Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar nivavalin
0 / 8

No cóż,ludzie od dawna szpanują w Internecie swoją głupotą.Teraz w modzie jest morsowanie,czyli kąpanie się w lodowatej wodzie,najlepiej w przeręblu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Krisiek44
+7 / 9

@nivavalin w modzie? na 100 000 miasto, nastu modnych!. W modzie to jest nabijanie się z każdego coś robiącego, a tu na demotach z każdej galerii, choć sami żadnej nie wstawili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bergara308
+2 / 10

Kiedy jest modne coś dobrego trzeba się upewnić, żeby to dobrze wyśmiać. Żeby nie wyszło na to że jest się zerem. Bo przecież wyśmiewam tych innych. A Inna sprawa, że debile którzy wszystko wrzucają do mediów społecznościowych to grupa warta obśmiania. Bez względu na to, czy są wegetarianami, czy morsują, czy studiują prawo czy są Julkami – specjalistkami od kosmetyków i influencerkami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B buddookann
+8 / 8

No jednak morsowanie wymaga jakiegoś wysiłku. Był kiedyś w necie popularny filmik który wyśmiewał ludzi chwalących się przebiegnięciem maratonu. Ci sami ludzie którzy próbują zdewaluować czyjąś radość z osiągniecia celu sami nie robią nic. Dla mnie mega żenujące. Ten kto dąży sam dąży do celu będzie szanował innych i cieszył sie ich sukcesem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
+4 / 4

''Morsowaliśmy'' z kumplami, zanim stało się to modne. Najczęściej w ubraniach z łyżwami na nogach, ale kto tam się przejmował. Wyzwaniem to było do domu wrócić XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Ciemnolubek
+2 / 2

Tja... gdyby nie ludzie narzekający na morsy, to bym nawet nie wiedziała o tej "modzie".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 stycznia 2021 o 0:59