Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
106 135
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E ewmario
+5 / 25

PS. Ubiegnę komentarze idiotów, twierdzących, że chorobę się umieszcza po dokładnym rozpoznaniu. Jeśli nie została jeszcze rozpoznana, to nie niszczy się gospodarek, nie robi się "szczepionki" i nie uziemia się ludzi. Nawet jakby co.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
-3 / 15

@ewmario wirus sars-cov-2 jest w oficjalnych dokumentach, ustawach, rozpożądzeniach. Lekarze mają obowiązek zgłaszania zakażeń, GIS informacje zbiera. Skad idiotyczny pomysł że koronawirus sars-cov-2 nie jest uważany przez GIS jako choroba zakaźna i nie ma go na "liście". Jeżeli chodzi ci o stronę GIS to informacje o SARS-COV-2 są w takich zakładkach jak ważne informacje, aktualności itp.
SARS-COV-2 jest na liście zakażeń które są obowiązkowo zgłaszane przez lekrzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
0 / 14

@Lech2, w doopie mam jakieś zakładki. Lista jest oficjalnym ostrzeżeniem. Tam umieszcza się chorobę, objawy, sposoby działania. W zakładkach mogę sobie wypisywać co mi ślina... Matouszek na język przyniesie. Skoro nie ma jej na tej najważnjejszej liście, to nie mogę jej tam umieścić. Dlaczego? Bo albo musiałbym powypisywać bzdury albo powielić objawy grypy. Wtedy nawet takie tłuki jak Ty by się połapały, że to ściema.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+4 / 4

@lech2 Czyli jak jest w aktualnościach to już nie musi trafić na listę dostępną dla plebsu? Informacje mają być jasne i klarowne tak samo jak powinno być z przepisami, jeżeli jest dostępna lista chorób zakaźnych to powinna być uzupełniona.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
-3 / 9

@ewmario jak otwierasz stronę GIS jest o covid na "głównej". To ty wchodzisz w zakładki i Dziwisz się że nie ma tam o covid. Konsultowałem się ostatnio że swoim psychiatra? Opuściłeś dawki leków.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
-2 / 8

@kibishi wszedłeś wogóle na stronie gis-u? O covid jest na głównej i w większości zakladeg. Plebs znajdzie, najwyraźniej gorzej z tymi co są w poważnie upośledzeni. GIS powinien to przewidzieć i umiescic ostrzeżenie " jeżeli masz poważny deficyt intelektualny poproś opiekuna "

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+2 / 4

@lech2 Czyli uważasz że wrzucanie informacji wszędzie poza miejscem gdzie powinna być jest ok?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
-3 / 7

@kibishi ?? Czyli uważasz że główna strona, aktualności, ważne informacje,akty prawne itd. to nie są te miejsca gdzie informacja o covid przede wszystkim powinna się znaleźć?
Założysz swoją stroną ne to będziesz decydował gdzie co jest.
Poza tym autorowi demota "plandemia" zapewne chodziło że wg. GIS covid nie jest choroba zakaźna, bo nie ma jej akurat w tej zakładce.
Z mojego punktu widzenia to jesteście chorzy psychicznie i/lub upośledzeni umysłowo. Komentarze na temat tego gdzie co powinno znajdować się żebyście zrozumieli i mogli znaleźć są cenne, bo normalni ludzie nie wpadliby na to że można mieć takie problemy jak wy macie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+1 / 3

@lech2 Jeżeli jest to choroba zakaźna to przede wszystkim powinna być w spisie chorób zakaźnych, uważasz że pisuar powinien się znajdować obok głównych drzwi do budynku czy jednak w toalecie?
Dostajesz również minusa na oba komentarze bo zamiast argumentów to starasz się tylko ludzi obrażać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
-1 / 5

@kibishi to nie jest lista wszystkich chorób zakaźnych, tylko informacja o niektórych z nich. Nigdzie nie napisali, że to spis wszystkich chorób zakaźnych. Na pierwszy rzut oka widać że to niewielki wycinek. A to co pisze na wasz temat nie jest obraźliwe lecz jest wg mnie poprawną merytorycznie ocena. Szczerze nie wyobrażam sobie by ktoś zdrowy psychicznie i bez defektów intelektualnych był w stanie pisać takie bzdury. Jeżeli prawda cię obraża no to cóż... Samych wirusów powodujących choroby zakaźne jest ponad sto.Bakterii, pasożytów, grzybów, stawonogów kilkaset. Jeżeli myśleliście że ta skromna lista to spis wszystkich chorób zakaźnych... .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Sanjzu
+2 / 2

@ewmario No to fajnie czyli mój ojciec w kwietniu umarł na ściemę, a ja się czułem gorzej niż przy jakiejkolwiek grypie ? No za!ebiście masz z tą głową chłopie, weź no zamknij oczy, pochyl się i rozpędź, a ściana sama cię znajdzie. Serio ile razy słyszę takie p!erdolenie mam naprawdę ochotę takich szmaciarzy wrzucić na zakaźny skoro uważają że to ściema.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E konto usunięte
+1 / 5

@kibishi @ewmario
Spis chorób zakaźnych jest tam, gdzie być powinien - w rozporządzeniu. W rozporządzeniu covid-19 znalazł się już w lutym. Strona GIS to tylko strona, nie jest wymieniona w hierarchii aktów prawnych. Nie znajdują się tam informacje o wielu chorobach zakaźnych, bo to nie jest lista wszystkich chorób zakaźnych. Jesteście po prostu ignorantami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
-2 / 2

@Eviar @lech2 Czyli dlatego że uważam, że na tej stronie powinna znajdować się wzmianka o tej chorobie to jestem chorym psychicznie ignorantem. Ciekawa opinia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
-2 / 2

@kibishi no nie misiu. Jeżeli takie wnioski wyciągnąłeś to tylko potwierdzasz diagnozę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
-5 / 11

Informacje o covid-19 są w innych zakladkach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Mozgwsloiku2
0 / 12

Czy ty naprawdę mierzysz zagrożenie epidemiologiczne kompetencją administracji rządowej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Egghead
-3 / 7

@Mozgwsloiku2
Najwyraźniej myli nieudolność rządu z zagrożeniem epidemiologicznym. Ludzie nie przestają zaskakiwać, mistrz Lem miał rację.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E konto usunięte
-2 / 12

Ot, argumentacja antyszczepów. Jak zawsze, niemerytoryczna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
0 / 8

@Eviar. Przyjąłem w swoim życiu wszystkke szczepionki włącznie z tzw delbetą w wojsku. Ale młodym byłem wtedy, kiedy nikt nie zmieniał ładu na świecie a szczepionki chroniły nas przed chorobami. Od ck najmniej lat 90tych liczy się tylko kasa. Po yrupach...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
-1 / 11

No wiadomo. Jak urzędnik nie wrzucił info o chorobie do internetu to jej nie ma. Znosimy obostrzenia, wypisujemy ludzi ze szpitala i odkopujemy trumny na cmentarzach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kibishi
+3 / 9

@lolo7 Jeżeli obostrzenia są na podstawie ustawy o chorobach zakaźnych a covid-19 nie jest wpisany na listę to nie uważasz że coś jest nie tak? 90% obostrzeń jest idiotyczna i jak najbardziej powinny zostać zniesione albo ograniczone do konkretnych grup będących w tak zwanej grupie ryzyka. Jeżeli chodzi o szpitale i zmarłych to przecież nikt tutaj nie mówi że wirus nie istnieje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Przytomny
+3 / 5

@kibishi I właśnie to "coś nie tak" nazywane jest brakiem praworządności.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
0 / 8

@kibishi, zastraszonym idiotom nie wytłumaczysz. Zasługują na to, co im jest szykowane. A właściwie ich potomkom. A dlaczego tak to działa? Ponieważ nie można nikogo wskrzesić i porządnie mu wpi.....ić za to, jakim był idiotom, kiedy świat był na siłe zmieniany a on przyklaskiwał tym zmianom. Wirusy są od zawsze i zawsze będą. Samych koronawirusów znamy mnóstwo. Powodują ogromną liczbę schorzeń szczególnie okołopłucnych. Wystarczyło dosyć nastraszyć kretynów, żeby bali się iść do lekarza i kwarantanny. Leczą się sami badziewnymi syropkami z aptek. Efekt jest taki, że wszyscy łykają propagandę, masę suplementów diety a padają na zwykłą grypę sezonową. Młodzi mają w doopie, że najlepszym wspomagaczem jest odpowiednia dieta. Łatwiej kupić chemicznego gotowca niż obrać, umyć i ugotować. Albo napić się ziół zamiast niby herbaty z biedronki w sztucznej torebce z chemią zamiast kleju, który nie rozkleja się nawet po 30 minutach gotowania. Szkoda tylko najmłodszych, typu mój wnuczek skazanych na debilizm rodziców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
0 / 8

PS 2. Kretynom przywołującym grypę hiszpankę i związane z nią miliony śmierci doradzam, aby w swoich wypocinach nie zapomnieli porównać warunków sanitarnych panujących na świecie. Rynsztoki na ulicach bo nie było kanalizacji, mycie raz w miesiącu, picie wody ze studni i medycynę, która twierdziła że pandemie powodują zle demony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raven000
0 / 2

@ewmario od herbaty to Ty się odczep. Ta jest ok. Tylko herbata, nie herbatka której w tym przybytku jest multum w przeciwieństwie do herbaty. Taka subtelna różnica :)
Co do reszty to się w 100% zgadzam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
0 / 8

PS 3. Przypomnę, że grypy, zapalenja płuc i inne chorobh od koronawirusowe są w pełni uleczalne w porę zdiagnozowane. No chyba że... w porę odetniemy dostęp do diagnostyki...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E konto usunięte
-1 / 7

@ewmario
Jedyne co przypominasz, to kłamstwa. Może uwierzą ci naiwni, którzy nie potrzebują żadnych dowodów by wierzyć w internetowe opinie, ale kłamstwem jest to że wszelkie przypadki są w pełni uleczalne. Zastosowałbym apel, byś nie pisał o kwestiach, o których nie masz bladego pojęcia - ale wtedy zamikłbyś do końca życia.

Nie mamy wybitnie zaawansowanej medycyny, gdzie nawet 50 tysięcy osób do zdiagnozowania dziennie nie byloby żadną przeszkodą + normalna działalność diagnostyczna i system opieki zdrowotnej sobie by z tym poradził.
Nawet mimo zrezygnowania ze znacznej części działalności szpitalnej, placówki w wielu regionach były - a niektóre ciągle są - przeciążone. Oczywiście, zdarzały się patologie wynikające z niekompetencji rządu, że szpitale były puste - ale wynika to z nieudolności, a nie z tego powodu że epidemia nie jest groźna.
Jest to powtarzane od marca, wszelkie działania mają wypłaszczyć krzywę zachorowań, aby móc udzielać pomocy w zdecydowanej większości potrzebującym. To co się dzieje w szpitalach jest dowodem, że to jest prawdą i jest racjonalne, nawet jeśli kiepsko zorganizowane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
-2 / 2

Poczytałem komentarze i stwierdzam:

1. 99,9 % ludzkości szuka informacji rzetelnej i szybkiej. Dlatego w wyszukiwarkach internetowych wpisuje krótko - lista chorób zakaźnych GiS.gov.pl

2. 0,1 % ludzkości, czyli typu @Lech2 przekopuje cały net aby dostać informację
Poszukując danych o Panu X nie wisuje Pan X wiki tylko samo wiki. Później trzy tygodnie przekopuje wikipedię

3. Listę stworzyli debile i mając rok nie wpisali choroby do listy, bo i po co?

4. Idąc tropem postów procovidovców i proszczepionkowców żądam, aby każdy szczepiony tym wynalazkiem dostawał do podpisania się blankiet zrzeczenia praw do odszkodowania za spieprzenie życia eksperymentem sołecznym. Ponieważ pieniądze będą ukradzione z moich podatków. Od 30 lat płacę składki a nie byłem u lekarza, ponieważ dbam o dietę i omijam plastik i żrę suplementów. Teraz moje pienadze pójdą na odszkodowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L lech2
+1 / 1

@ewmario jeszcze raz misiu. Nie obwiniają innych za to, że masz zaburzone procest myślowe i wnisokujesz na podstawie tego że GIS nie opisał wszystkich chorób zakaźnych, że GIS nie uważa covid 19 za chorobę zakaźną. Taki wniosek był zwyczajnie nieuprawniony.
Co do covid-19 i szczepień. W Polsce w tym roku zmarło kilkadziesiąt tysięcy ludzi z powodu covid-19. Wielokrotnie więcej leżało w szpitalu i trwałe straciło zdrowie. Setki tysięcy gorackowalo, kaszlało, cierpiało. I to nie jest koniec. Bez szczepień dalej ludzie będą umierać,chorować, cierpieć. Z powodu zapaści gospodarczej będą tracić pracę. No i pojawia się szczepionka, przebadana na kilkudziesięciu tysiącach ochotników. Nie stwierdzono poważnych powikłań. W najczarniejszym scenariuszu może się okazać że z powodu zbyt małej grupy umknęło im poważne powikłanie występujące raz na wiele tysięcy dawek. Matematyka wydaje się prosta.Szczepienie jest dużo mniej kosztowne, dużo mniej ryzykowne. Uratuje tysiące żyć, setki tysięcy ludzi w Polsce nie utraci trwałe zdrowia. I teraz przychodzą tacy jak ty, których tok myślenia jest dziwaczny. Ewidentnie błędny. Z 2+2 wychodzi ci minus miliard. Ja rozumiem, że tego nie widzisz. Szaleństwo i skrajną głupota mają to do siebie, są niewidoczne dla ich posiadaczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem