Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
78 99
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar perskieoko
+2 / 10

@tomekbydgoszcz
Ujadanie na tych co się zaszczepili, a nie byli w grupie 0, jest trochę śmieszne. Niedawno miałem planowaną wizytę u dentysty; byłem zarejestrowany na 17-tą, ale ok 12-tej zadzwoniono do mnie że jeśli przyjadę w 15 minut, to będę obsłużony. Czy w takim przypadku, powinienem sprawdzić czy aby na pewno nie wchodzę w kolejkę przed kogoś? Czy postąpiłem nieetycznie, jadąc tam przed planowanym terminem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kapseldooranzady
+3 / 7

Rozumiem twoje rozumowanie ale dlaczego w tej grupie są sami celebryci? Czemu nie podali tej otwartej i tak szczepionki komuś...zwykłemu? Pani z kiosku? Kurierowi ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+4 / 4

@tomekbydgoszcz, 24.12 to wigilia. Pominę sensowność rozmrażania szczepionek tego dnia, to rozmrożone dnia mają termin przydatności do 29.12, bo wynosi on 5 dni, a nie 7.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+1 / 3

@tomekbydgoszcz , skoro tak, to dlaczego nie wykorzystali ich sami ci, którym nagle zrobił się nadmiar? Przecież mogli sobie popracować w święta, chętni na szczepienie pewnie też by czas znaleźli.
A jeśli faktycznie miały być ważne do 31.12, to nie zostały jeszcze rozmrożone, a już z góry wiadomo, że zostaną? Problemy z planowaniem?
Poza tym, wytykam braki w podstawowej umiejętności liczenia albo w wiedzy ile można taką szczepionkę przechowywać po rozmrożeniu, a co pani doktor powinna wiedzieć. I potrzebowała ponad tydzień, żeby takie oświadczenie wydać?
"Zrodził się pomysł, aby znane osoby świata kultury zostały ambasadorami akcji szczepień. Władze WUM zamieściły taką informację w mediach. "
Jakoś cichutko o tym było. Słaba ta promocja i ze strony WUM-u i celebrytów. Powinni od pierwszego dnia nagłaśniać. I tylko nie mów proszę, że w dobie mediów typu fejsbuki, twittery itp. i ludzi mediów zabrakło kogoś, kto by potrafił na szybko ustalić co i jak mają pisać/mówić. Nawet ja bym to potrafiła zrobić.
To wszystko się kupy nie trzyma, kompletny brak logiki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+1 / 1

@tomekbydgoszcz, ile razy by nie czytać, to faktu nie zmieni, że ktoś ma problemy z planowaniem skoro zostają mu w takich ilościach rozmrożone szczepionki, a skoro z góry o tym wie, to po co rozmraża i potem upycha?
Jak na akcje promocyjną, to strasznie ona cicha i długo głupie tłumaczenie trwało, zwłaszcza ze strony zaszczepionych celebrytów, a nikt mi nie wmówi, że ludzie, którzy na co dzień mają do czynienia z mediami nie potrafiliby spontanicznie tego przygotować, choćby jak co mówić. A tym czasem sama Janda 3 razy zmieniała tekst odnośnie szczepienia https://www.o2.pl/informacje/koronawirus-janda-zmienila-oswiadczenie-6593245101902656a
A także: "Najpierw mówiła, że przyjęła dawkę "przy okazji", bo przywiozła do szpitala na szczepienie ojca", a także, że "Zrodził się pomysł, aby znane osoby świata kultury zostały ambasadorami akcji szczepień. " i z tej okazji została zawiadomiona o możliwości wcześniejszego szczepienia, żeby się nie zmarnowały. Przy okazji czy celowo zaproszona?
No to w końcu jak to było?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ixpire1234
+2 / 4

Nie ty będziesz mi mówił co mam robić! Jeśli jesteś adwokatem tej pani to wymuś na nas ten obowiązek nakazem sądowym.
Uważasz się za najmądrzejszego, a jesteś łatwym celem do manipulacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+1 / 1

@tomekbydgoszcz, może i nie rozumiem, ale czy Ty potrafisz odpowiedzieć na moje pytania?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+1 / 1

@tomekbydgoszcz, ten artykuł nie odpowiada na moje pytanie dlaczego Janda 3 razy zmieniała wersję. Jak na twierdzenie o promowaniu szczepień wpis o króliku jest zadziwiający.
Ani dlaczego taka cicha ta kampania reklamowa czy dlaczego tak rozmrażano szczepionki, że potem takie duże ilości upychano.
Ponieważ nie sądzę, abyś umiał to sam logicznie wytłumaczyć, to możesz to sobie odpuścić. Chcesz, to sobie im wierz. Na słowo. Które się zmienia. Żegnam czule.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+1 / 1

@tomekbydgoszcz, ale jak się wersja zmienia, to zmieniają się i fakty - raz takie, drugi raz inne są podawane.

" nie powtarzaj bredni o promocji która miała dopiero być." oraz "promocja miała ruszyć 15 stycznia". No to w końcu miała się odbyć czy nie? Weź się zdecyduj.
"Zrodził się pomysł, aby znane osoby świata kultury zostały ambasadorami akcji szczepień. Władze WUM zamieściły taką informację w mediach. Planowaliśmy przygotowanie spotów reklamowych, audycji itp." - pisze Trzepla." Czyli jednak od razu WUM zaczął od razu promocję szczepień i planował dalsze działania. Czyli mówienie "o promocji która miała dopiero być", to brednie? Tylko Janda o tym jakoś zapomniała i coś gadała o szczepieniu przy okazji tatusia?
Wybacz, ale to raczej nie ja bredzę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+1 / 1

@tomekbydgoszcz , tu to ja wszystko rozumiem, natomiast Ty wybierasz sobie z mojego komentarza to co Ci pasuje, a resztę pomijasz.
Uważasz, że jeśli Ty piszesz: ""promocja miała ruszyć 15 stycznia"", to jest to ok, ale jeśli ja to "" nie powtarzaj bredni o promocji która miała dopiero być.". Jeśli dwie osoby piszą to samo, to albo obie mają rację albo obie bredzą. Inne twierdzenie jest pozbawione logiki. Dlatego pytam czy według Ciebie promocja miała się odbyć czy nie, bo sam sobie przeczysz.
I co to za promocja, w której osoba promująca postrzega siebie jako królika (doświadczalnego)? Jak to ma kogokolwiek zachęcić?
Rzucę dowcipem z długą brodą - nie rozśmieszaj mnie, bo mam zajady.
Żeby to jeszcze zwykła Kowalska tak się miotła, to by się jeszcze dało zrozumieć, ale nie Janda - stara medialna wyjadaczka, która dobrze wie jak się trzeba reklamować i że nie ma darmowych obiadów. Maria Seweryn, córka Jandy, na początku w ogóle się wyparła szczepienia, inni też się mętnie tłumaczyli. I to ma być kampania promująca?!
Cała ta historia, od początku do końca kupy się nie trzyma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+1 / 1

@tomekbydgoszcz, widać mam większe wymagania. Należy mi to wybaczyć, może się przytrafić w najlepszej rodzinie. Jeśli chcesz, przekażę moim rodzicom wyrazy ubolewania w Twoim imieniu z powodu posiadania takiego dziecka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+1 / 1

@tomekbydgoszcz, masz prawo do swojego zdania, na szczęście nie muszę się z Tobą zgadzać. Jednak z nas dwojga, to ja mam wątpliwości, a chyba nie muszę mówić jaki rodzaj ludzi je ma ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F faraon69
-1 / 3

Kolejna gównoburza wywołana przez PiS. Za plecami uchwalą dobijającego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
+7 / 11

Cała ta afera rozkręcona jest tylko po to, żeby odwrócić uwagę od kolejnych podatków pisowych. Już kilka razy było to wspominane na tym portalu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Czeste_chmury_geste
+1 / 1

@profix3 Tylko zauważ kto dalej toczy pianę. Ci wszyscy, którzy z jednej strony podzielają twoje zdanie, a z drugiej strony sami drążą temat, bo im się zebrało na obronę najbardziej (według nich) pokrzywdzonych w tej sprawie, biednych celebrytów. Hipokryzja do sześcianu.

Elity się ośmieszyły, PiS to wykorzystał i koniec tematu. Ale nie, trzeba dalej drążyć, dzieląc ludzi na gorszych i lepszych jak autor demotywatora, by za chwilę płakać jak to PiS dzieli ludzi i wykorzystuje temat do odwrócenia uwagi. No turbohipokryzja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+1 / 1

@profix3 I coś czuję, że paradoksalnie ktoś w magazynie ARM mógł nie dopilnować temperatury szczepionek i trzeba je było na gwałt wykorzystać. A jak się udało wykorzystać to już wiemy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P profix3
0 / 0

@Czeste_chmury_geste No trochę mi ich jednak szkoda (Jandy i reszty), że kaprawe pisowskie ryje wycierają sobie gęby ich nazwiskami. Nawet jeśli nie są ideałami. Ja bym tak nie chciał żeby mi zrobiono. Pozdr.
@koszmarek66 jak znam życie to dokładnie tak było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 10 stycznia 2021 o 16:57

K Kapseldooranzady
+4 / 6

Ale dlaczego szczepiliscie tylko znanych i bogatych? Czy nie mogliście obdzwonić biedronki i spytać panie kasjerki, które codziennie mają kontakt z tysiącem osób, czy nie skorzystają z tej " nadziei na zdrowie "? Wstyd. Boże, co za elity w tym kraju. Żadnych autorytetów. Na kim mają się wzorować młodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kapseldooranzady
+1 / 1

Bo w pierwszej kolejności powinni być szczepieni ludzie najbardziej narażeni na infekcję. Teatr nie działa w tej chwili, pani Janda siedzi w domu. A pani z Biedronki, Lidla czy Pss musi codziennie iść do pracy, żebyś miał co zręć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kapseldooranzady
+1 / 1

Jeśli nie widzisz nic niewłaściwego w tym, to jesteś idiotą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem