Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
216 231
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar koszmarek66
+6 / 6

"Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten Pedro? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest Pedro na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym Pedrem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas zaproszone i to nie jest nasze ostatnie słowo."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Egghead
+2 / 2

Gwoli ścisłości to nie jest utwór zespołu Antique, który wykonał jedynie dość znany cover. Autorem utworu był Giorgos Alkaios, a wykonawcą oryginalnej wersji - Notis Sfakianakis.
Co nie umniejsza cringe'u zrobionego przez TVP.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P paki88
-2 / 4

Na wstępnie zaznaczam, że nie bronie TVP ani nawet nie oglądałem żadnego sylwestra w żadnej TV, bo wszystkie są solidarnie nudne i beznadziejne. Ale zwróciłem uwagę, że ostatnio sranie na TVP jest tak modne, że nawet, jak wyżej, Polsat odwalił też jakąś chałę, ale chała Polsatu jest mniej chu*owa niż chała TVP, która jest bardziej chu*owa. Jeszcze trochę to zobaczymy demota, na którym jakiś skoczek na zawodach się wywalił i będzie, że na Eurosporcie też się wy*ebał, ale na TVP wyglądało to dużo gorzej i ogólnie to wina Kurskiego, lol.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sithmtx
0 / 0

To ktoś w sylwestra oglądał telewizję? i to jeszcze z dupy sylwestry?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Putinos
0 / 0

Ja pierdo..e, z twojego demota wychodzi na to że lepiej zrobić ludzi w uja niż mieć goscia który nie ma wielkiej kariery...

Nienawiść pięknie z was bije. Osobiscie wiekszy wku*w bym miał jakby mnie robili w uja i wciskali kit ze to Bocelli a nie ze gościa bez jakiejś wielkiej kariery wzięli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem