Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
178 203
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kingged
+4 / 6

Nawet jeśli przegrał za sprawą nieuczciwych zagrywek, to słaby był z niego prezydent jeśli przy władzy jaką dawała mu ta pozycja nie mógł zapanować nad jednym głosowaniem w kraju. I wszystkie organy które były przez niego obsadzone ludźmi + senat w którym więcej było z "jego" partii jakoś nie pomogli mu w ostatnich chwilach :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kingged
+1 / 1

@ciomak12 jestem świadom ich ustroju, ale też nie sprowadzałbym sytuacji do skali zero-jedynkowej. Tak mają swobodę, ale pamiętajmy, że lokalne władze też są z jednej albo drugiej partii, a z tego co się orientuję to tendencja głosów korespondencyjnych była niezależna od stanu + służby podlegające prezydentowi mają niezaprzeczalny wpływ na całe stany w bardziej lub mniej widoczny sposób i wykrycie przekrętu na taką skalę i odpowiednie przekazanie go w mediach było by banalne (przynajmniej z mojej skromnej perspektywy) z czego można dojść do różnych wniosków (niekoniecznie negujących takowy przekręt).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+1 / 3

Taka jest różnica między rozsądkiem a głupotą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Qbikkkk
+2 / 2

Jezeli sa tylko dwaj kandydaci to niekoniecznie Biden mial 80mln zwolennikow, Trump byl tak kontrowersyjny, ze czesc wyborcow Bidena wybrala nie-Trumpa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar CoGitare
0 / 2

Trump: don't vote by mail.
Biden: vote by mail.

Trump: What did I do wrong?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 grudnia 2020 o 17:45