Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
72 98
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E ewmario
+13 / 23

Nie wiem, czy ludzkość jest już tak bardzo ogłupiona? Czy wieloletnie wpajanie miałkości naprade weszło tak mocno?
Wmówiono ludziom, że wywieranie nacisku na zeznajacego jest niehumanitarne.
Że normalni ludzie pytają o cos a przesłuchiwany zgodnie z sumieniem mówi prawdę.
BZDURA!

Wystarczyłoby posadzić ministra zdrowia, premiera i trzech czołowych "profesorów" na krzesłach elektrycznych. Nie trzeba ich zabijać. Po malutku podnosić napięcie od zera. O nic nie pytać. 50 Volt napięcia zmiennego byłoby wystarczajace. Juz wyczuwalne a nie robiace krzywdy.

GWARANTUJĘ, że po kilkusekundowym odczuciu rażenia dowiedzielibyście sie prawdy na temat srandemii grypy pospolitej, zamknięcia gospodarek, przejecia za grosze polskich, upadajacych firm przez obce kapitały i polski nierząd.
Fajna forma nacjonalizacji. Sami oddacie za ułamek wartosci jak Wam w misce ryżu zabraknie.

Ale Wam wmówiono, że to nieludzkie. Tak samo, jak ludzkie jest trzymanie przez 40 czy 50lat, bez pracy i realnych zarobków mordercy, który w wieku 20 lat zamordował i dostał dożywocie. Trzymanie w wiezieniu i opłacanie z budżetu dożywotnio bandyty jest ludzkie? Jest karą? NIE! Jest zemstą na wszystkich pracujacych. Obowiazek utrzymywania pasożyta!
Resocjalizacja? Dać mu pracę! Jesli z chęcia będzie zarobki oddawał na odszkodowanie dla poszkodowanych to będzie resocjalizacja. Jak nie pracuje jest tylko szanowanym wieźniem. Mordercy maja całkiem fajnie.


Nawet już nie jest przykro patrzeć na upadek młodego pokolenia.
Chciałbym jedynie, zeby wszyscy, którzy w ostatnich dwóch wojnach, walczący o niepodległosć tego państwa na moment zmartwychwstali i doje...li Wam tak, żebyscie sie nie pozbierali.

Zasługujecie na każde świństwo, chamstwo, złodziejstwo i bezczelność, jaką Wam ta banda złodziei, bandytów w białych rękawiczkach wyrządzi.
Żebyście sami jeździli kilka godzin z udarem, pod "okiem" jakiś gostków po przeszkoleniu, bez lekarza od szpitala do szpitala i żeby Was nie chciano przyjać. Dlaczego? Ponieważ mordercy w białych kitlach wiedzą, ze tylko wykrycie "srovida" czyli wszelkich chorób od koronawirusowych, których są dziesiatki z nami od zawsze, zapewnia miejsce w szpitalu. Dlaczego? Bo za srovidem idzie kasa. Tylko za to są dodatki. Ogromne! Dlatego nie ma miejsca dla innych chorób. A to, że Cie przyjęli ze srovidem tez nie oznacza, że wyjdziesz na nogach a nie "głową do przodu" Nawet jak umrzesz na odciecie głowy a wpiszą covid, prokurator nie ma prawa zrobić sekcji zwłok a rodzina zobaczyć ciała.
Nie ogarniacie tego?

Tzw Polacy. Otwórzcie oczy, otwórzcie biznesy. Nie potrzeba kostek brukowych i zadym na ulicach. Wystarczy społeczne nieposłuszeństwo.

Inaczej juz po Was!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gekon86
+2 / 6

@ewmario przeczytałem Twoje komentarze i zadziwia mnie, że nikt jeszcze ich nie usunął. Prawda nie jest czymś czego media chcą. Jesteś świetnym przykładem człowieka, który za wyrażanie swoich poglądów może otrzymać od "pewnych" ludzi propozycję nie do odrzucenia a później popełnić samobójstwo strzelając "sobie" trzy razy w potylicę lub powiesić się i odstawić krzesło pod scianę. Brawo za myślenie, patrzenie na sprawy tak jak trzeba czyli na chłodno, realnie. Gdybyś kiedyś chciał coś politycznego stworzyć to mogę iść z Tobą ramię w ramię bo widzę że na tych samych falach nadajemy. Tak jak napisałeś to na początku padło słowo klucz i tu pies pogrzebany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dabronik
+20 / 20

niedzielki zapowiedział przedłużenie nielegalnych obostrzeń do końca stycznia potem będzie do świat i tak do usranej śmierci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar waldas81
+15 / 15

@Dabronik Dokładnie. Najwyższy czas przestac już słuchać tych bredni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
+1 / 11

@Dobronik, nie, nie do usranej śmierci.

1. Dorośli zrozumieją, że co roku mają się szczepić przeciw coraz bardziej produkowanemu chemicznie jedzeniu.

2. Małe dzieci, wychowując się i patrząc na ciągłe zagrożenie epidemiologiczne nie wpoją sobie regularnego biegania do aptek po wspomagacze, ku chwale koncernów farmaceutycznych. Daję sobie rękę uciąć, że bandyta Morawiecki z bandytą Niedzielskim mają już udziały. Być może tak nagle została odsunięta od władzy Beata Szydło. Nie była zbyt blisko mafijnego koryta.

3. Dopóki Polacy, ogarnięci wyimaginowanym strachem nie zapomną o wale Szumowskiego i być może jego oddzielnej odnodze mafijnej.

4. Dopóki miski ryżu nie będą na tyle puste, aby zastraszeni Polacy zaczęli z wdzięczności sami oddawać swoje biznesy. Z podziękowaniem za ochłapy. Takie same jak teraz pseudo tarcze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gekon86
+1 / 1

@Dabronik Silnoręki mógłby z nim porozmawiać po swojemu. Z całą resztą zarazy także.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lokutus
+12 / 12

Bo idiokracia łatwiej sie steruje

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
+3 / 7

@lokutus. Rozumiem, ludzie sterowani są najniższym z odczuć, czyli strachem. Ale nie rozumiem, dlaczego ludzie, po roku gej ściemy nie rozumieją, że już w lutym padło medialnie słowo klucz.
Od razu powiedzieli, że większość ludzi przechodzi koronawirusa BEZOBJAWOWO! Pokażcie mi proszę bezobjawową pandemię. Ba. Chociaż epidemię. Już na początku powiedzieli: Wypinajcie się! Będzie bez mydła.
Rozumiem do marca, ale już w kwietniu nagle pandemia zanikła, bo wybory. Wybrańcy chodzą między ludźmi bez zabezpieczeń. Gdyby było jakikolwiek zagrorzenie realne to albo byśmy ich widywali tylko w telewizji albo jeździliby wozami typu papamobile. Ludzie dalej ślepi. Po wyborach nagle pandemia wraca. Co jest?
I chodzą z tymi kagańcami na brodach albo z nosem na wierzchu. Realna pandemia już wybiłaby połowę Polski.
Oni dalej nic.

O co tu chodzi?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+6 / 6

@ewmario, można powiedzieć, że pies jest pogrzebany w definicji epidemii i pandemii. Gdzieś kiedyś trafiłam na te stare - odnosiły się do procenta społeczeństwa, która zachorowała. Od wielkości x, to epidemia, od y, to pandemia.
Obecne definicja epidemii –" występowanie w określonym czasie i na określonym terenie przypadków zachorowań lub innych zjawisk związanych ze zdrowiem w liczbie większej niż oczekiwana", a pandemia "z definicji oznaczające epidemię jakiejś choroby występującą w skali światowej, na różnych kontynentach, w wielu krajach."
Dzięki takim definicjom na dobrą sprawę można prawie cały czas mówić o epidemii i pandemii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik3001
+3 / 3

@ewmario gdyby kazano np w kolejce do kasy w markecie stać i przebierać nogami z palcem w dupeee to ponad połowa by to robiła bo tv kazano a na normalnych by pluto jadem AA GDYBY to nie był 21 wiek tylko np 18/19 I nie było by radia i tv tak rozpowszechnego nikt by o PLANdemii nie wiedział nie słyszał bo ludzie umierali chorowali i umierają a to kolej życia uznano by za normalne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M ManueL27
+9 / 11

kłamstwo powiedziane 1000 razy staje sie prawdą a ludzie uwierzą we wszystko co ten pier.....y rząd powie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+1 / 5

Następnym ruchem będzie obowiązkowa religia w szkole.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M ManueL27
+6 / 8

najlepsze rozwiązanie to tak jak kolega wyżej napisał "wystarczy społeczne nieposłuszeństwo"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
+2 / 6

@severino.

To, co napisałeś, jest skutkiem wprowadzanej od lat 90tych globalizacji.
Nie jestem za nacjonalizmem. Ale nie myślę globalnie. Jestem Polakiem, żyję tu już sporo, pracuję i płacę podatki.
W dupie mam, co dzieje się na świecie. Szczególnie w kraju nazistów, którzy właśnie złamali umowy UE i nie poniosą za to odpowiedzialności.
Może czas, żebyśmy zaczęli myśleć jak Polacy a nie europejczycy. Może właśnie to jest ten moment, w którym jak to bywało w latach poprzednich, żebyśmy dali innym przykład zjedniczenia.
Miże jak się zacznie w jednym państwie, inne pójdą za nim.
Ludzie myślą, to se wyjadę. Nie. Za moment nie będzie do kąd jechać.
Kalifaty niemiecki, francuski itp nie pozwolą wam na to. Za chwilę polski przemył w 100% będzie obcy. Będziemy harować za grosze dla np niemieckiego kapitału.

Może czas się ogarnąć, przestać słuchać TV a zacząć pokazywać jak funkcjonyje prawidłowy, zdrowy organizm państwa, przeciwny bandyckim nierządom?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
0 / 4

@severino, jeszcze jedno. To nie jest marksizm. To mafijny klon europeizacji. Ludzie zapomnieli o pochodzeniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E ewmario
+1 / 3

Przeraża nie otępienie społeczeństwa ale jego niepamięć. Jak chłop chłopu babę podbierze, to się kłucą do końca życia.
W sprawach politycznych pamięć Polaka sięva max 7 dni wstecz. Tyle, ile mielą sprawę media.

Nie 50 lat temu ale niedawno ta szuja Morawiecki mówił na taśmach Sowy, że teraz mogą harować za miskę ryżu.
Dlaczego skazali pracowników Sowy? Bo ich oczernili? Nie. Zdradzili część planu realizowanego obecnie.
Myślicie, że teraz macie pracę i Was to nie dotyczy? Dotyczy wszystkich.
Jesteśmy jako społeczeństwo organizmem. Uszkodź układ zacznie się sypać wszystko.
Ci, którzy dziś jako IT zatabiają krocie, niedługo będą jeść tylko ryż. Bezrobocie z lawinowo padających firm będzie powodowało notoryczne podnoszenie danin.
Wściekłość ludzi powinna być skierowana przeciw bandytom a nie sobie samym.

JESTEŚMY JEDNYM ORGANIZMEM.

Albo będziemy myśleli jak jeden organizm albo już po nas.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem