Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
306 325
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E ewmario
+10 / 30

Nikt już nie wróci do normalnego życia. Przespaliście szanse na przeciwstawienie się temu oszustwu.
Tak jak z innymi sprawami. Podnosimy stawkę vat na moment. Ile nierządów by się nie zmieniło, nikt już tej stawki nie obniży. Jak ludzie przestają wierzyć, że jest srandemia, wymyśla się nowe mutacje. Nowe skutki. I tak do skutku. Do momentu, aż któryś krajsię ocknie. Wtedy będzie wojna.
Jesteście wszyscy warci tego, co Wam robią. Zawistni, naiwni, wierzący, że ich działania są dla waszej wygody. Że o Was dbają. A Wy zapatrzeni w swoje karty kredytowe, smartfony, nie rozumiecie, że to wszystko służy jednemu celowi. Myślisz, że bank trzyma Twoje wirtualne pieniądze dla Twojego dobra? Nie. On nimi obraca zarabiając miliony. A Tobie wciska, że tak jest wygodniej.
To się skończy stworzeniem nowego człowieka. Ślepego, głuchego na machloje nierządów niewolnika technologicznego. Będziesz robił za trzech, zarabiał na minimum przeżycia a cała zgraja mafijnie powiązanych cwaniaków będzie z tego dostatnio żyła. A kiedy ludzie się ockną będzie wojna. Za daleko to zaszło. Ale nie dotyczy to nas. Dzisiejszych dorosłych. Oni szykują nowy świat dla pokolenia 5 lat. To pokolenie chłonie dzisiejszość i wychowane w poczuciu stałego zagrożenia będzie od nich zależne całkowicie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pomylilem_Strony
+1 / 1

@ewmario nie do końca się zgodzę. Normalność jest w nas i dopóki jej przemocy nie wyrwą będzie w nas istnieć. Jest to idea, a idee zmieniają świat i nie możemy ich porzucić. To co planują wprowadzić tzw. "nowa normalność", albo "nowy porządek świata" (co ogłosił patopremer w "wystąpieniu covidowym") już zdarzało się w historii ludzkości i nie trwało wieczne, ponieważ jest przeciwne do natury człowieka. Prędzej, czy później upadnie, tylko od "nas" zależy, czy dojdzie do tego w tym roku, czy za 5 pokoleń, ale upadnie. Jeszcze dużo strat można odrobić, zaryzykuję stwierdzenia, że "zdecydowaną większość". Jeżeli nic nie zrobimy zmienią świat w przeciągu najbliższej dekady, dlatego każdy musi się zastanowić co może zrobić, jeżeli każdy zrobi większy lub mniejszy krok to ten plan upadnie. Żyjmy normalnie pomimo tego wszystkiego to wygramy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar pantharhei
0 / 0

"Wy" "Wam" - kolejny który właśnie wrócił z podróży kosmicznej czy wyszedł z piwnicy i obserwuje bałagan jaki "oni" narobili podczas jego nieobecności. Licz ruble towarzyszu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LewSapieha
+10 / 22

@Davit77 Jesteś produktem doskonałym polityczno-medialnej tresury. Ta "doskonałość" jest efektem tego, że ich propaganda trafiła na bardzo podatny grunt, gdyż jesteś po prostu mentalnym niewonikiem, dla którego nie liczy sie prawo, Ty będziesz wykonywał polecenia, które puszczą na pasku w TV

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 stycznia 2021 o 11:27

S seksistefan
0 / 18

Tylko po ch..olere. te maseczki? Rownie dobrze mozna by zalecic chodzenie z palcem w du..ie, mialoby to taki sam sens i dokladnie taka sama skutecznosc jak maseczki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+4 / 18

@seksistefan
Wirus roznosi się w głównej mierze drogą kropelkową (w cząsteczkach śliny). Kiedy będąc zarażonym kichniesz albo mówisz i się plujesz to cząsteczki śliny z wirusem zostają po wewnętrznej stronie maseczki zamiast unosić się w powietrzu i zarażając kolejne osoby. Kiedy idziesz ulicą gdzie ktoś inny zarażony kichnie albo mówi i się pluje to cząsteczki osiadają na maseczce po jej zewnętrznej stronie. Nie dostają się do organizmu przez usta lub nos (Dlatego nos też się zakrywa). Dlatego na samym początku tłumaczono jak maseczkę należy po użytkowaniu bezpiecznie zdejmować, wyparzać w przypadku maseczek wielokrotnego użytku i ile można bezpiecznie nosić jedną maseczkę zanim zajdzie konieczność zmiany na nową. Taki jest sens maseczki. Zmniejsza ryzyko zachorowania (mniejsza szansa, że wirus dostanie się kropelkowo przez usta lub nos) oraz zmniejsza ryzyko zarażenia kogoś innego jeśli to Ty jesteś chory (wirus zostaje w z cząsteczkami Twojej śliny na maseczce). Jak dojdzie do tego rzeczywiste mycie i dezynfekcja rąk (a nie szybkie, byle jakie obmywanie rąk letnią wodą) to ochrona jest nawet spora. Teraz proszę o objaśnienie Twojej alternatywnej dla maseczek metody profilaktycznej w postaci palca w tyłku. XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
-1 / 3

@seksistefan
Typie ja Ci tylko odpowiadam na zadane pytanie o sens maseczek XD Taki jest ich sens i takie są fakty. Fakty mają to do siebie, że nie przestają nimi być niezależnie czy ktoś przyrówna je sobie do palca w tyłku. Nieważne czy osoba, która choruje i umiera ma 80 lat. Ważne że człowiek umiera i to niepotrzebnie. Choroby współistniejące, przy których się umiera to często choroby w stylu nadciśnienie albo cukrzyca, przy których względnie normalnie się funkcjonuje i na co dzień z ich powodu się nie umiera. Druga sprawa to negatywne konsekwencje covida inne niż śmierć. Przykładowo zniszczone płuca lub zapalenie mięśnia sercowego (osobiście męczę się z tym powikłaniem po przebytym covidzie). To że inne choroby poszły poniekąd w odstawkę to patologia systemu zdrowia i nieudolność Ministerstwa Zdrowia, które nie potrafią się zorganizować. Co do rosnącej liczby zakażeń to nie żyjemy w świecie gdzie wszyscy się stosują do rygoru sanitarnego. Żyjemy w świecie, gdzie ludzie noszą maseczki z odkrytymi nosami, nie myją się i nie dezynfekują rąk, spotykają się pomimo zakazów. Tak jak powiedział pewien lekarz po wzroście zakażeń w okresie świąteczno-noworocznym. Polacy są mistrzami w oszukiwaniu samych siebie. Siedzą w domach ale nie swoich, spotykają się z rodziną ale daleką.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seksistefan
0 / 4

@lolo7 typie? oh, dziubdziusiu, zafafluniles sobie maseczke mleczkiem

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
-1 / 3

@seksistefan
O! Widzę próbę przykrycia braku merytorycznych argumentów podważających to co napisałem w pierwszym i drugim komencie nieudolną erystyką. Dobrze, że ten palec sobie tak trzymasz w wiadomym miejscu bo by jeszcze coś pociekło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seksistefan
-1 / 3

Duduś, wyluzuj. To, ze nie nazwałem cię idiotą i zmanipulowanym kretynem powinieneś traktować jako komplement.
Nie potrafisz zrozumieć faktów, słuchasz propagandy i polykasz ją jak żaba muchę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
-1 / 3

@seksistefan
Mrau. Widzę, że dyskusja osiągnęła poziom dna. ,,Nie potrafię obalić Twoich słów, to Cię obrażę''. Brawo. Podejrzewam, że to Ty raczej łykasz internetowe teorie spiskowe jak żaba muchę. W żaden sposób nie potrafisz udowodnić, że coś jest kłamstwem, faktem lub zmanipulowaną propagandą bo gdybyś potrafił to zamiast obrażać rozmówcę napisałbyś coś wartościowego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
+2 / 12

Dodam jeszcze: zaprzestanie robienia testów, dobrowolne noszenie maseczek, wtedy będzie widać ilu jest idiotów.oraz darmowe prezerwatywy dla zwolenników zakrywania twarzy kawałkiem szmaty w celu "ochrony innych" przed wirusami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bihar
+1 / 11

Trochę ten ostatni akapit tłumaczy całego tego demota. Każdy ma już tego wszystkiego dość, każdy widzi, że mnóstwo obostrzeń było wyssanych z palca, a ich skuteczność jest znikoma, ale to właśnie przez takich ludzi jak ci, którzy tu komentują i dostają masę plusów one wszystkie zostały wprowadzone. Bo ciężko było przez kilka tygodni powstrzymać się od wyjazdów, spotkań rodzinnych, większego tłoku. Ciężko było nosić tę "szmatę na ryj" - choć tutaj były zalecenia aby nosić maseczki, no ale jak kto woli...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
+3 / 7

@108757. Wy naprawdę jesteście idiotami. Jeśli media podadzą, że w Czechach czy gdziekolwiek indziej popełnia samobójstwo z powodu powikłań po covidowych 10k ludzi dziennie to też uwierzysz?
Odcina się dostęp do medycyny NFZ a otwiera możliwości za gotówkę. Iluludzi boi się pójść do lekarza? Ilu umiera z powodu przerwania lub spowolnienia leczenia? Ilu wozisię w pseudo pogotowiach ratunkowych bez lekarza po kilka czy kilkanaście godzin? Czy to nie spowoduje oczekiwanego wzrostu śmiertelności? Niedaleko mnie całą noc policja pilnowała na ulicy zwłok mężczyzny. Jeśli umarł z przepicia to srał go pies. Ale może miał zawał albo udar? Nie miał kto przyjechać. Sprawdzić, pomóc.
Ogarnij się! Jak jesteś płatnym trolem i wypisujesz takie bzdety to je..ł Cię pies. Chociaż szkoda psa. Jeśli tylko medialnym idiotom to się zaszczep kretynie i daj spokój innym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaczyKac
0 / 6

@108757
Tak, mam głęboko w "poważaniu" kowidianskich idiotow i ich lęki, nocne moczenia z powodu pseudopandemii, chore imaginacje. Kowid to bardzo zarazliwa choroba psychiczna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C cytrusowaty
-1 / 3

Jasne, tylko pod jednym warunkiem.... każdy tak postępujący podpisuje wiążące i nieodwołane oświadczenie że w sytuacji zarażenia Covid rezygnuje całkowicie z leczenia medycznego....
I z automatu wypłaca odszkodowanie wszystkim którzy się od niego zarażą ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KaczyKac
0 / 4

@cytrusowaty
Chętnie podpiszę.
A odpie..olicie sie ode mnie w kwestii noszenia masek, szczepień, obostrzeń i innych takich idiotyzmów?
Co? Niemozliwe? Bo będę stanowil "zagrozenie" dla waszego samopoczucia i kowidowego komfortu?
Do dupy taki deal, zresztą z bandziorami nie robi sie interesów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 stycznia 2021 o 11:09