylko setki/tysiące badań które na przestrzeni robili naukowcy i opisywał ich skutki tak więc ... gratuluję ignorancji - już wolę ziębowców bo ci reprezentują zdecydowanie jakiś poziom intelektualny w przeciwieństwie do trolowatych pelikanów któzy powołują się na "naukę" a nawet nie potrafią jej przeliterować

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+5 / 5

@przyplyw

"setki odniesień do badań naukowych które było robione kiedyś a zostały pominięte lub zapomniane"

Otóż to. Nauka akademicka w razie wątpliwości lub pojawienia się nowych metod, robi nowe lepsze badania a te, które były błędne lub się zdezaktualizowały, posyła w zapomnienie. Ziębopodobni niczego nie porzucają. Ktoś kiedyś wymyślił jakąś pamięć wody, jakąś teorię eteru czy płaską Ziemię i to będzie straszyć już zawsze. Bo ktoś to wymyślił, więc pewnie coś w tym jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kowboj
+2 / 2

Ten zięba to od urodzenia jest taki głupi, czy to przyszło z wiekiem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+3 / 3

@kowboj Pieniądze nie śmierdzą, a prostytucja niejedno ma imię.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P przyplyw
0 / 10

Nie wiem a wypowiem się, czytał ktoś te książki Zięby? Otóż ja czytałem, znajdziemy tam między innymi porady żeby unikać cukru, suplementować się witaminami D, K2 C itd... co jest niedobrego we współczesnej żywności i również jakie terapie na jakie choroby w ciągu historii wymyślili naukowcy i lekarze (nie Żięba) łącznie z antynowotworowymi terapiami.... Jednocześnie są opisany skutki leków np chemioterapii oraz statystyki z tym związane.

Ale uczestnicy farmy troli działają bo to nie może tak być że ludzie leczą się bez leków, nie może tak być że są zdrowsi i mniej chorują no i nie pozwolimy na to żeby mozna było unikać i zapobiegać nowotworom bo nasze koncerny żywnościowe dbają o to żebyście mieli nowotwory a nasze koncerny farmaceutyczne będą z kolei was z nich leczyły.....

Osobiście uważam że Zięba w tym procesie nie ma szans bo lekarz nigdy nie nada na innego lekarza i kazdy biegły sądowy będzie przeciwko niemu ale uważam że każdy człowiek powinien przeczytać alternatywne terapie i wiele innych książek podobnych do ksiażek Zięby

Odpowiedz Komentuj obrazkiem