Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
78 113
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Fragglesik
-2 / 8

@Ravciozo Widzę, że przyzwolenie na wychodzenie przed szereg i usprawiedliwianie tego "bo ona ma złotą palmę z Cannes" i dorabianie absurdalnych sytuacji by rzeczywista stawała się "normalną" trwa....:P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
0 / 2

@tomekbydgoszcz Nie, nie wyczerpuje. Nie wyczerpuje, ponieważ teoria "o terminie przydatności do użycia" i "zmarnowaniu szczepionki" jest kłamstwem, udowodnionym przez DZIESIĄTKI wpisów lekarzy i studentów, którzy mogli by się pojawić po tę szczepionkę (cytuję): "od pięciu minut do godziny po telefonie, zależy, czy byłabym na praktykach czy na uczelni lub akademiku".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Fragglesik
+1 / 1

@tomekbydgoszcz Człowieku! To mi nie wierz, sam sobie sprawdź wpisy. Ale ja już widzę, że Ty je znasz, wiesz o nich (wszak i Polsat o nich mówił i TVN nawet wspomniał) i nie wiesz co odpowiedzieć, to mówisz "nie wierzę". Uciekasz w niewiarę, bo nie potrafisz obronić swojego zdania. Po raz któryś z rzędu z resztą. Tchórz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 stycznia 2021 o 18:47

avatar Fragglesik
0 / 0

@tomekbydgoszcz Fakt..:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dncx
-1 / 1

@tomekbydgoszcz Nie szarp sie z @ FRAGGLESIK. Ty podałeś mu informację z pierwszej ręki. Kwestia szczepionkę w WUM nie jest jednostkowa. To miało miejsce w innych szpitalach. Ale ich nie przekonasz. Ich prawda jest prawdziwsza niż informacje z WUM. Ciekawym jest, ze mimo "afery" rozdmuchanej przez m.in Polsat i TVP, nikt nie został ani aresztowany, ani nie zajęła się tym prokuratura posłusznego naczelnikowi min. Ziobry. Od wielu dni wiemy o tym, że to tak miało miejsce, ponieważ Rzeczpospolita przeprowadziła swoje śledztwo w tej sprawie i również potwierdza niewłaściwe przygotowanie pierwszej akcji przekazywania szczepionek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
0 / 2

Niech jeszcze spróbuje rzucić na chodnik papierek po cukierku!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem