Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
317 326
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P polm84
+16 / 18

Jak bylem mlodszy to nie rozumialem, czemu w Polsce kazdy kombimuje I czesto znajduje sposob na ominiecie prawa.... Dopiero jak troszke "podroslem" I bardziej sie zorientowalem, to przekonalem sie, ze w Polsce inaczej sie nie da jesli czlowiek chce przezyc I jak czasem trafie na bajke "12 prac Asterixa" to rozumiem czemu moj Tata nigdy sie nie smial z zadania "w urzedzie"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+11 / 11

@polm84 . My z takimi problemami zmagamy się już od ponad dwóch wieków. Najpierw rozbiory, potem wojny i okupacja, potem komuna a teraz kaczyzm. To już weszło w krew, może nawet w geny. Szkoda tylko że ten aktualny reżim to sami swoi, na własne życzenie, i do tego głupsi od wszystkich poprzednich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+3 / 5

@polm84 Ale wiesz, że te wszystkie regulacje to nierozłączny element socjalizmu (czy jak tam sobie ten interwencjonistyczny system nazwiesz), którego jesteś zwolennikiem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D darthnorbe
0 / 2

Kaczyzm nazizm komunizm, wszystkie synonimy socjalizmu ale przecież polaczek o tym nie wie i myśli ze pis to prawica

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Right2000
-3 / 5

To trzeba być debilem żeby podziwiać kogoś za to, że obchodzi obostrzenia! Kiedy ta pandemia ma się skończyć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Likeeaa
0 / 0

Ja już całkiem się pogubiłam w tych obostrzeniach. Dzisiaj byłam w centrum handlowym w mojej mieścinie i tak patrzę - CCC otwarte, H&M zamknięty, jakaś inna odzieżówka zamknięta, inna otwarta, RTV EURO otwarte(jest na pierwszym piętrze) i tak nie mogę ogarnąć, na jakich zasadach jest to otwarte :O

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Moth_yl
+2 / 2

Ale to nie jest galeria handlowa, przynajmniej nigdy tego tak nie postrzegałam. Tam są 2 sklepy na dole zielone OBI u góry mm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Inspiron
-2 / 2

Nic nie kupię w MM, od kiedy Martyniuk w tych ich durnych reklamach się pojawił. Wolę zapłacić nawet więcej, bynajmniej nie u nich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem