Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Niech mi ktoś powie że w USA panuje demokracja a nie mediokracja kiedy wszystkie media mówią jednym głosem...

a ty mi dalej powiesz że myślisz samodzielnie...

www.demotywatory.pl
+
11 19
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
W konto usunięte
+2 / 2

to aż wygląda jak dobry "deep fake".
aż prosiłoby się o wskaźniki do wypowiedzi, jakie zostały użyte, gdyby nie to, że można sobie obejrzeć samemu foxa, CNN, czy Sky. Przecież oni tak "non stop" w kółko powtarzają...

Podobno "Eskimosi" przy pierwszej elekcji Trumpa się pokłucili między sobą, dlatego Trump miał możliwość wygrania. Teraz jednak razem grali do jednej bramki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 7 stycznia 2021 o 13:16

R konto usunięte
0 / 2

Przez lata straszono, że tak będzie wyglądać przyszłość. Większość mówiła, że na pewno zauważa, a mniejszość, ze nikt się nie zorientuje
Gdy nadeszła, większość nie zauważyła, a mniejszość która o tym mówi jest wyśmiewana.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
+1 / 1

@Goretex
Ale właśnie oto chodzi, skoro tak bezwiednie się zgadali by mówić to samo, bo popierają to samo, to niby czemu tego nie mogą robić na co dzień?
Przecież, nie będą tacy głupi mówiąc wszyscy to samo, ubiorą to w synonimy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zomos
0 / 0

@Goretex So you say they say word by word the same and it is not centrally told ? No po prostu idiota... Wszystkie media jednym głosem słowo w słowo i ktoś taki mówi o "ekstremalnym zagrożeniu dla demokracji" samemu praktykując jeszcze lepszą propagandę! :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 0

@Goretex
Oczywiście, skoro tak "protestowali" przeciw "tym drugim" tak wspólnie, to mówi samo za siebie.
Oczywiście, będziesz ich bronił tym że zrobili tak, jak uznają to za stosowne. zawsze te same argumenty. Jak BLM paliło i rabowało USA, to było to stosowane, jak fani Trumpa zrobili marsz na Kapitol to już zamach styanu, podwójne standardy. Gdy te telewizje "zakłamane" mówią tym samym głosem, to te stacje krytykują ją, używając dokładnie tego samego arsenału... Bo to przecież taki sarkazm, oni tylko udają XD
Jak to mówią, nie ważne co by zrobili i jak, dla ciebie nie ma nic co by sprawiło, że napisałbyś inaczej, zawsze to będzie ironia, mieli prawo być źli. Wystarczy, że pasuje ci ideologia jaką prezentują. .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 0

@Goretex
Palenie opon w NY... Palenie sklepów, domów, ulic a w tym kradzieże, rozboje a kilka zabójstw, faktycznie to można nazwać paleniem opon. Nie ma to jak stasowanie tanich zagrywek manipulacyjnych w celu odniesienia odpowiedniego celu. Bo przecież, oni tylko kilka oponek spalili, nic więcej. To właśnie ty oceniasz ludzi po przez to, do czego należą i przez pryzmat tego tłumaczysz ich czyny,.
Gdy jedne telewizje mówia tak, a drugie jak katarynka powtrarzają coś by je ośmieszyć, to nagle oni ci dobrzy, gdyby było w drugą stronę, pisałbyś o dowiedzie na to, że tamte telewizje mówią to samo.

To ty właśnie popierasz przemoc w wykonaniu BLM, nazywając to pokojowym paleniem opon. To właśnie dla ciebie Trump zły, a każdy kto go krytykuje to dobry, BLM święte a antifa to tylko ruch społeczny który niesie pokój i sprawie lwiość.

nie pierwszy raz spotykam się z typowym przedstawiałem manipulatorstwa, który będzie miał dwie różne odpowiedzi w zależności od prowodyrów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 0

@Goretex
Taa, ale BLM które doprowadziło do zacznie gorszych strat, jest okej. Co z tego, że ginęli ludzie, przecież to nie całe 300 milionowe państwo. Typowy lewicowy kolektywizm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 0

@Goretex
Stwierdziłem, że jak BLM paliło i rabował to było stosowne, ale jak na Kapitol poszli idioci to wy pierwsi krzyczycie, że to złe. Co zresztą potwierdziłeś swoimi, tam tylko opony palili, to że oni spalili miasta to nic nie znaczy, bo reszta jest bezpieczna. I wy macie czelność mówić o rasizmie i wykluczeniu skoro was nie interesuje cierpienie jednostek.

Oczywiście, kiedy w 1776 dokonano zamachu stanu, to już było okej.
Zabawne jak to wszystko się zmienia...
Oczywiście ty bedziesz bronił BLM tym, że zamach stanu. W sumie, to lepsze niż jak mówienie, że są źli i mają do tego prawo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 0

@Goretex
O rany, literówka, oj tragedia. Ad ortografium mocno.

A ja ci pisze, jakby prawico zrobiła to co BLM to pierwszy byś mówił o wojnie domowej, podżeganiu do obalenia rządu, morderstwach kradzieży i dewastacji mienia. Ale ponieważ było to BLM, to nazywasz to pieszczotliwie paleniem opon. aby zachować pozory, przepisałeś bo doskonale wiesz, że napisałem prawdę której nie dasz rady obalić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
0 / 0

@Goretex
Napisał ten który wie lepiej, kto co by pomyślał.
Po drugie, nazwałeś zbrodnie BLM "podpaleniem opon", na siłe starasz się usprawiedliwić BLM udając, że to co tam było to nic takiego.
Które są sensowne? To co mówią o likwidacji policji?
I tak, gdy BLM pisało, o ataku na biały dom, to popierano.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem