Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
414 437
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
O Obiektywny1
0 / 2

@rasizm45 Raczej: co druga odoba to watykański agent.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 0

@peghehe
No tak, Trump ruski agent, dlatego jego rywalka Clinton tak z ruskimi się przytulała XD
A brexit to wcale nie wina rządzących którzy mieli gdzieś swoich obywateli. Nawet w tendencyjnym filmie "Brexit" z 2019 pokazano to mniej spiskowo od ciebie.
A Macierewicz to wróg Rosji, dlatego wraz z innymi pisdusiami tak podkopują z ruskimi dyplomacje. Ale Tusk chwalący Putina po Smoleńsku już nie był ruskim agentem XD
Pamiętasz jak w Rosji, starano się przywitać Polaków na mistrzostwach świata? Zapewne nie, bo TVPiS tego nie chciało pokazać, a proUE TVN i Polsat również...
No cóż, czego się spodziewać po tym, jak komuś zdanie nie pasuje, to na pewno ruski agent, albo niemiecki, w zależności od światopoglądu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 0

@peghehe
Twierdzisz, że TVPiS pokazało jak Ruscy przyjmowali Polaków podczas mistrzostw??? XD
Nie ośmieszaj się chłopczyku. Oczywiście, wyzywasz od pissu, bo nic innego nie potrafisz więcej, a pisu nienawidze, ale w przeciwieństwie do ciebie, nienawidzę go na równi z po.
Umiesz tylko napisać parę teorii spiskowych propagowanych przez innych POtrolli, czy innych lewaków którzy wszędzie widzą ruskich agentów którzy dyktują światu co ma myśleć, a potem twierdzicie, że ruscy nic nie mogą XD
No Zdecydujcie się.
Co do Brexitu, to tak jak mówiłem na przykładzie filmu z 2019 roku. Ale ty będziesz wierzył w teorie spiskowe. Bo jak ktoś, nie myśli tak jak ty, to jest dla ciebie ruskim agentem.
Typowe myślenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 grudnia 2020 o 9:37

R konto usunięte
0 / 0

@peghehe
Nie jesteś? To za kim jesteś? Kolejny niemy wyborca który na nic nie głosuje a potem narzeka?
Raczej kolejny który nie chce się przyznać do swoich przekonań.
Tak, pije do filmu Brexit, którego zapewne nie oglądałeś. Bo za mało tam ruskich agentów.
Nike mieszkasz w PL, to skąd wiesz co i jak w pl? Z Wyborczej? Z TVNu? A może CNN oraz ZDF.
A no tak, "szukam bardziej alternatywnych zrodel" = "czyli takie jakie mnie odpowiadają".
"do tego zamieszkiwalem w uk lat 10 wiec mysle ze mam wiecej pewniejszych info niz ty" No tak, bo TY tak mówisz, to musi być prawda XD
Podfobno siłą argumentu nie jest to kto je wymawia tylko to jakim jest argumentem.
XD Potwierdzono zaangażowanie służb rosyjskich w wyborze Trumpa. Cóż, zgodnie z konstytucją USA wtedy powinien zostać od razu odsunięty od stołka. No ale "lewicowe media" tak powiedziały, to im wierzysz. Tak samo w W.Brytani, byli pewni, propaganda, że niby ktoś tam coś tam, to wszyscy już "potwierdzone". Jak mediom i aktualnej narracji coś nie wychodzi, to zawsze nagle stwierdzają, o ruskich atakach, bo przecież na Trumpa nikt nie głosował.
A jak tam z twoim kochanym Bidenem? Jak FB i Google robiło wszystko by utajnić powiązania z przemysłem zbrojeniowym to już według ciebie było okej? Zapewne nawet o tym nie słyszałeś.

"co do tego jak ruscy przuyjmowali polakow na mistrzostwach sie nie wypowiadam bo nie pamieta"
No właśnie, i wypowiada się osoba "lepiej doinformowana" XD
" za to pamietam przyjecie ruski kibicow w wawie ze dwa lata wczesniej" To faktycznie, to samo. XD
Szkoda, że nie wspomniałeś Katynia, to takie niedawne.

" a na marginesie IQ prawakow jak i ich wyborcow doprowadzilo do stanu ze jak nazwiesz kogos lewakiem to prawisz mu komplement"
Dla każdego lewaka, określenie lewak to komplement. Dziwnym trafem, cały czas się o to oburzają i piszą "prawak" co jest odpowiedzią na "lewaka" a nie tak jak słowo "lewak" nazwanie osoby o skrajnie lewicowych poglądach.

Oczywiście nie mogło zabraknąć wychwalanie samego siebie, bo przecież musisz podkreślić jaki to jesteś wybitny. Jednak czego można wymgać od osoby która nie umie pisać po polsku, raz zaczyna zdanie z dużej a raz z małej litery i kończy swoje wypociny przeciwnikiem. Wnieśliście tak wiele, że za lewicą ciągnie się morderstwa za komuny, aktualny coraz większy podział społeczny, im bardziej lewackie państwa tym większą kontrole wprowadzają. Byłem w USA, wiem jak tam te wasze lewakie dogmaty działają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 0

@peghehe
O, i się przyznał jak to głosował na KO, tak jak powiedziało 40% Polaków. Oczywiście "WY" wybraliście mniejsze zło, a w ostatnich wyborach ci sami mówili tak o "PiS'. Oczywiście, będziecie mówić o tym jak to "konfa" jest zła, Biedroń i jego wesoła kompania to już wszyscy zapomnieli, a teraz Polska2050 zbiera trędy u tych wiecznych wyborców POPiS.
Zresztą, co czemu głosujesz? Skoro za granicą miałeś lepiej? Czemu tam nie jesteś?
"brzmisz mi troche jak troll ktory ma za wszelka cene skierowac uwage w jedna strone"
Ani razu nie powiedziałem za kim jestem, ale tacy jak ty, widzący tylko jedną słuszną narrację od razu wrzucają do worka z napisem "moi polityczni wrogowie" w twoim przypadku to konfa, to mówi samo za siebie.
Ledwie piszesz po polsku, ale wielce na Polsce się znasz. Wątpię by leżało ci na sercu dobro polski i Polaków, skoro wg ciebie dla ciebie wybory to nie wybory tylko odsuwanie tych drugich.
Oczywiście, już dawno zszedłeś z dyskusji o ruskach bo wiesz, jak beznadziejną wiedzę z kategorii dezinformacji i fejknewsów masz. Bo ty masz "alternatywne" dane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 0

@peghehe
Akurat jako mr.alfa i omega przedstawiłeś się ty. No ale, uderzanie we mnie projekcją, nic nie zmieni. Twoje argumenty dalej będą na tym samym poziomie co były. Czyli na dnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 0

@peghehe
Twoje "informacje z alternatywnych stron" to branie wszystkiego jak leci co ci pasuje. Już dostałem łatke ruskiego trolla co oznacza, że wszędzie ich widzisz. Typowe samozaoranie. Konfe uważasz za gorszą od pisu, bo jesteś kolejnym wyborcą POPiSu.
Dobrze, że przyznajesz, że babrasz się w teoriach spiskowych. No i oczywiście, przekupny i fałszywy Biedroń to dla ciebie najlepszy kandydat XD który jak targowica sprzedałby polskę UE. Ale to tobie odpowiada. Możesz kłamać jak to chcesz dobrze dla Polski.
Ja podałem fakty, a ty tylko bajki o stwierdzeniach lewackich mediów które nijak się miały w rzeczywistości.
To ty uważasz się za geniusza, mam cie zacytować?
"ze jest myslaca jednastka ,czesto oczytana ,wyksztalcona i posiadajacy organ zwany mozgiem , nie bedacej tepym narzedziem nie wiele bardziej rozgarnietych religinych swirow. Do tego wnoszacej do spoleczenstwa wiele wiecej niz typowy prawicowiec , to oczywiscie moje zdanie wynikajace z obserwacji poszczegolnych grup," ah, jak tobie ktoś napisze to co ty to wielce oburzony. Żałosne.
Jesteś zwykłym lewicowym pożytecznym wyborcą. Nie potrafisz powiedzieć nic po za kłamstwami małych gazet internetowych które na siłe starają się przyciągnąć czytelników którzy szukają potwierdzenia swoich teorii spiskowych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 0

@peghehe
Ledwie idzie zrozumieć ten bełkot gościa, który nawet kropek nie umie stosować.
Typowy fan teorii spiskowych, wszędzie ci ruscy jak ci nie pasuje, ale jak ci pasuje to już 100% ludzie tak chcieli.
Nie musi minąć nawet miesiąc, młotkiem jesteś ty. Zobaczysz świat za rządów Kamali Haris.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
+18 / 34

Nie zapominajmy, że to też autor książki o Macierewiczu. Jak widać wszystko co pisze Pan Tomasz Piątek poparte jest mocnymi dowodami! Antoni nawet nie odważył się go podać do sądu. Dziwię się, że opozycja nie wykorzystuje i nie nagłaśnia tych faktów! Z nich jasno wynika, że PiS to sługusy Moskwy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
+2 / 8

@zomos Masz jakiś kompleks pipeczki? Zgłoś się do jakiegoś dobrego psychoterapeuty! Powodzenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
-2 / 2

@VenarNarco jak dziennikarz ujawni informatora to już nie ma informatora, szczególnie jeśli ujawnia go każdemu komentującemu demoty, który sobie tego zażyczy.
Wg mnie fakt, że przed sądem się wybronił to oznacza, że uzyskane przez niego informacje jednak nie były kłamstwami/pomówieniami/przeinaczeniami. Mi to wystarczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VenarNarco
-1 / 1

@Vinyard
Mój komentarz odnosił się do Macierewicza i książki o nim, nie napisałem tego sorry.
Co do wyroku sądu Lisiecki kontra Piątek dobrze byłoby przeczytać uzasadnienie, bo że wygrał to trochę dla mnie za ogólnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V Vinyard
+1 / 1

@VenarNarco nie napisałem, że wygrał, tylko że się wybronił. Niby to samo ale jednak nie do końca. W sensie tak: sąd nie uznał, że autor napisał nieprawdę, ale gdyby ktoś chciał na podstawie tego materiału oskarżyć osoby opisane w książce to raczej nie ma na to szans. Czyli nie przegrał ale też nie wygrał. Taka prawnicza sztuczka :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zomos
+1 / 9

A z Berlinem i Waszyngtonem nie mają ? Jak to było ? Kondominium Rosyjsko-Niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym? A Ty dalej myślisz że żyjesz w jakimś wolnym kraju ułomie który zamiast obalić rząd robisz sobie happening i o 21 wracasz do domciu bo trzeba iść spatku a także wydajesz ludzi którzy chcą zrobić coś konkretnego ? Aha. Naród przegrywów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+3 / 7

@zomos W Polsce to ni przejdzie .Amerykańskie parcie imperalne dało POlsce więcej pozytku niz rosyjska indoktrynacja i manipulacja. Książek o tym jak Rosjanie mącą w Polsce od 2010 roku, a zwłaszcza od 2015, jest kilka. W tym słynna "Katastrofa Posmolenska", wydana kilka lat temu. Świetnie pokazano jak obecna władza, media z nią związane sa częścią rosyjskiej agentury w naszym kraju. Agentura ta utrzymała się mimo upadku PRL To jedne z ogromnych błędów ojców zmian ustrojowych 1989 roku. Odcięcie się od tamtego systemu winno być kategoryczne i jednoznaczne. Niestety, tego nie zrobiono. I do dziś płacimy za to ogromną cenę. Amerykanie raz ustąpili. W 1944 roku w Jałcie. I dla Europy skończyło się to podziałem i daleko idącą ostrą rywalizacją. Do dziś nie zakończoną, jak widać. Gdyby prezydent USA był mnie ufny Stalinowi, to Polska nie zostałaby zniszczona przez rosyjską agenturę po tym okresie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 grudnia 2020 o 14:12

E El_Polaco
+1 / 7

Chyba najgorsze jest to, że "Do Rzeczy" to jest, albo przynajmniej był, dość umiarkowany prawicowy tygodnik. Dlatego czasami zdarzało mi się to czytać, żeby mieć jakieś pojęcie, jak prawicowe media przedstawiają jakieś wydarzenia. Przecież "W Sieci" czy niezależna to szmatławce, gdzie niekoniecznie dba się o jakąkolwiek kulturę wypowiedzi

"Do Rzeczy" niby miało reprezentować wyższy poziom, ale przestałem wierzyć w cokolwiek, co piszą, gdy przeczytałem artykuł o hiszpańskiej wojnie domowej. To był hymn pochwalny na część Franco. Na dodatek podali błędne dane, zaniżyli liczbę ofiar jego reżimu, a zawyżyli liczbę ofiar lewej strony. Jeśli dopuszczają się aż takiej manipulacji, to jak można im wierzyć?
Oczywiście media z drugiej strony barykady też nie są obiektywne, ale tam zauważyłem pomijanie niektórych faktów czy własną, często zbyt daleko idącą, interpretację jakiegoś wydarzenia. Ale nie tak ordynarne kłamstwo.

Także jak ktoś może mi podać jakieś rzetelne prawicowe źródło informacji, to chętnie się zapoznam. Powtarzam, rzetelne, a nie na siłę forsujące jakąś ideologię czy poglądy, ignorując fakty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P peghehe
0 / 2

@El_Polaco chyba sobie nie poczytasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem