Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
158 180
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F konto usunięte
+7 / 7

Przecież swoim demotem wykluczasz dobrowolnosć, bo uznaniowo żądasz aby zostały zaszczepione grupy zawodowe, które nie mają nic wspólnego z tworzeniem czy sprowadzaniem szczepionki, więc skoro sam nie ufasz szczepionce i masz ją za zagrozenie, dlaczego w ramach jakiejś abstrakcyjnej dobrowolności chcesz zmusić kilka milionów Polakow do takiego działania? Bo budżetówka? To co? Oni nie odpowiadają za szczepionkę. Demot bez sensu. Jak już niech się szczepią ci, co ją wymagają od spoleczeństw lub czerpią z tego zyski i na sobie wykażą brak znaczacych skutków ubocznych. A cała reszta wymienionych ludzi? "Bo ja jezdem podatnikiem i ich utrzymujem?" Weź nie śmieszkuj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+5 / 5

"Krew oddajemy dobrowolnie. Kto nie odda krwi nie dostanie śniadania. Kto nie dostanie śniadania nie będzie mógł oddać krwi. Kto nie będzie mógł oddać krwi nie będzie mógł mieszkać w naszej noclegowni. Przypominam, krew oddajemy dobrowolnie."
Polski film z 1981 r. Wojna Światów- Następne Stulecie" - genialny i wieszczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 grudnia 2020 o 18:00

S sajmiria
+3 / 3

Nie - najpierw szczepimy rząd, służby mundurowe, urzędników i czekamy 3 lata. Jak nie padną to szczepionki są bezpieczne i przeszły właśnie ostatnią fazę badań klinicznych. Jak padną - zerowa strata a wiemy, że jednak nie były bezpieczne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem