Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
14 28
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Banasik
+5 / 9

Niczego nie skracają, kolejki chętnych nie ma. Gdzieniegdzie pracodawcy posuwają się do terroru żeby personel zmusić do szczepienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar waldas81
+7 / 7

Najważniejsze, żeby wszyscy byli zadowoleni. Ty z tego, że dostaniesz szczepionkę wcześciej, a ci którzy jej nie chcą, z tego, że nie dostaną wcale. I wszyscy będą się cieszyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeziornar
+1 / 1

Podobno nie była testowana, więc poczekajmy aż króliczki zrobią swoje..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q qnr4d
+1 / 3

Cóż za bezrozumny demot. Po pierwsze ludzie którzy walczą o wybór dla siebie i swoich dzieci zostali mianowani "antyszczepionkowcami". Oni nie chcą nikomu zakazywać szczepień tylko sami chcą mieć wybór czy siebie i swoje dzieci szczepić. Po drugie ciekaw jestem czy znasz skład tej szczepionki, po którą tak się rozpychasz łokciami?! No chyba, że dla Ciebie skład nie ma znaczenia, ważne że się polityk w TV zaszczepił placebo. :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Buka1976
+1 / 1

Ja ci mogę nawet swoją oddać. Możesz sobie wziąć dwie, jak chcesz.Ja poczekam i zobaczę za dwa, może pięć lat, co wam będzie dolegało wskutek tego szczepienia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 grudnia 2020 o 9:41

K kunegunda19
+1 / 1

Zawsze mnie bolało niedouczenie takich inteligentów. Czy w ogóle zapoznałeś się z danymi. To najpierw zapraszam do gif ( Główny inspektorat Sanitarny) potem jeszcze kilka danych na temat powikłań, a potem racz się wypowiadać inteligencjo. Oddaj życie tym co szczepienia je zabrały, a rząd umywa ręce. Ignorancja i brak wiedzy jest głównym powodem tragedii ludzi. Dla twojej wiadomości w Polsce nie ma ruchu antyszczepionkowego tylko działający na rzecz bezpieczeństwa szczepień i edukacji o konsekwencjach, a następnie na rzecz wolności wyboru, który gwarantuje ci KONSTYTUCJA.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem