Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
423 519
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Ashardon
+65 / 93

Z kimś na takim poziomie nie warto nawet wchodzić w polemikę. Zakrzyczy, obrazi i tyle z tego będzie.
Nadmierne emocje to z reguły oznaka braku argumentów.
Radziłbym dyskusję pt. "szczepionka na COVID" oprzeć właśnie na rzeczowej dyskusji. Przede wszystkim, spokojnej.

Nie mogę jednak przejść obojętnie obok stwierdzenia, że lewica zawsze chciała budować lepszy świat. Cóż może i chęci były, ale o ZSRR, Kubie, Kambodży. Wietnamie, Chinach czy wreszcie Korei Północnej nikt chyba nie powie "lepszy świat", prawda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Siemanoooo
+15 / 25

@Ashardon zapomniałeś o obecnej kolebce lewicy czyli Wenezueli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+27 / 39

@usiek1992 Nie porównywałbym każdego, kto ma obiekcję co do tej szczepionki do "foliarza".
Mam wszystkie szczepienia, mój syn również, ale co do tej jestem sceptyczny.
Do antyszczepionkowców mi tak daleko, jak z mojej Bydgoszczy do Rzeszowa na piechotę, ale nie zwykłym kupować kota w worku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S siaty
-3 / 13

@usiek1992 a dla ciebie źródłem wiedzy jest TVP?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
-4 / 18

@Ashardon Wiesz, akurat z podobnym tonem, może mniej wulgarnym, ale jednak podobnym, spotykałem się od przeciwników szczepień. Tak więc wydaje mi się, że odpowiedział na właściwym poziomie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 grudnia 2020 o 15:17

U usiek1992
0 / 18

@siaty Dla mnie źródłem wiedzy są rzetelne badania naukowe i opinia wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny wirusologii (w temacie szczepień na COVID-19), a dla Ciebie? I może Cię zaskoczę, ale TVP jest dla mnie propagandowym ściekiem. Niestety dla foliarzy i innych ludzi widzących zerojedynkowo takie połączenie może być nierealne, a szkoda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 grudnia 2020 o 16:26

K Kamikadze10001
+9 / 23

@usiek1992 przykład dają medycy - większość z nich nie zamierza się szczepić na koronkę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Siemanoooo
+7 / 13

@nimitz77 wywód przysłowiowego gołębia przy szachownicy. Nasrał, przewrócił figury i chełpi się że wygrał partię xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
-1 / 7

@Ashardon

Poważnie?.. mówisz o systemach z lat 50-60 były znaczne lepsze niż systemy kapitalistyczne. tam panował brutalny zamordyzm a biednych ludzi miano za nic. prawami cieszyła się garstka bogatych białych sukinsynów, rasizm i segregacja rasowa była na porządku dziennym . USA ma po prostu świetny PR nic więcej a w swoich działaniach często nie różniła się od działań nazistów. Poczytaj o nieludzkich eksperymentach w USA .
https://en.wikipedia.org/wiki/Unethical_human_experimentation_in_the_United_States


Świat zachodni i USA zmieniły się w latach 60-70tychn wraz z buntem młodzieży . Hipisów , dzieci kwiatów jakie głosiły jak by nie patrzeć ideały socjalistyczne liberalizmowi w życiu społecznym, równości , sprawiedliwości , praw dla mniejszości pod hasłem make love not war . To za ich działaniami zniesiono segregacji, wprowadzono ubezpieczenia , przestano prześladowac związkowców i wiele innych zmian wy tedy zaszło.
Miesteyy w latach 80tych blok wschodni zaczął być nie wydajny głównie z powodu militaryzmu i nie nadążaniu za potrzebami społecznymi . Za dużo inwestowano w przemysł zbrojeniowy z mało w przemysł wytwórczy , poza tym centralne planowanie sprawdza się w makroekonomii ale w skali mikroekonomii nie działa całkowicie . Nie nadążanao za rozwojem technologicznym związanym z elektroniką. Poza tym chęć kontroli wszystkiego zwłaszcza drobnej przedsiębiorczosci w imię zasady komunizmu ze wszystko ma być państwowe uniemożliwiało rozwój i wynalazczość przez co blok wschodni był skazany często na wtórne kopiowanie zachodu.


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KudlatyRyj
+4 / 10

Tylko, że Ci wirusolodzy w jaki sposób zagwarantują Ci, brak skutków ubocznych w okresie dłuższym niż kilka miesięcy skoro szczepionką powstała w 8 MIESIĘCY ku*wa mać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
-2 / 2

@Ashardon Bo chciała, a że nie wychodziło to inna sprawa. Socjalizm(ideał lewicy) to utopia nie do zrealizowania ze względu na naturę człowieka. W naszym kraju był komunizm i teraz bardzo źle się kojarzy co jest naturalne i zrozumiałe, ale warto spojrzeć skąd w ogóle się wzięło masowe poparcie dla takich idei? Z porażających jak na nasze standardy nierówności i wyzysku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daante
0 / 0

Biorąc pod uwagę możliwe zyski, do orac zaprzęgnięto znacznie większe zespoły i dano im znacznie większe środki. To nie tak że lata laborant z probówką, tu pracują superkomputery, to jest XXI wiek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S skaater9500
+25 / 35

Słowa nie zrozumiałem z tego kretyńskiego bełkotu. Mógłby to ktoś przetłumaczyć na język ludzki?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szuszutoja
+17 / 25

Nie jestem foliarzem, czytam argumenty obu stron. Ze strony farmacji mam informację, że np. na 30000 badanych połowa dostała placebo i wśród nich zachorowało 95 osób, czyli około 14900 nie zachorowało. Badania mają zaplanowane zakończyć 28.10.2022, nie badali ludzi poniżej 16 lat i nie badali wpływu na ciążę (nie zalecają zachodzić 2 miesiące po szczepieniu), nie badali wpływu na płodność, ani na matki karmiące. Z drugiej strony czytam taką pracę i wiele źródeł na ten temat... kto bardziej merytorycznie wyjaśnia temat wg was? https://sablane.pl/artykuly/jest-zle-i-moze-byc-znacznie-gorzej/

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J konto usunięte
+2 / 20

@szuszutoja Szury nie mają argumentów. Mają lęki, braki wykształcenia i debilne wyniki dedukcji na podstawie luźno powiązanych faktów, których zazwyczaj nie rozumieją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+2 / 10

@szuszutoja
Słowo "klucz"...
"Ze strony farmacji mam informację" - wszelkie badania, statystyki pochodzą od producenta. To rzeczywiście wiarygodne źródło...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szuszutoja
+1 / 1

@KaczyKac nie wiem czy zrozumiałeś - farmacja sama informuje, że na 15 tys. ochotników placebo zachorowało w sumie 0,6% badanych...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nexpron
+19 / 21

Grafika Pająka Jeruzalema (komiks Transmetropolitan) na poparcie swojego tekstu? Autorowi chyba trafiła się spora dawka sporyszu w pieczywie, że ma taki odlot. Pająk słynął z najlepszych tekstów dziennikarskich; nie unikał trudnych tematów. A to nawet nie tekst. Poza tym może najpierw mały komentarz o tym, dlaczego prezes Pfiztera nie przyjął szczepionki. Bo to trochę dziwne, prawda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 grudnia 2020 o 15:03

B Bergara308
+16 / 26

Naprzeklinał, naprzeklinał, wiec musi mieć racje. Nie to co te mądralinskie, gadają, gadają, a nic z tego nie wynika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Maciar8i2
+17 / 23

Kolejny emocjonalny wpis. Bardzo łatwo manipulować w ten sposób w tę czy inną stronę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piotrKrokodyl
+5 / 11

Ja co do szczepionki mam lekkie obawy ponieważ zostało przygotowana na szybko. W marcu wszyscy specjaliści mówili, że szczepionka najwcześniej za 2 lata, a tu proszę 8-9miesięcy i już jest i to kilka. Jeśli chodzi o szczepionkę Pfizera to trzeba pamiętać, że firma zastrzegła sobie, że nie bierze żadnej odpowiedzialności za powikłania oraz firma ma bogatą historie wypłacania odszkodowań za inne szczepionki.

Dodatkowo brakuje mi odpowiedzi na najważniejsze pytanie: dlaczego jedni przechodzą chorobę bezobjawowo lub lekko a inni lądują w szpitalu (mam tu na myśli przypadki osób bez chorób współistniejących). Może dla mojego organizmu ta choroba nie stwarza zagrożenia. Odpowiedź na to pytanie przyśpieszy także proces szczepień bo będzie można szczepić tylko tych, którzy faktycznie tego potrzebują.

Chętnie się zaszczepię ale pewnie najwcześniej koniec lutego gdy już kilkanaście milionów ludzi będzie zaszczepionych, powikłań będzie poniżej 3% i nikt kto wziął szczepionkę nie zarazi się korona-wirusem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S samerun25
+3 / 3

@piotrKrokodyl, myślę że raczej tak na 99,99% nie zaszczepisz się w lutym. Patrząc na to co się dzieje i wszelkie problemy logistyczne to możliwe że realnym terminem szczepień większości nas będzie jesień 2021 do może wiosna 2023. Wyprodukować to łatwiej niż przechowywać. Ale czas zweryfikuje moje słowa. Może się mylę. Obym jednak się mylił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+14 / 18

już wiem kto wymyśla hasła na protesty kobiet.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dinus84
+13 / 19

nie jestem w stanie zniżyć się aż do tak skrajnie niskiego poziomu inteligencji, żeby cokolwiek zrozumieć z tego bełkotu... to pisał jakiś typowy Sebix?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alakinjjsk
+4 / 8

nie, to jest doktor nauk humanistycznych,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alakinjjsk
+8 / 8

przekonał mnie, lecę się zaszczepić i będę mógł mówić, że reszta to, foliarze i mordercy, którzy zabijają wszystkich nie nosząc maseczek, nie myjąc nóg i pach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+8 / 14

Nie wiem kim jest ten cham i prostak który pisał te wypociny. Ale jeżeli jest jednym z tych celebrytów mających reklamować szczepionkę o ktorych wygadał się niedzielski i matyja to foliarze mogą spać spokojnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kamikadze10001
+5 / 11

@usiek1992 powinieneś się cieszyć że ludzie nie chcą się szczepić, dostaniesz swoją dawkę wcześniej xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F fsubi
+2 / 4

Ten kolo to Baton

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ajajaj2
+7 / 13

A moim skromnym zdaniem, szczepienie powinno być dobrowolne. Jednakże przed szczepieniem, każdy powinien uzyskać negatywny wynik. Skoro większość osób przechodzi to bezobjawowo, to mogą nawet nie wiedzieć, że im to szczepienie nie potrzebne.
Np. wszyscy w mojej rodzinie i wszyscy znajomi, z którymi utrzymuję kontakt (w sensie widuję się regularnie) przeszli covid. Parę osób przeszło „ciężko”, czyli jak zwykłą grypę. Ci bezobjawowi dostali pozytywne wyniki, stąd wiedzą. I teraz mam wierzyć, że to ominęło tylko mnie, męża i syna? Marne szanse. Więc na co mi ta szczepionka?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+6 / 14

Nie doczytałem do końca. Kulturalny człowiek nigdy nie dogada się z menelem - język użyty w tym screenshoocie jest na poziomie gości spod budki z piwem. Czy ty Autorze utożsamiasz się z tymi klimatami?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Rolee1
+7 / 7

Czy wszyscy zwolennicy szczepionki ogarniętej w niecały rok mają podobny poziom intelektualny do tego typa ? Niech się szczepią- będzie po problemie. Póki co wciąż mamy wolność wyboru... oficjalnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+4 / 6

PAn Witkowski , mam takie wrażenie, żyje w innej Polsce. Gdzie rząd świetnie sobie radzi z epidemia, że wszystkie jego decyzje są jasne, czytelne, sensowne i logiczne. Ze jak coś zamyka NATYCHMIAST jest wsparcie dla tych branż, bez wniosków, pism, listów, terminów, bez tego wszystkiego czym "szczyci się nasza administracja". Że szczepionka jest świetnie przebadana w krótko i długo terminowym okresie, że rząd dokładnie wie kogo ma szczepić, kto był zarażony a kto nie, że rząd przez ostatnie 12 miesięcy dokładnie zbadał wirusa, stopień jego rozprzestrzeniania, czy pojawiły się mutacje (jak ta jesienna fala), itd, itd. Czy Pan wie, że każde lekarstwo powinno być podane pod ścisłą kontrolą lekarza, że są przeciwskazana, jak ciąża u kobiet, jak wiek poniżej 16 roku życia, jak objawy poszczepienne, itd. A co się stanie gdy Pan Witkowski przyjedzie do lekarza, ten go zbada i się okaże, że nie może go zaszczepić bo nie spełnia warunków zdrowotnych? I będzie się bujał w maseczce do końca życia bo rząd tak zdecydował? Co się stanie gdy okazało by się ,ze jednak miał w sobie wirusa lub ma już przeciwciała? Po co mu szczepionka w tej sytuacji? Ludzie nie tyle nie chcą się szczepić bo mają taki grymas, ale obawiają się ,ze jeśli szczepionka będzie tak podawana, jak rząd podaje informacje o wirusie, jak dba o państwo i ludzi, to dobrze na tym nie wyjdą. Nawet środowisko lekarskie nie chce się szczepić. To o czymś świadczy? I nie podejrzewam lekarzy o nagłe wejście w "antyszczepionkowość"!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jacekzpsk
+6 / 6

Wielkie współczucie dla autora tekstu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C casperkb
+3 / 9

Skoro szczepionka jest skuteczna, to zaszczepieni nie muszą się obawiać nie zaszczepionych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B boleklen
+2 / 4

Więc mój drogi bracie nieuku na początku mojego wywodu przypominam że istnieją biblioteki gdzie za odrobiną chęci możesz się dowiedzieć wszystkiego co ludzkość wymyśliła a jeśli jest Ci to obce to kuwa zamknij ryj i palce na klawiaturze albo skończ podstawówkę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O orles
+2 / 8

Tak, a poleciałbyś w kosmos statkiem zbudowanym przez szemraną firmę, powstałym parę miesięcy temu i testowanym na manekinie ze styropianu? Antyszczepionkowcy to promil ludzi, a szczepić na covid nie chce według danych ponad 50 procent populacji.

Powiem więcej, nawet jeśli szczepionka jest bezpieczna i te ponad 50 populacji się myli to nie dziwię im się, bo mają prawo się bać, gdyż ludzie już tak stracili zaufanie do rządów, koncernów i mediów, że ja ich całkowicie rozumiem i w ogóle im się nie dziwię. Teraz chciwość i zachłanność na zysk przesłania i zaślepia już wszystkich, więc jeśli ktoś miałby podać Ci coś co może ci zaszkodzić i zarobić na tym w chooy kasy to uwierz mi, że by to zrobił. Jeśli ktoś dostanie kupę kasy za pieprzonej, że to jest wspaniałe to też to zrobi. Mnie wystarczy świadomość, że propaguje to Morawiecki, który znany jest z notorycznych kłamstw i na bank siedzi u kogoś w kieszeni.
Więc nie spinaj się tak bo ci żyłka w dupie pęknie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Firewolf_Jess
+1 / 3

Jest różnica pomiędzy szczepionką, a szczepionką, która powstała dość szybko i nie było czasu na jej DOKŁADNE przebadanie. Przepraszam, że wolę nie wstrzykiwać sobie czegoś, czego efektów nie znam choćby w średnim stopniu, a przynajmniej tych długoterminowych. Jeszcze do tego na chorobę, którą sporą część ludzi przechodzi bezobjawowo. Nie zrozumcie mnie źle. Higiena, maseczka, ograniczony kontakt z ludźmi itp. to coś do czego się stosuję na miarę swoich możliwości i w granicach rozsądku. Jednak wstrzykiwanie sobie obcej substancji wolę odpuścić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel2317
+5 / 5

Autor tekstu już się chyba zaszczepił.Skutki uboczne widać gołym okiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D deanthehunter
+3 / 3

Poziom inteligencji bardzo podobny do tych co skakali i krzyczeli "Wypi3rdalać". A do tego "Inteligenta" to mam tylko dwie uwagi: "Po ch*j" i "W ch*j" piszemy osobno DEBILU. Poziom -szczepię się na koronkę- jakim zj3b3m trzeba być żeby w wulgaryzmach robić błędy.

I jeszcze jedno ogólnie to uważam, że przemoc nie jest rozwiązaniem ale chętnie bym Cię spotkał na ulicy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 24 grudnia 2020 o 0:20

R rational_male
0 / 2

Widzę, że szkolenia u lemparcicy nie poszły na marne. Poziom wypowiedzi godny prawdziwego lewackiego uczonego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ELmalino
0 / 2

Czy ktoś kto to czytał też miał wyrażenie ze gość jest pedałem? (nie znam go i nie wiem jakiej jest orientacji)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawelgolebiewski95
+1 / 1

Jeśli nie potrafi uczynić świata lepszym niech zamknie mordę. Życie jest tylko życiem a człowiek tylko człowiekiem i nie można mieć na wszystko wpływu a swoje spierd0lone zdanie zawsze można zachować dla siebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BijeloDugme
0 / 0

Przemuś, błysnąłeś tą zajawką jak neon na budynku agencji towarzyskiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem