Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
238 247
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
B BijeloDugme
+21 / 27

Czemu nie wynajdą szczepionki chroniącej od politpoprawności? Się pytam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+6 / 16

@BijeloDugme . Na to nie ma szczepionki, ale są leki. Skuteczne, acz nielegalne. Cyjanek potasu, arszenik, strychnina itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Suzzzi86
+4 / 8

@Banasik zapomniałeś, że jest też Pavulon ;) a najtaniej wychodzi nabój do AK47

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+4 / 6

@BijeloDugme Bo to nieuleczalne....:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cysiek63
+1 / 1

@Banasik Biere. Mam kilku takich do wyleczenia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar teszwonsz
-1 / 1

@BijeloDugme jest wynaleziona, ale mało popularna.
Szczepionki na grypę nie chcą bo ręka im boli, a szczepionka przeciw politycznej poprawności jest jeszcze gorsza - przyjmowanie jest czasochłonne i powoduje ból głowy a ma czynniki uboczne: problemy w pracy, prawne, wykluczenie społeczne, bycie cenzurowanym, wrogość i ataki ze strony środowisk lewackich, powoduje frustracje odbiorem świata, zwątpienie w ludzkość, czasem nawet depresje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MG02
+8 / 10

W tych komentarzach nie widze odniesienia do muzułmanów tylko do aborygenów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SkrajnieCentrowy
+14 / 14

Śmieszy mnie to jak ludzie szukają dziury w całym. Albo płaczą gdy ktoś życzy im wesołych ŚWIĄT albo płaczą gdy ktoś wyśle im kartkę z życzeniami i brak na niej krzyża...
Normalny człowiek po prostu dziękuje nawet jeżeli dane święta obchodzi nieco inaczej... A samo to święto jest nieco głębiej zakorzenione i można je różnie świętować. Ale zawsze jest jakaś opcja ataku, prawda?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 grudnia 2020 o 20:13

P Prally
+3 / 3

@SkrajnieCentrowy Mieszkam teraz w Nottingham w Wielkiej Brytanii. Muzułmanie mówią mi "Merry Christmas", są normalnie choinki i dekoracje świąteczne. Nic się nie dzieje,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomekbydgoszcz
-3 / 9

Mnie ten zwrot nie obraża, a jestem ateistą więc też powinien skoro obraża inne wyznania. Niech sobie każdy życzy po swojemu, dla mnie to zwykły, trochę dłuższy weekend i tyle, życzenia składam tydzień później na Sylwestra. Bulwersuje mnie zupełnie co innego u katolików ale to już zupełnie inny temat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
+9 / 9

Nie bardzo rozumiem tej nagonki. Świeta B.N. są świętami chrześcijańskimi a nie muzułmańskimi czy żydowskimi, czy buddyjskimi. Kiedy sa święte dni dla tych religii nikt im nie mówi, że nie mogą sobie życzyć różnych rzeczy. A to, ze w Europie czy Amerykach te święta sa obchodzone nie oznacza, że sa obchodzone wszędzie. Np w krajach muzułmańskich te dni są normalnymi dniami roboczymi. W buddyjskich również. A w Afryce centralnej ludzie nawet nie wiedzą ,kiedy sa święta bo żyją gdzieś na sawannie, ze swoimi bożkami i wierzeniami. Dlatego te uwago do tego człowieka są nieadekwatne. Święta sa dobrowolne. Ateiści również ich nie obchodzą i nie widzę powodu by musieli. Albo by ich ktoś zmuszał. Choć kultura masowa i tak zmasakrowała święta i zrobiła z nich wydmuszkę marketingowa. Ale to już inny temat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 26 grudnia 2020 o 9:41

B bromba_2k
+1 / 1

Na każde Boże Narodzenie dostaję kilka życzeń "Merry Christmas" od znajomych muzułmanów, a kilka "seasons greetings" od poprawnych politycznie, durnych "białych" korposzczurków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zolwica
0 / 0

wyślij kopię swoich otrzymanych życzeń od znajomych muzułmanów do korposzczurków z dopiskiem: zobacz, jacy przesympatyczni ludzie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar teszwonsz
-1 / 1

Chrystus był aż takim zbrodniarzem że świętowanie jego urodzin jest złe i krzywdzące dla innych? Pamiętam jakie było ogólnoświatowe oburzenie jak kilku fetyszystów u nas świętowało urodziny Hitlera to oburzenie było że w całym naszym kraju rodzi się następna 3 rzesza i promowanie nazizmu a nie o to że świętowali urodziny.
Czyżby merry christmas niosło za sobą jakieś przesłanie czy szerzyło straszną i niedobrą ideologię raniącą innych, a może problem w braku klauzul że dotyczy to także muzułmanów cyklistów żydów buddystów transów gejów i wszystkich innych politycznie poprawnych terminów i kolorów tęczy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
0 / 0

Muzułmanie w Europie są jak feministki albo elgiebety. Nic im się nie dzieje ale ciągle muszą robić wokół siebie gówno burzę żeby być w centrum uwagi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem