Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
259 270
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D Dabronik
+8 / 10

To ktoś wierzy w telewizję? W sumie co ja się pytam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A alef
+4 / 8

Czadoman to klasa po ostatnim TTBZ. Fajnie mu to wyszło. Chyba tylko idiota byłby wkurzony. Fajnie zaimprowizowai ten występ.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
X xyzt
+5 / 9

jednym z show Polsatu jest "Twoja twarz brzmi znajomo" i to było nawiązanie do tego programu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
+3 / 5

Oj widzę, że trolle tvp nie załapały autopromocji polsatu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F Filemona_
+9 / 9

przeciez nikt nie zapowiadał nikogo z Włoch ani samego Bocelliego, to ludzie sobie dopowiedzieli. Od razu po występie bylo powiedziane, że to czadomam, nikt nikogo nie oszukał i to nie tak, ze ktos to "dostrzegl". A czadoman zaśpiewał naprawde dobrze i to bylo zaskoczenie, moim zdaniem fajne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gosik_90
0 / 0

szczerze mówiąc to oni dali baaaardzo do zrozumienia, że to będzie sławna gwiazda zagraniczna-mowili o tym chyba w wydarzeniach przed sylwestrem. Ja lubię Polsat, ale tym co pokazali dostali minusa. nie chodzi o to, że występ mi się nie podobał bo w miarę fajnie im wyszło, ale najbardziej o to, że naprawdę mnie nabrali. czekałam z niecierpliwością na gwiazde, która Krzysio Ibisz miał przetransportować śmigłowcem...a to też były żarty mimo, że od jakiegoś czasu tak twierdzili i Krzysio się ekscytował,że będzie pierwszy raz w życiu pilotował. więc takie chyba jaja sobie zrobili z widzów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem