Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
196 223
-

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P pikkewyn
-5 / 39

Oj czemu od razu takie mocne słowa? Pomnik został ubogacony.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dumel1528
+7 / 19

Wiedział?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
+2 / 2

@dumel1528
Ja raczej odczytuję tam "Nie dział..."

Bo samo słowo "Wiedział" namalowane na słowach "Rodzina silna Bogiem..." jedynie potwierdza światopogląd papieża.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Przytomny
+4 / 34

@Ostatni_Sprawiedliwy Katole mają tak samo. Żądają szacunku... zachowując się niegodnie, nie respektując praw innych ludzi, nie respektując innych poglądów. Niestety. Staliśmy się społeczeństwem spolaryzowanym. Nie wiem co musi się stać, by to odwrócić. I czy da się to już odwrócić?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G glup
+13 / 13

@Przytomny widzisz jedynie grupy osiłków z każdej strony, nie widzisz, że większość społeczeństwa wojnę imbecyli ma po prostu w poważaniu, lub jak wolisz w miejscu gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zomos
+2 / 6

@Przytomny Za słowo katol zuckier banuje. Demoty nie banują a plusują. Demoty są bardziej postępowe. Poacy to barany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Przytomny
+5 / 7

@zomos @glup - o właśnie! Zauważyliście obaj to, co miałem do powiedzenia. Ponieważ przedmówca użył słowa "lewackie" zamiast "lewicowe" - ja z premedytacją użyłem słowa "katole" zamiast "katolicy". Czyli - prowokacyjnie osiągnąłem dokładnie to, co zamierzałem. Ostatnio słyszałem bardzo ciekawy reportaż radiowy, w którym to pewien znany dziennikarz muzyczny komentując sytuację w pewnym znanym a obecnie zruinowanym radiu użył takiego porównania, że Polska była pięknym pudełkiem, w którym są wszystkie barwy świata, ale ostatnio stało się coś, co sprawiło, że pozostały tylko barwy skrajne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nil97
+4 / 4

@Przytomny Niestety nasze społeczeństwo powoli pada ofiarą "bańki medialnej". W mediach głównego nurtu coraz trudniej usłyszeć argumenty inne od "oficjalnej linii" danej telewizji, w internecie zaś swoją robotę odwala algorytm odsyłając nas na portale podobne do już przez nas odwiedzonych - czyli z informacjami podobnymi do tych, na podstawie których już wyrobiliśmy sobie opinię. W rezultacie rzadko mamy możliwość poznania argumentów obydwu stron w danym konflikcie politycznym. Dodajmy do tego serwowaną przez wszystkie partie polityczne retorykę plemiennych podziałów "my vs. oni" - "postępowi" vs "ciemnogród i katole", "obrońcy tradycji" vs "lewactwo bez wartości moralnych", etc.

Pamiętam jak cztery, pięć lat temu wysłuchiwałem wywiadu z jednym przedstawicielem brytyjskiej skrajnej prawicy, który po uczestnictwie w naszym Marszu Niepodległości został zaproszony na rozmowę przez kilku aktywistów naszej antify. Usiedli w knajpie, kulturalnie pogadali, wymienili się poglądami, po czym chociaż nie zgadzali się ze sobą - rozeszli się spokojnie i bez awantur. Według wspomnianego Brytyjczyka w jego kraju nie mógłby liczyć na taką rozmowę bez wyzwisk lub nawet rękoczynów.
Chyba właśnie osiągamy te tak bardzo pożądane "zachodnie standardy" w polityce.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Bimbol
+1 / 1

@Przytomny
Myślę że diagnoza takiego skurczybyka z serialu "Ranczo" jest trafniejsza niż to o pudełku :
W Polsce tak naprawdę żyją dwa narody które mają różne języki i różną kulturę. Jeden, ten mniejszy, ciągle się kłóci o wszystko i jest bardzo głośny. Drugi, ten większy żyje, pracuje, ma swoje zainteresowania i nie zwraca na ten pierwszy uwagi ponieważ często nawet nie wie o co ta pierwsza nacja toczy wojenkę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 13 stycznia 2021 o 13:36

P Przytomny
0 / 0

@Bimbol Świetna diagnoza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T terfice
-2 / 2

@Przytomny czy katolicy dewastuja jakieś pomniki budynki pisząc na nich hasła związane ze swoją wiarą?
Atakowanie KK teraz jest w modzie Arabowie mordują ludzi a zwłaszcza homosiow i jakoś nikt ich nie atakuje tylko pozwala się na terroryzm. Osłabienie wartości rodziny ma na celu destabilizacje społeczeństwa tolerowanie islamu żeby zrobić stan wojny w Europie. Dlaczego szejkowie nie przyjmują uchodźców jak są bliżej tylko wszystko łezka do Europy. KK ma swoje przywary ale tylko one są naglasniane a o dobrych rzeczach się nie wspomni w mediach bo to się nie sprzeda takie info ciekawsze są źle wieści. Europa gdy zaczęła być chrześcijańską była najbardziej rozwijającym się kontynentem. Zobaczcie na Internecie rozwój cywilizacji (W laboratorium eksperyment)jej maksimum i upadeknajpierw poprawiono im trochę dobrobyt potem po jakimś czasie jak miały wszystko zapewnione zaczęły odbywać stosunki homo a na końcu się posiadały została ich garstka i odnowa wszystko się zaczęło jesteśmy chyba w początkowej fazie maksimum .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Przytomny
-1 / 1

@terfice Nie szukając daleko - kilkukrotne podpalanie tęczy na Placu Zbawiciela w Warszawie. Ale za młody jesteś, nie pamiętasz. A dlaczego do tej, konkretnej sytuacji wplotłeś Islam? Mania prześladowcza?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 stycznia 2021 o 9:08

T terfice
-2 / 2

@Przytomny 1 przykład a ja Ci mogę wypisywać dziesiątkami przykładów i to nie takich za monopolowym na ścianie gdzie tego nikt nie widzi. Ten eksperyment to "mysia utopia" pomyliłem że to szczury a jednak były myszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E esbek2
-5 / 25

Jak niszczysz cudze pomniki to nie zdziw się jak twój będzie tak samo potraktowany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F konto usunięte
+1 / 11

@esbek2
A to są jakieś inne?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 6

@feroxa
Już nie ma. Wszystkie Leniny i Dzierżyńskie zniknęły z polskich ulic. To jest zemsta "pogrobowców".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
0 / 6

Wandalizm to wandalizm.
Ale bliżej prawdy IMO byłoby "Rodzina silna Bogiem to Kościół silny rodziną"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KwikHistorii
-3 / 13

Ludzie zazwyczaj dopisują na pomnikach prawdę, którą zacny twórca raczył przemilczeć. Pomniki Armii Czerwonej mają dopisywane "mordercy i gwałciciele", pomnik Jankowskiego "pedofil", teraz czas na Jana Pawła II.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pikardil
0 / 0

@KwikHistorii a jaka to jest prawda przemilczana dotycząca JPII?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nexpron
+3 / 5

Ja tylko przypomnę, że KK i szlachta z 95% społeczeństwa zrobiła niewolników, których napieprzano batem, wbijano na pal, poniżano w najbardziej wymyślny sposób, żeby tylko zapieprzał w pocie czoła na oprawców. Dodatkowo KK wmawiał, że jest to grzech ich przodków zatwierdzony przez samego boga (sprawa Seta i Chama) - teraz wiecie, dlaczego tych ludzi nazywano chamami. Na wiosnę wpieprzali korę z drzew, taki był głód. Z pola nie wolno było zebrać snopków, dopóki klecha nie wziął swoich 10%.

TAK, PISZĘ O TWOICH PRZODKACH, CZYTELNIKU. Historia uczy się o historii wąskiej grupy społecznej, uprzywilejowanej, pomijając fakt, że w Rzeczpospolitej Obojga Narodów było niewolnictwo, nieludzki wyzysk i KK miał w tym olbrzymi udział.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N neomagnet
+1 / 7

Zburzyć i przemielić. KK i dosłownie wszystko co z nim związane powinno zostać zlikwidowane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-1 / 1

@neomagnet

Masz całkowitą rację. KK jest szkodliwy dla społeczeństwa

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Sirius_Philips
0 / 2

Bo postępactwo to nowy faszyzm.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem