Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
124 148
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar YszamanY
-3 / 13

***** ***

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rozkins
+9 / 13

Wymagać kultury od tej pani to jak wymagać od kogoś z ADHD żeby siedział spokojnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pranelt
+10 / 12

Ta pani po raz drugi rozwaliła strajk kobiet. Całkowicie nie zrozumiała, że na strajk przyszły kobiet i mężczyźni popierający różne opcje polityczne, którym nie podoba się naruszenie kompromisu i to co dzieje się w kraju.

Miała w swych łapkach tłum niezadowolonych ludzi, mogła zdziałać bardzo wiele, jednak wybrała opcję obrzucania wszystkich gównem gdy zauważyła, że PiS traci, wszystkim rośnie a lewica albo stoi w miejscu albo traci, oczywiście strajk był niepolityczny, więc wyzywała wszystkich ale kumpele z lewicy mogły zostać.

Końcówka października to był czas, gdy od strajku odeszli prawie wszyscy. Młodzi czuli się oszukani, bo komitet strajkowy składał się z takich młodych ludzi jak Boni czy Szumi. Wiele osób poczuło się obrażonych, gdy byli jawnie wyzywani, że popierają jakąś opcję inną niż lewica. Gdy komitet strajkowy przedstawił postulaty, to wyglądały one jakby napisał je uczeń 3 klasy SP na godzinie wychowawczej. Po co dogadać się ze strajkiem przedsiębiorców i innych grup, które właśnie wychodziły na ulicę. Najlepiej kazać im wypie*****ć od strajku. Co z tego, że walczymy z tym samym wrogiem.

"To jest wojna" - szkoda, że domowa, szkoda, że tak ogromną energię pani Lempart zniszczyła po raz drugi swoimi politycznymi gierkami i całkowitym brakiem zrozumienia ludzi, którzy wyszli zaprotestować. "Wszyscy wy********ć od strajku, aa ty z lewicy, to chodź do naszego niepolitycznego strajku".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 10 stycznia 2021 o 13:03

avatar koszmarek66
+5 / 5

@Pranelt Albo Matra Lempart:
1. jest TW władzy
2. albo cynicznie wykorzystała do własnych celów i zdemolowała poryw serca milionów Polek i Polaków
3. albo całkiej odjechała i nie nadaje się do liderowania masom ludzi.
Nie widzę żadnej opcji korzystnej dla Polaków

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojekwiesiek
+2 / 2

@koszmarek66 To już kolejny TW władzy, wcześniej był Kijowski który uwalił KOD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O konto usunięte
+1 / 11

I to jest właśnie moralny przywódca strajku kobiet. Totalne dno moralne. Swoją drogą dziwne, że jako lewaczka nie popiera kradzieży. Przecież system komunistyczny, marksistowski, któremu tak kibicuje partia Razem, opiera się właśnie na rozkułaczaniu i okradaniu, co bardziej obrotnych. Być może piewcy tego systemu dobrze wiedzą, że inaczej ten system nie jest w stanie wygenerować zysków niż właśnie okradaniem ludzi pod płaszczykiem "sprawiedliwości społecznej" czy "rozkułaczania dorobkiewiczów-wyzyskiwaczy" :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+6 / 8

I właśnie przez osoby jej pokroju strajk upadł. Wspierali go praktycznie wszyscy oprócz skrajnej prawicy (nawet trafiali się centroprawicowcy, którzy zdawali sobie sprawę, że ewentualny zakaz nic nie da).
Potem Lempart wszystkim, którzy się z nią nie zgadzają kazała wypier****ć. Nawet Tuskowi, Hołownii, ludziom, którzy po prostu chcieli kompromisu albo referendum, biorącym udział w innych strajkach i ogólnie wszystkim, którzy się z nią choć częściowo nie zgadzali.
Poglądy poglądami, ale każdy wie, że nic nie łączy bardziej niż wspólny wróg.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dipol
-1 / 3

Już dawno pisałem że skończy tak jak alimenciarz na śmietniku historii. Zadawanie się z POPIS- nikomu nie wyszło na dobre. Wkręcona,wysterowana, zrobiła swoje. Zyskała kamienice i teraz out bo układ musi trwać dalej. Polacy nabierają się na to od 30 lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Ichna
+1 / 3

ekhemmm jak tam kamienice rodzinki Lempart we Wrocku ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem